meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

kdy, kde a atd se zas scukneme..
Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od kenivruh » 05.10.2011, 06:48

Tak som poslal prihlasku na primeru. Mam tam flat spot, tak chcem mat "bezplatnú konzultáciu" ze preco :D
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od infin1tty » 05.10.2011, 09:32

Tosho píše:Too mate nejake drahe kino :D
Ale ved si zmeraj a uvidis :) Ostatnych to asi aj ako mna nelaka to vediet.
8) ok kamo chapem len z casti, lebo ked ti zas poviem ze sa mi napr. odhadovo figuri co simi hovoril nepozdavaju, nie preto zeby som ti neprial o par koni v tvojej stajni navyse, ale jednoducho preto ze realita a power figures na CAckach..na sxoc.co.uk ukazuju nieco ine..
skratkatie kone nelietaju domotoralen tak

mas cely vyfuck so zvodmi, sanie, ic, standard t25, standard tlak

ak motor mal v serii od stryca K. nie 169hp ako udava manual, ale napr. 180hp
s vyfukom, sanim ic, moze bez chipu mat takzvany stage 0.5 cize 190 koni bezne, a 200koni na tvojom,
ak ma viac..tak to musi mat dovod, lebo ak nedvihas tlak turba, nemas odkial nabrat viac koni..
to je fakt..
ide len oto ze hadat sa mozme donekonecna.. jedina dyno ukaze kto ma pravdu a kto sa myli ..
samozrejme berem do uvahy zvody, ktore mozu pridat znovu nieco navyse.. tak ak 220hp, tak je to podla mna super.. bez chipu a dvihnuteho tlaku,mas vposdstate takmer srko
ale znovu to by ukazal len graf ci su to rozpravky alebo realita

link pre porovnanie, http://www.sxoc.com/vbb/showthread.php?t=142254

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od Tosho » 05.10.2011, 10:18

Vies ja som vychadzal z hodnoty ktoru mi predhodil rybyz/kentoya ze to ma 200 koni.

Porzi sa tu: http://www.nissan200sx.dk/motorstages.htm

Stage 1 - odmeranych 209koni. A co spravil? silicone hoses, dump valve, ani ten acuator od ND ci vykon nezvysi. Akurat tam dal cip stage 1 a zdvihol tlak na 0.9bar. A nic viac. Ziadne vyfuky, medzichladice.

Stage 2 - zas odmeranych 230 koni A co spravil? Zas hadice, baterka do kufra, a Intercooler z pipingom. A mas 20 koni. A to len IC. A stale nie vyfuk. Ta co?

Ja dobre mam tlak 0.7bar ale mam plnopriechozi vyfuk co on nema, a isto este aj KAT ma lebo to nepisal ani v stage 1 ani v stage 2 ze kat out. Tak ja to tiez len tak od riti som nestrelil a vychadzal som cca z inych clankou a disk. for.

Vies a ten stage 1 mi nevedel povedat ani kentoya ani rybyz, kentoyu chapem ze poskladal viac 200sx nez sme mi dokopy vobec videli a ze si nepameta. Ved sa pozriem ale moj odhad je niekde okolo 230-240 koni. A este aj to viem ze viac ako 200 koni tam je ked mi automato vravel ze jemu to uz na trojke dobre poslednu zakrutu v piestanoch netaha, a ja som ju siel par krat na stvorke na pol plynu a uplne v pohode. To som ale len skusal ci to ide aj na 4ke bokom. A to nemam jednodielny kardan ako ty, nemam zavarak ako ty a nemam vyvazeny motor. V podstate mam stage 1 Ca18det po GO.

Ved na jar ked ho dokoncim tak skocim na brzdu do kosic ked chces a to porovname. Alebo pojdeme obaja na tu istu brzdu. Ale teraz sa mi fakt neoplati ist 350km na brzdu a 350km spat. Ved si porzi viac for kde auta robia iste upravy a idu na brzdu a vies aj ty kolko mas cca vykon.

A skusal som aj ako keni vravel ze si mam zmerat na trojke zo 100 na 140 a mal som to okolo 4 sekund. Ale to bolo take meranie napicu stopkamy. raz 3.9 raz 4.3. Trebalo by G-tech
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od infin1tty » 05.10.2011, 12:48

Tosho píše:Vies ja som vychadzal z hodnoty ktoru mi predhodil rybyz/kentoya ze to ma 200 koni.

Porzi sa tu: http://www.nissan200sx.dk/motorstages.htm
vpohdoe, jasom vedel ze to tak dopadne..ze tu budeme rozoberat toto dookola... reagujem len na poznamku ze netreba ti to vediet...ak ta to nezaujima a netreba to vediet..tak potom to neries..ale potom ak povies ze mas napr. 240k..a niekto povie ze toje blbost..tak povedz.. ze moze byt..neriesim.. to je moj odhad...ale ak sa za svoje tvrdenie postavis.. a chces sito branit..tak sito potom skus pomerat.. lebo ocividne ti to jedno nieje..ak branis..svoj nazor..chapes..
nevravim, jasne..do BA kvoli tomu ist blbost..ale myslim dobuducna.. ak budes mat moznost, ja som rad ze tu take moznosti su..

ked si pozries.. sxoc.co.uk.. forum kde mas v rubrike s13...hned thread of power figures..je tam milion s13 Caciek.. s dyno grafmi..a najdes si tam aj nieco podobne tvojmu...ameriku a norris chipy ci co neries

na ukazku kopirujem jedno meranie..ktore sami zda realne:

len pre info.. ked som pozeral graf na HD ktory tam mali ... da saco to vycitat..
ps. ak nedvihnes tlak, mozes mat chip ale nic to nerobi samo osebe..cize ak mas tlak seriovy.. tak s upravami ktore mas pocitam do 220k..mas

http://www.h-dev.co.uk/product_info.php ... 8c9f656e1a

sliver
Guest

Join Date: Sep 2002
Location: Egham, Surrey
Posts: 1,696
Send a message via MSN to sliver

Car
200SX S13 CA18DET, Manual, 1993

Power-related mods
Stage 0.5
Full decat Mongoose, K&N Induction Kit, Bren device, 13.5psi

Stage 1
Datmo Rebuild, Saab FMIC + Apex fitting kit, Walbro, HD Stage1 chip, Apexi AVC-R, 1 bar

Stage 2
HD Stage2 chip, Garret T28, 1 bar

RR Results
Stage 0.5 Chart printout
203bhp @ 6160rpm @flywheel
193 ft.lbs
0.7 bar (13psi)
Power Engineering (map)

Stage 1 Chart printout
228.3bhp @ 6000 rpm @flywheel
191.5bhp @ 6000 rpm @ wheels
230 ft.lbs
1 bar (15psi)
Surrey Rolling Road (map)

Stage 2 Chart printout
266.3bhp @ 6800 rpm @flywheel
230 ft.lbs
1 bar (15psi)
Surrey Rolling Road (map)

Charts include
1 - Stage 1 + Stage 2 - BHP @ flywheel, Power / Boost
2 - Stage 1 + Stage 2 - BHP @ flywheel, Power / Torque
3 - Stage 1 + Stage 2 - BHP @ flywheel, Power / Fuel

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od infin1tty » 05.10.2011, 12:54

kenivruh píše:Tak som poslal prihlasku na primeru. Mam tam flat spot, tak chcem mat "bezplatnú konzultáciu" ze preco :D
nazdar, na ktoru si objedanany keni? o ktorej sa tam chystas.. ja sompredbezne na 14.40.. dojdem cca na 14.00 ako ostatni? Jimbo, keni?
vidime sa

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od Tosho » 05.10.2011, 14:01

:D

Ta mne hovoris ze si vykon namyslam a dohadujem sa skutocnosti a ty tu teraz povies ze ty pocitas ze z mojimi upravamy to ma 220koni. To ako vies? alebo ako si na to prisiel? Ja som presiel celu tu temu na sxoc ale taky setup ako mam ja som tam nenasiel tak neviem preco porovnavas.

Zober to od zaciatku. Kolko ti zdvihne vykon pridanie tlaku z 0,7 (stock CA18DET) na 1 bar ? Zo stage 1 chipom a otvorenym filtrom mas 200koni nad seriu. Teda 30ps up. Porzi si kludne nejake grafy je to tak.

Kolko ti zdvihne vykon komplet vyfuk + decat + exhaust manifold? 25-35ps? Ostanme tiez na tych 30ps up.

Auto som kupil ok dajme 180koni po generalke + FMIC co som ti na grafe ukazoval 20ps up na CA18DET standart. Plus par ps hore otvorene sanie a dalsich par ps hore za walbro - ta 20 rocna palivova pumpa by uz urcite nedavala taky vykon ako za nova. Takze som doniesol domov auto ktore malo zaklad 200-210 koni + ten vyfuk.

Nechapem co riesis. Ja len reagujem na to ze si hned zacal ze neveris zas a toto. Ved ok ani ze Sunny GTI mi spravi stovku za 6 sekund si neveril a tiez si mi uveril ledva 150ps ze ma. A 190ps papierovych VTEC 2,2 na sprinte o auto som dal.

Teraz tiez vidim ako sla napr tvoja. SR20 zo stock tlakom, kat out, 3" vyfuk, sportovy filter, walbro, FMIC, studene sviecky cize ani ty nemas stock SR20DET a moje slo lepsie. Ta co potom? Mne napriklad staci ked si porovnam dva podobne auta a viem si odhadnut vykon. To co mam na papieri je pre mna preto nezaujimave lebo ma zajtra napadne ze si nastavim predstih na 100 oktanov, dam 0,9b a budem zas uplne inde. A to ze mi vyfuk pridal fakt vykon som citil tak ze mi pri rozbehu presmyknu kolesa aj na trojke. Predtym len dvojka piskla.

Keby si dal mensi FMIC a nie rovno z GTR tak by si nemal taky antilag a slo by ti to lepsie, to iste mas nastaveny predstih na stage 2 a jazdit na stock jednotke? Tiez zle. Ten predstih neni na to zeby s nim hocikto krutil jak sa mu zapaci.
Mas pod kapotou potencial na 300 koni a nebude ta to nic stat a ty jazdis na priskrtenom motore. Daj si tam chip stage 2, tusim si vravel ze mas doma, predstih na to mas, lej tam 100 oktanov a tlak si daj na 1 bar. Presne tak nastav motor ako ho ladili vtedy v anglicku. Urcite to nerobili nejaky vycitany chlapci z fora ale vedeli co robili. Vtedy to auto slo fakt dobre. To ze sa zas bojis je druha vec.

Ved v sobotu vecer postni graf.

Mne staci ze viem ze mi to ide dobre. Ale ako vravim, na jar mozme dobehnut obaja na tu istu brzdu.

P.S: Pozri si na nismo.cz charvy sunny ma tusim 180koni a vahu okolo 800kg a ma kilo za 4,4 8) nieje vsetko len vykon vykon waaaa :D
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od infin1tty » 05.10.2011, 15:16

Tosho píše::D

waaaa :D
ja som vedel ze sa tu budeme verejne vyhadovat kym to niekto nezavre.. alebo nieco.. no ale tak co ved aj to je sportove zapolenie.. v urcitom zmysle..

1. tosho, vravim ze je hlupost si povedat..mam to hento a tamto..a pocitat ktolko miprida kazda vec po jednom..a potom to pocitat dokopy...to sa docitas vsade ze to tak nefunguje

2. nemali sme moznost porovnavat moje a tvoje auto... ak narazas na ten 400m sprint.. na carate..tak vies ze som mal auto v prdeli.. boli problem,zdochynal motor, cukali otacky..a skratka nesiel nijak.. a vykon bol sekany, a vobec netlacil jak ma.. cize porovnavat auto v tom stave akom bolo stvojim je uplna blbost..a vobec to vykazatelne nehovori otom ktore je vykonnejsie..
-je to jedno, na drifty je jedno ktore je vykonnejsie..ide oto kto vnom sedi..to iste plati na okruhy aj na cesty.. jedine asi na 1/4mile ak si luser ti moze vykon pomoct..inak nikde inde..cize to ci tvoje abo moje je lepsie je bezpredmetne.. ide oto ako budeme jazdit..

3. len z principu to opakujem znovu.. neda sa pocitat vykon podla toho co mas na aute..spocitat to dokopy a dostat vysledne cislo
to ze ti vravim ze mas 220 k asi.. tak sa mi to zda realnejsie. nepovedal by som ze mas pod 200k, ale tak ani by som nepovedal ze nad 230.. to je moj odhad.. ale viac sa mi zda tvrdit trufale

4. paci sami ked napr. sa pytaju ludi.. viem ze ked pablo mal daleko nad 300 k, myslimze povedal ze ma to nad 300k..a neriesil..
takisto.. slik.. ma to cez 200koni.. a pritom to malo skoro 300
ak sa mna opytaju kolko to ma...tak cca nad 200koni.. a hotovo..lebo viem ze snad pod 200 to srko nebude mat
a co simysli nejaky tuzer ze wow..200.. abo hmm..to mam aj ja.. tak to mi je jedno..
ak budem mat dyno graf.. si ho dam na nalepku ..a nalepim na bok auta.. hehe.. nottt

potrebujem si doriesit ten predstih.. a dat tona 9-10psi a hotovo.. zatial.

Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od kenivruh » 05.10.2011, 15:50

Mne napisal ze uz je to obsadene. Ale ze sa mozem zastavit, mozno sa najde nejake miestecko :)

Inac neviem co tu riesite ten vykon. Pisat len podla uprav alebo neviem coho ze mam tolko a tolko koni je ako vraviet ze s prepacenim akeho velkeho mam. Ale kym to nikto neuvidi tak su to len kecy :)
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od Tosho » 05.10.2011, 18:01

Maros ja som riesil ako ide tvoje auto ked som ho soferoval teraz v piestanoch na tej osmicke, jednotka plny plyn ako som citil a potom na dvojke ako to auto slo ked som sa tocil okolo gumy bokom. Len cisto na zaklade toho som pocitil ze moje auto ide trosku lepsie a staci mi menej plynu na ten isty ukon.

Ja napriklad kazdemu hovorim ze 100 koni to ma urcite. Moj predpoklad je 230 koni. Moze to byt 195koni a moze to byt 250 koni. Ale proste je mi to jedno lebo viem ze to auto ide dobre a som z tym spokojny. Ospravedlnujem sa ked si pochopil ze si trvam za jednym cislom. Vsetko co som tu pisal je moj odhad v porovnani z inymi autami v ktorych som realne sedel a v porovnani z ostatnymi setupmy na nete co som precital od ludi ktore to maju dolozene grafom.

Nebudeme sa tu predsa hadat. Uznavam si svoje prehnane vysoke nasadenie a rozhorcenost do hry :D a slubujem ze uz sa fiktivnimi cislami ohanat nebudem :wink:
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od Jimmbo » 05.10.2011, 20:19

Nac sa hadate? To zmerajte a potom sa hadajte... :D Ja tam idem zo zvedavosti... Nemam ale nahodene FMIC a trubky mi dojdu az o tyzden.. :( No ale ked pojdem nabuduce budem vediet aky rozdiel spravilo IC :wink: Ja si myslim ze mi to ide dost dobre... Kola zahrabu aj na trojku sem tam aj na 4 a raz sa mi stalo ze ked som tam strelil 5 tak mi zapisakli... Cas na 1/4mile moj najlepsi je 14,2s a to som mal zle pneumatiky... A mam len motor po GO, ine piesty a ostru vacku, chip, sanie, vyfuk.... Seriove turbo seriovy tlak seriove IC.... Uvidime v sobotu pani... Tesim sa 8)
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

infin1tty
user
Příspěvky: 263
Registrován: 07.09.2009, 15:55

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od infin1tty » 08.10.2011, 22:22

nazdar tak namerane, som spokojny s vysledkom, sr20det, preichodny vyfuk, otvorene sanie, fmic, walbro, 11psi tlak..
250 koni, 312 nm.

bolo tam par m3jek, okolo 290+koni, zopar dalsich aut..

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od Jimmbo » 09.10.2011, 11:51

Mne namerali 230HP....Ale nejsom spokojny...Problemy s tlakom, volnobehom a krivky nejsu moc dobre..... :?
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od kenivruh » 10.10.2011, 08:18

Jednu vec sem dam co ma dost zarazila. Merali tam e36 M3 a mala pri vykon 290 koni 80 koni stratovy vykon, tzn. na kolesach namerali len 210 koni. 40% stratovy vykon je celkom dost vela, neviem ci mal zaseknute brzdy alebo co :D
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od pablo » 10.10.2011, 09:59

keni staci ked mal riadiacu jednotku v nudzovom rezime a nenameras viac u bmw to tak nejak funguje

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: meranie vykonu 1. DYNO DAY MMRACING BA za 10e

Příspěvek od Kentoya » 10.10.2011, 16:32

kenivruh píše:Jednu vec sem dam co ma dost zarazila. Merali tam e36 M3 a mala pri vykon 290 koni 80 koni stratovy vykon, tzn. na kolesach namerali len 210 koni. 40% stratovy vykon je celkom dost vela, neviem ci mal zaseknute brzdy alebo co :D
mě tohle zaráží na každém měření, obzvláště poté co jsem četl studii že favoritu stačí dát místo motoru elektromotor o výkonu 2,4kw a pokud ho roztlačíš na 60km/hod, tak ten elektromotor toho favorita v bezvětří udrží při té rychlosti 60km/hod, tudíž ztráty na převodech, na kolech, i nápor vzduchu jsou u fáčka max 2,4kw řekněme 3 koně a ono je v podstatě jedno na které auto se aplikuje, jestli máš auto o výkonu 50 koní nebo 500 koní, tudíž já si z měření na těchto brzdách už delší dobu dělám svoje mínění a jediné co mě zajímá je výkon na kolech, a to co vyplivne kterákoliv brzda na motoru je mi totálně ukradené a pokud jsou ztráty na převodech víc jak 10% tak už si z toho dělám i prdel, od 5ti do 10ti % to neřeším a okolo 5ti % věřím

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů