Svody Tomei vs E-bay

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Vita.z31
user
Příspěvky: 870
Registrován: 18.11.2005, 20:40

Re: Svody Tomei vs E-bay

Příspěvek od Vita.z31 » 29.10.2008, 20:44

mauglie píše:Jestli je ta cena v australských dolarech, jakože asi ano, tak vám děkuju a časem dodám referenci :D Až budou prachy..

Anebo okopčit tomei a udělat je na CA :blackeye: :mrgreen:
Presne tyhle sem ti posilal posledne kdyz ses semnou hadal a obhajoval si ebay svody, co se zmenilo ze je chces? :lol:

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Svody Tomei vs E-bay

Příspěvek od Kentoya » 29.10.2008, 20:45

nevím co tu zase řešíte, nevšiml jsem si, že by tu někdo vyzdvihoval svody Ebai, nad svody Tomei, jediný já si dovolil napsat, že ebai svody mají jedinou výhodu oproti tomei a to je celková délka všech větví a že je stejná, a polovička lidí v tomhle topicu už má pocit že snad haním svody tomei, i sám gerox ve druhém příspěvku napsal že by ty svody měly být pro max spool up, neboli pro velmi rychlý náběh turba, a já hned v prvním svém vykecávání jsem napsal, že je potřeba je mít dobře spočítané (ty s rozdílnou délkou) aby hádání větví skončilo před náběhem turba

takže v podstatě se tu mluví stále o tom jistém a stejném, a jestli máš geroxi snad pocit že vyzdvihuji svody ebai nad svody od tomei, tak neumíš číst stejně jako tomita, nebo to nemáš v hlavě srovnané

strašně se mi líbí, že jakmile něco napíšu, tak se najde hodně lidí, co mají potřebu se do mě navážet, popř vyvracet co jsem napsal
máte to zapotřebí ???

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Svody Tomei vs E-bay

Příspěvek od 935Baby » 29.10.2008, 21:06

Kentoya píše: strašně se mi líbí, že jakmile něco napíšu, tak se najde hodně lidí, co mají potřebu se do mě navážet, popř vyvracet co jsem napsal
máte to zapotřebí ???
Jak kdosi napsal pred par strankama: "blíží se vánoce, lidi jsou nasrany" :blackeye: nebo to bylo původně myšleno opačně?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Svody Tomei vs E-bay

Příspěvek od blázen » 29.10.2008, 21:24

Kentoya píše:nevím co tu zase řešíte, nevšiml jsem si, že by tu někdo vyzdvihoval svody Ebai, nad svody Tomei, jediný já si dovolil napsat, že ebai svody mají jedinou výhodu oproti tomei a to je celková délka všech větví a že je stejná, a polovička lidí v tomhle topicu už má pocit že snad haním svody tomei, i sám gerox ve druhém příspěvku napsal že by ty svody měly být pro max spool up, neboli pro velmi rychlý náběh turba, a já hned v prvním svém vykecávání jsem napsal, že je potřeba je mít dobře spočítané (ty s rozdílnou délkou) aby hádání větví skončilo před náběhem turba

takže v podstatě se tu mluví stále o tom jistém a stejném, a jestli máš geroxi snad pocit že vyzdvihuji svody ebai nad svody od tomei, tak neumíš číst stejně jako tomita, nebo to nemáš v hlavě srovnané

strašně se mi líbí, že jakmile něco napíšu, tak se najde hodně lidí, co mají potřebu se do mě navážet, popř vyvracet co jsem napsal
máte to zapotřebí ???
s tím naprosto souhlasím
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 96 hostů