Dunajska streda drift

kdy, kde a atd se zas scukneme..
infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 09.09.2011, 10:52

pablo píše:ako vies ze dojde robo s toyotou ?
ked som snim naposledy volal, vravel ze by rad dosiel ked to bude vybavene.. cize aspon o ucast prejavil zaujem,..

Mato, navrhni mu 330e uvidime, je to akurat ale preneho ak je greedy tak to bude malo, bude dvihat, hoci aj keby sme sa na 400e stretli tak by to bolo ak nas bude aspon 10 vpohode.

i ked v tej cene by bolo idealne mat aj prezuvacku, berme to tak ze na drif treningu mame cca 4+ hodiny jazdy a cena 35e a je vtomp rezuvacka, cize pocitam ze na cely den za 40 na hlavu bude najs cena..

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 09.09.2011, 11:22

berte to tak ze aj za 50€ na cely den by bolo super. Skusme ale tych 330 a ked ne ta povedz 400€ a uvidis co povie. Maximalne by som siel do nejakych 500€ na den s prezuvackou
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od automato » 11.09.2011, 10:50

pablo píše:ako vies ze dojde robo s toyotou ?
Neviem, ale myslím. Má to najbližšie z nás tak myslím že dojde.
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 26.09.2011, 17:01

Mato skus teda prosim zavolat majtelovi ze ci by to bolo mozne tam prist za dva tri tyzdne na jeden den.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 27.09.2011, 19:43

bude treba aj prezuvacku lebo som sa bavil s robom, a ich sa nebude dat poziciat...

este by som dal sancu aj moznosti paddock pezinok, alebo popripade..ak by sa viacerim chcelo..tak Jakubovany, letisko v mikulasi..
sice dalej.. tak uvidime

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od automato » 01.10.2011, 12:22

Dobrý deň,

Kontaktujem Vás ohladne tréningov na motokárovej dráhe v Dunajskej Strede. Už sme spolu hovorili začiatkom septembra.

Mali by sme záujem využívať areál motokárovej dráhy na tréningy, neskôr možno aj na Majstrovstvá Slovenskej republiky v driftovaní.

Sme skupina nadšencov vo veku od 18-40 rokov väčšina s licenciami jazdca udeleným SAMŠ, tento rok sme jazdili tréningy a závody na štyroch miestach na Slovensku. Nakoľko sa tréningy a závody vždy zlučujú do jedného víkendu možnosti trénovať je časovo a finančne pre mnohých z nás veľmi náročné.

Týmto Vas chcem požiadať o využívanie motokárovej dráhy počas celého roka vždy vopred udaným termínom a v neposlednom rade aj udanou sumou za prenájom, s možnosťou navýšenia tejto sumy vzhľadom na počet účastníkov alebo počtu dní strávených v aréle.

Prvý tréning, nazvime skúšobný tréning tak ako pre nás tak aj pre Vás.

Skúšobný tréning

Počas tohoto téningu by sme vytýčili trať a spôsob prechodu zákrutami, takisto by sme si ozrejmi pravidlá ktoré platia v areále dráhy.
K tomuto dňu by sme potrebovali Vás (alebo Vášho zástupcu) ktorý by dohliadal na dodržovanie pravidiel v areale. Po tomto skúšobnom tréningu, by sme sa s Vami chceli dohodnúť na možnej spolupráci počas celého roka. Na tento prvý tréning NENI treba elektriku, pitnú nepitnú vodu, prezúvačku, WC, atď
Na tento tréning potrebujeme Vás ako schvalovaciu komisiu, dráhu a auto s jazdcom.
Na tento tréning, by malo prísť 10 jazdcov na rôznej úrovni jazdiacich driftom, tréning by trval 10 hodín od 08:00 do 18:00. Počas tohoto času by ste mali možnosť vidieť a prísť na chuť tomuto športu. Cenu za takýchto 10 hodín si predstavujeme 330eur, čo je na jedného jazdca 33eur.

Máme záujem aj o divákov no v tomto skúšobnom tréningu ich nechceme kôli bezpečnosti, vzhľadom na nizkonákladovosť tejto skúšky.

Neskôr je divák jediná možnosť ako na tomto športe zarobiť. No na to treba väčiu organizáciu a zabezpečenosť ako napr. WC, vodu, atď. A neposlednom rade aj kvalitnú jazdu.

Týmto Vás chcem požiadať o vyjadrenie sa k dannej situácii buď na tento mail: *************** , alebo na mobil ************

Termín Skúšobného tréningu si predstavujeme hociktorý víkend, najlepšie sobota.

Vopred Ďakujem, a teším sa na spoluprácu s Vami

*********
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od automato » 01.10.2011, 12:26

infin1tty píše:bude treba aj prezuvacku lebo som sa bavil s robom, a ich sa nebude dat poziciat...

este by som dal sancu aj moznosti paddock pezinok, alebo popripade..ak by sa viacerim chcelo..tak Jakubovany, letisko v mikulasi..
sice dalej.. tak uvidime
Neni treba prezúvačku donesieš si kolesá už obute, alebo budeme jazdiť do mesta aj na záchod aj prezuť. Aj sa najesť.
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 01.10.2011, 21:41

automato píše:
infin1tty píše:bude treba aj prezuvacku lebo som sa bavil s robom, a ich sa nebude dat poziciat...

este by som dal sancu aj moznosti paddock pezinok, alebo popripade..ak by sa viacerim chcelo..tak Jakubovany, letisko v mikulasi..
sice dalej.. tak uvidime
Neni treba prezúvačku donesieš si kolesá už obute, alebo budeme jazdiť do mesta aj na záchod aj prezuť. Aj sa najesť.
mato, aky je vysledok toho slohoveho diela.. chytil sa a odpisal..ci vobec sa neozval?

ak mas cislo posli mi ho, zavolam mu
vdaka
m.

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 02.10.2011, 21:24

caute akurat klikam na stranky paddock pezinok, a nasiel som tam cennik

pozrite sa nato..myslim ze je to dobra cena.. skusim tam zavolat, ci by nas pustili, ak by bol problem tak aspon sa skusim zbehnut posmykat sam..
ako vravim vo february za 5e na hodku ma pustil.. tak snad aj teraz to bude ok
http://www.paddockpezinok.com/?lang=sk&pid=40

cennik
http://www.paddockpezinok.com/download/ ... oz2010.pdf

tak som precital cely cennik, a zda sa mi to dost.. no hlavne od 6rana do 18.00 600e.. to by nas naozaj muselo byt aspon 20.. z jazdilo b y sa od 8mej rana, do vecera.. a to neviem ci cez sobotu nebude pytat viac..
zavolam uvidim a dam vediet.

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 12.10.2011, 06:41

nazdar mato, bol si v dunajskej za typkom? podarilo sa nejak snim dohodnut ci este nie..
plis posli mi jeho cislo do sz, mohol by som mu zavolat, dik

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 12.10.2011, 09:12

zavolaj mu, da ti info. Je nova akcia v liptovskom ondreji.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od automato » 12.10.2011, 10:40

Dunajská Streda nie je možná, hlavne kôli hluku a dymu. Jazdiť ano driftovať NIE...
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 12.10.2011, 11:52

ok, vdaka, beriem... no co dodat., naco vobec daval sancu a natahoval..

ps. inak ja by som siel len zajazdit.. mozno aj tento vykend, ak to je mozne.. skratka..trochu si otestovat trakciu a skills na takej ceste, lebo aj tak pojdem na ring, tak uvidim co treba doladit,...
za 10e keby dal na hodku, uplne staci, nema niekto chut sa tam stretnut, pojazdit len tak?

mato plis.posli mi sz..jeho cislo..zavolam mu.
vdaka

este ostava mozna pezinska baba, stym ze to typek uz odvzdava po oktobri, myslim zeby nas po dohode pustil za menej..hoci aj na 3 - 4hodky by stacilo pre tych co su z okolia..

siel by niekto?

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od Tosho » 12.10.2011, 12:03

ja na teba nemam slov, my vybavime do pici letisko za par € na cely den a ty mas len kurwa problem prist. Hlavne ze mi chodime na zapad furt a sme radi ze vobec daco je a ty furt len vymyslat lebo mas problem prist 300km zeby si si zajazdil.

Zas babu chces vymyslat a blbosti. Proste je to vybavane, tak potvrd ucast alebo sa tam toc pri tescu a nevymyslaj stale. Dik
Takym systemom nikdy nikam svk drifting nedospeje ked sa bude len vymyslat.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: Dunajska streda drift

Příspěvek od infin1tty » 12.10.2011, 12:43

Tosho píše:zavolaj mu, da ti info. Je nova akcia v liptovskom ondreji.
liptovsky ondrej je namna daleko, toma vyjde asi tak ako byt cely den na pezinskej babe.. abo este viac..

benzin.. 300km tam 300 spet.. pri spotrebe aku mam.. mozno 80euro... plus...
a este tam platitnieco

to na 6 hodin na babe za 60e ma pusti..a este budem mat benzin gratis..

ale prajem vam nech vam to dobre dopadne..ak by som bol popradcan :D tak idem hned..

no z blavy kus odruky

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů