Dunajska streda drift

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 19.08.2011, 15:42

Otvaram temu aby sme sa dohodli ci sa to teda konat bude alebo nie.

Malo by ist o drift day na motokarovej trati v Dunajskej strede. Hlavny riesitel by mal byt Automato ktory to vie vybavit.

Kedy: Niekedy v septembri od rana do vecera jeden den vikendu

Piste kto by mal zaujem aby sme to vedeli niekam posunut. Cenovo to vychazalo tusim 20€ na cely den vstup ale upresni to automato.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
pater
user
Příspěvky: 132
Registrován: 01.07.2009, 17:34
Bydliště: Povazska Bystrica

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od pater » 20.08.2011, 08:04

Ja by som dosiel :bounce: :bounce:

Uživatelský avatar
David
user
Příspěvky: 172
Registrován: 23.02.2007, 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od David » 20.08.2011, 11:58

Ja by som mal tiež chuť na výlet.

Je to toto? http://sportoviska.zoznam.sk/images/sto ... m20013.jpg
WALBRO 255L/h, vzduch filter APEXi Power Intake, SSQV BOV Monza,rozpery predna vlastna vyroba Alu., soft. NISSAN DATASCAN + kabel PC, budiky PROSPORT olej-tlak+teplota,turbo-tlak, SHORT SHIFTER, Alu-pedale Jamex, odnimatelna naba na volant NRG, Sport volant, Alu remenice -alternator+servo+vodna pumpa, El.Boost Cont. - GREDDY PROFEC e-01, WATER SILICONE HOSES , FRONT MOUNT INTERCOOLER KIT 2fast2cool2, sviecky NGK Iridium IX, cire predne svetla. Olejový chladič Apex Aeroquip style premiestnenie olej filtra AUTOBAHN 88, jednodielny kardan, Stage chip 1a h-dev., Energy suspension silače, Driftworks brzdove + spojkova hadica. F1 RACING STAGE 2 CLUTCH & 15LBS FLYWHEEL - strasný shit, S14 Apex Gen2 6/5 fast road coilovers , olej Mobil 1 5w-50 s MoS2, Turbo gt2860rs

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 20.08.2011, 16:31

David - myslim ze to je ono.

Takze by som siel ja, pater, david, inffinity, automato.

Co chalani z malaciek? Skusim vecer zavolat automatovi ze ako to vybavime a napisem.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Jimmbo » 22.08.2011, 21:15

vyzera to zaujimavo..Uvidime..
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 23.08.2011, 10:15

ako som vravel ja som za..

vyzera to velmi zaujmavo.. a stale vravim, keby tu bola taka trat niekde, kde by sa dali bez problemov jazdit drifty za 20e naden.. zeby natom dotycny nerizoval..ale dal priestor ludom a spravil dobre meno, a vsadil nie na politiku rychleho zarobku a nabalenia sa ale sam by mal zaujem aby sa to spropagovalo a rozsirilo dobre meno a ludove ceny.. mozno trochu tazko realizovatelne na slovnesku, asi Ebisu tu skoro nebude, ale ako vidime.. staci stary kamenolom a vieme ztoho spravit drahu, staci parkovisko alebo vyliaty beton a mame o zabavu postarane..
myslim ze 30e za 30 minut na ringu si nedovoli kazdy tyzden kazdy.. ale tak 20cka na den driftu, podla mna by tam chodila kopa ludi a nebolo by na drifday potom do 15 aut..

skladacka :D ? a stavame.. :blackeye:

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 23.08.2011, 17:13

Teraz som dovolal z automatom.

Takze trat je otvorena verejnosti kazdy den. Majtel trate nechcel rozpravat o takych akciach cez telefon tak automato tam tento tyzden skoci a vybavi to na jeden alebo dva ani.
Chceli by sme to tak dohodnut tak na 300€ na dva dni.

Ked bude info napisem
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 24.08.2011, 12:39

chalani, nova sprava..aby ste vsetci registrovali v planingu akcii...

volal som s remom, na 100% sa terming 3-4 september 4 kolo driftu rusi a bude sa presuvat na neskorsi termin.

Aby ste vsetci vedeli, chapali a mohli sa zariadit s casom atd..
takze navrhujem aby sa trening hodil napr. na 2 hy vykend septembrovi do dunajskej.. cize 10-11 september..

prekvapenie ako prevas aj premna, aspon ze sa viem zariadit.. :roll:

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 25.08.2011, 08:44

Ako pise infinity - chceme to dat na 10 - 11 septembra, cize dvojdnova akcia.

V mieste drahy sa da stanovat, je tam voda cize super prostredie.

Automato tento tyzden ide za panom to presne dohodnut za kolko €. Ten pan sa boji akurat jednej veci a to ze mu tam rozbijeme travnik ked niekto vyleti. Automato vravel ze sa tam da aj na trojke bokom 120km/h zajazdit ale stat sa moze hocico preto by bolo dobre sa kludnit aby nas odtial nevyhodil, popripade aby sme tam neboli prvy a posledny krat.

Kto tu travu znici tak to bude musiet nejak nahradit. Podla videi na youtube ked si pozriete tak je trava hned pri trati, trat je ale dost siroka.

Chceli sme to dat uz teraz 3-4 septembra ale neviem ci by ste sa stihli vsetci zariadit tak na to mate nejake dva tyzdne. Ucast by bola super keby bola tak okolo 10 ludi. Vtedy by vychadzal jeden den na cca 15€ vstup.

http://www.youtube.com/watch?v=nWosYG-rtjQ

Na trati je ale moznost si vybrat viac variant, tu na videu jazdia tu najdlhsiu ktora pre nas nieje moc atraktivna - rovinky. To by sme sa ale na zaciatku dohodli ze ktoru budeme jazdit a jazdili by sme vsetci jednu. Aby sa nahodou nieco nestalo.

Cize do konca tohto tyzdna budeme vediet presnu cenu vstupneho. Bolo by dobre keby ste zavezne pisali kto ma seriozny zaujem popr. ci Vam 10-11. september vyhovuje.

Dik
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 25.08.2011, 11:55

Tosho píše:Ako pise infinity - chceme to dat na 10 - 11 septembra, cize dvojdnova akcia.



Chceli sme to dat uz teraz 3-4 septembra ale neviem ci by ste sa stihli vsetci zariadit tak na to mate nejake dva tyzdne. Ucast by bola super keby bola tak okolo 10 ludi. Vtedy by vychadzal jeden den na cca 15€ vstup.

http://www.youtube.com/watch?v=nWosYG-rtjQ

Na trati je ale moznost si vybrat viac variant, tu na videu jazdia tu najdlhsiu ktora pre nas nieje moc atraktivna - rovinky. To by sme sa ale na zaciatku dohodli ze ktoru budeme jazdit a jazdili by sme vsetci jednu. Aby sa nahodou nieco nestalo.

Cize do konca tohto tyzdna budeme vediet presnu cenu vstupneho. Bolo by dobre keby ste zavezne pisali kto ma seriozny zaujem popr. ci Vam 10-11. september vyhovuje.

Dik

nazdar, este jedna poznamka.. ze 15eho Septembra je statny sviatok a je to stvrtok, cize sa da kludne aj uvazovat o vykende 16-17-18, mne osobne je jedno.. len dufam ze budem mat ecu vcas doma a ze auto bude slapat, aby som tam znovu nestal na parkovisku. kazdopadne netoci sa to kolo 2 ludi, takze prijmame navrhy na 2hy alebo 3ti vykend v septembri.. Navrhujem to hodit na drifting sk, mozem to tam dat, aby sa ukazal predbezny zaujem, lebo pochybujem ze sa nazbiera 10 nissanov..
ked pocitam ze by dosiel: ja, pater, david, tosho, jimbo, automato a jeho kamos na s13,33; snad robo s tofu delivery initial d karou, mozno slik, a neviem ako playdude a pablo ci by ich to vobec zaujalo, tak by nas bolo cez 10 co je ideal ale narovinu asi nie kazdy koho som vymenoval dojde, cize by bodlo tam mat par ludi s bmw z driftingu ze to vyjde idealne do 20e na den.

treba ceknut ci sa tam da stanovat aj od piatku, a jazdit len sobotu a nedelu.. nie kazdy to tu cita, tak skusim hodit sz menovanym, ci maju zaujem

ps. vykend 17-18 je aj rally bratislava takze sa cisto teoreticky da aj nato pozriet, maybe not

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 25.08.2011, 12:19

Neviem ci to prejde aby to slo na ASD stranky, uvidime co povie automato kolko to bude stat.

Ked to bude fixne ze 20€ drift na den tak nemusime tam volat bmw. Spravime 200sx/JDM camp. Uvidime
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od automato » 25.08.2011, 12:26

caute,

Prosim zatial nikto nikam nic nehadzte, nic zatial nieje dohodnuté. Do konca tohoto týždňa pojdem za majitelom okruhu v DS, po dohode s nim to možme hadzať na všetky fora. Viem že sa neviem prisposobiť všetkým ale dátum by som si predstavoval hociktorý víkend v septembri.

čiže do nedele 28.8 VÁM dám všetkým vedieť ako to vyzerá. Tak držte palce nech nám to dovolia tam trénovať. A hlavne lacno...
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 26.08.2011, 08:37

automato píše:caute,

Prosim zatial nikto nikam nic nehadzte, nic zatial nieje dohodnuté. Do konca tohoto týždňa pojdem za majitelom okruhu v DS, po dohode s nim to možme hadzať na všetky fora. Viem že sa neviem prisposobiť všetkým ale dátum by som si predstavoval hociktorý víkend v septembri.

čiže do nedele 28.8 VÁM dám všetkým vedieť ako to vyzerá. Tak držte palce nech nám to dovolia tam trénovať. A hlavne lacno...
okej, zatial sa nehodil ziaden pevny ani konkretny datum, len sa zistuje predbezny zaujem, a to ztoho dovodu ze ked by sa mali ludia zmobilizovat je dobre aby to vedeli cca 2 tyzdne vopred, cize ak budes v nedelu vediet, tak mozte to potom doriesit ja idem prec na tyzden dojdem 4eho, ako vravim vykend 16-17 je rally blava, a tyzden nato bude pravdepodobne KOD posledne kolo, cize az tak zas vela terminov na vyber nieje, ked sa to bude kryt s rally okej, nevadi, ale ak to bude prekryvat s KOD Slovakia, tak tam nedojde nikto..

kazdopadne dik , vela zdaru Mato, nech vybavis

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od automato » 27.08.2011, 10:16

Tak volal som z majiteľom objektu, momentálne je odcestovaný, takže sme sa dohodli na utorok 30.8.


Je niekto z VÁS kto tam môže ísť so mnou toho 30.8 :?: :!: :?:


Termín na tréning vidím 9-10-11.8 ? Vyhovuje keždému, alebo ten neskorší víkend, či skorší? :?
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od mara_m » 27.08.2011, 12:22

automato píše:Tak volal som z majiteľom objektu, momentálne je odcestovaný, takže sme sa dohodli na utorok 30.8.


Je niekto z VÁS kto tam môže ísť so mnou toho 30.8 :?: :!: :?:


Termín na tréning vidím 9-10-11.8 ? Vyhovuje keždému, alebo ten neskorší víkend, či skorší? :?
:? tos asi ne ne :D :D
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů