Veřejná výzva pro nismo.gtst

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od nismo.gtst » 06.08.2011, 23:54

Woyta píše: Jedina moznost je asi vzit klikovku a jet do prahy trosku jim domluvit.
no bohuzel s prahy prislo minimum, pro 13krabic sem jel do frankfurtu, mneli tam bejt i palety, ale to se nestalo, tet aspon uspech ze jedna je vcelku cela na svete...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Matysek
user
Příspěvky: 635
Registrován: 03.02.2005, 08:49
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Matysek » 07.08.2011, 00:11

... i já se připojuji jako velice spokojený zákazník a určitě pokud budu něco dál potřebovat tak se na nisma obrátím znovu. Chápu jeho problémy a z každé strany slyším od lidí co objednávají něco z venku, že je to s celnicí na ko..t. Na druhou stranu ale i věřím, že pokud na něco člověk dlouho čeká tak může být krapet nervózní...

Shade
user
Příspěvky: 43
Registrován: 07.05.2006, 20:17
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Shade » 07.08.2011, 07:23

Beru z hongkongu balíky docela pravidelně za nemalý částky a pokaždé když mi ho stopí pošta tak mi přijde PŘÍŠTÍ DEN dopis, že mi to zatáhli celníci a přijdou mi podklady k vydání. S tim tam zajdu, odstojim si frontu, oběhnu celníky a během hodiny odcházim. a vždycky jsem to tu měl do termínu nebo aspon na celnici, když jsem byl línej si to hned vyzvednout. na vyzvednutí z celnice mám 30 dní pak se to vrací odesilateli.
řídit moc neumím, ale když zaprší přidám

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od MYSAK » 07.08.2011, 09:48

To ses asi stastnej clovek, ja na balik z HK cekal +/- 3 měsíce a to neslo o nic extra drahyho

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od nismo.gtst » 07.08.2011, 10:23

Shade píše:Beru z hongkongu balíky docela pravidelně za nemalý částky a pokaždé když mi ho stopí pošta tak mi přijde PŘÍŠTÍ DEN dopis, že mi to zatáhli celníci a přijdou mi podklady k vydání. S tim tam zajdu, odstojim si frontu, oběhnu celníky a během hodiny odcházim. a vždycky jsem to tu měl do termínu nebo aspon na celnici, když jsem byl línej si to hned vyzvednout. na vyzvednutí z celnice mám 30 dní pak se to vrací odesilateli.
uz nevim, ale jestli jsi sprominutim blbej... precti si vse co jsem psal, kdyz asi palety nemuzou najit tak asi za hodinu neodejdu!!! byl jsem pro ne primo ve frankfurtu, s tim 120ka nema nic spolecneho, a to co prislo na 120ku je jen omyl, protoze palety se nekde rozsypali a vubec nic ze zbozi na 120takto nemelo prijit!!! a co pises ze na druhej den ti prijde dopis z celnice je blbost, mne kdyz prijdou veci z jpn, tak trva klidne i 10dni nez prijde dopis ke mne, jsi asi nejaky vyvoleny nebo co, ze ti prijde dopis do druheho dne a ze cekas na celnici jen hodinu, ja jezdim pro firmu expresni celni zasilky po cele evrope a nikdy se mne nestalo aby jsem za hodinu odchazel a to je vse predem domluveny ze prijedu v tolik a tolik...kdyby jsi za hodinu sel dom, tak tam bude pred tebou tak jeden clovek...a to na celnici jsou kopy jen dopravcu krom obycejnejch lidi co tam prijdou...
takze se rad na priste s tebou domluvim ze mne budes proclivat veci, protoze mas asi nejlepsi cas na svete...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od yHCov » 07.08.2011, 10:58

když tu všichni píšou jak byli spokojeni, já zase napíšu jak jsem spokojen nebyl..koupil jsem si taky od nisma nějaké věci, převodovka mi přišla se slušným zpožděním nekompletní a na rozbité paletě, spíše vedle palety naprosto nedakvátně připravená na převoz, bylo mi doporučeno jí nepřevzít což bylo logické, ale čekal jsem na ní dlouho tak jsem jí převzal..chybějící věci nismo dodal, chtěl jsem po něm namísto sériové šaltpáky shortshift, za který jsem si chtěl připlatit litr..přišla mi sériová šaltpáka s prasklou manžetou..Byl jsem ujišťován že je to určitě ss, ale nebyl..když jsem to nismovi doložil,řekl mi že jsem od něj vzal už dost věcí, abych se na tohle mohl vysrat..cena za díly nebyla nikdy tak skvostná jak se řiká, převodovku jsem mohl mít za stejnou cenu ale v naprosto nesrovnatelném stavu od BH1 hned druhý den..
To jsou zase mé zkušenosti, aby to tu bylo trošku objektivnější..

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od nismo.gtst » 07.08.2011, 11:12

yHCov píše:když tu všichni píšou jak byli spokojeni, já zase napíšu jak jsem spokojen nebyl..koupil jsem si taky od nisma nějaké věci, převodovka mi přišla se slušným zpožděním nekompletní a na rozbité paletě, spíše vedle palety naprosto nedakvátně připravená na převoz, bylo mi doporučeno jí nepřevzít což bylo logické, ale čekal jsem na ní dlouho tak jsem jí převzal..chybějící věci nismo dodal, chtěl jsem po něm namísto sériové šaltpáky shortshift, za který jsem si chtěl připlatit litr..přišla mi sériová šaltpáka s prasklou manžetou..Byl jsem ujišťován že je to určitě ss, ale nebyl..když jsem to nismovi doložil,řekl mi že jsem od něj vzal už dost věcí, abych se na tohle mohl vysrat..cena za díly nebyla nikdy tak skvostná jak se řiká, převodovku jsem mohl mít za stejnou cenu ale v naprosto nesrovnatelném stavu od BH1 hned druhý den..
To jsou zase mé zkušenosti, aby to tu bylo trošku objektivnější..
jen dodam za kolik jsi mnel motor? ze asi o 15tis kc nizsi nez u prodejni ceny v UK, ale to je uplne jiny pripad bych rekl, a to ze byl gear mimo paletu bylo jen tim ze kuryrni sluzba stala za hovno a v mezisklade v stansted jimneli zasantrocenou, po 6dnech mne informovali ze nalezena a odeslana, mimochodem gear nebyl nikdy primo v mych rukou rozbalenej, ja ho jen prelozil z kuryra na kuryra...ale tohle je uplne neco jineho nez s cim tady vyrukoval shade a s cim jsi prisel ty, ale to je jedno...ale myslim ze zrovna ty sem mas na co ozyvat, perfektni prace chlape!!! rozhodne je konec z prodejem s cenama kde jsou, postihne to vsechny, a to jen diky nekterym co za rb25det zaplati o 15tacu mene a stejne maji z necim problemi, jako treba z prevozem gearu, coz nebyla MOJE PRACE!!!!
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od yHCov » 07.08.2011, 11:27

nismo.gtst píše:
yHCov píše:když tu všichni píšou jak byli spokojeni, já zase napíšu jak jsem spokojen nebyl..koupil jsem si taky od nisma nějaké věci, převodovka mi přišla se slušným zpožděním nekompletní a na rozbité paletě, spíše vedle palety naprosto nedakvátně připravená na převoz, bylo mi doporučeno jí nepřevzít což bylo logické, ale čekal jsem na ní dlouho tak jsem jí převzal..chybějící věci nismo dodal, chtěl jsem po něm namísto sériové šaltpáky shortshift, za který jsem si chtěl připlatit litr..přišla mi sériová šaltpáka s prasklou manžetou..Byl jsem ujišťován že je to určitě ss, ale nebyl..když jsem to nismovi doložil,řekl mi že jsem od něj vzal už dost věcí, abych se na tohle mohl vysrat..cena za díly nebyla nikdy tak skvostná jak se řiká, převodovku jsem mohl mít za stejnou cenu ale v naprosto nesrovnatelném stavu od BH1 hned druhý den..
To jsou zase mé zkušenosti, aby to tu bylo trošku objektivnější..
jen dodam za kolik jsi mnel motor? ze asi o 15tis kc nizsi nez u prodejni ceny v UK, ale to je uplne jiny pripad bych rekl, a to ze byl gear mimo paletu bylo jen tim ze kuryrni sluzba stala za hovno a v mezisklade v stansted jimneli zasantrocenou, po 6dnech mne informovali ze nalezena a odeslana, mimochodem gear nebyl nikdy primo v mych rukou rozbalenej, ja ho jen prelozil z kuryra na kuryra...ale tohle je uplne neco jineho nez s cim tady vyrukoval shade a s cim jsi prisel ty, ale to je jedno...ale myslim ze zrovna ty sem mas na co ozyvat, perfektni prace chlape!!! rozhodne je konec z prodejem s cenama kde jsou, postihne to vsechny, a to jen diky nekterym co za rb25det zaplati o 15tacu mene a stejne maji z necim problemi, jako treba z prevozem gearu, coz nebyla MOJE PRACE!!!!
ty bud rad ze ses zbavil motoru co ti lezel a lezel a mel zrezlou klikovku jak dlouho lezel
a co do toho tlacis motor? ja tu pisu o skrini, prodavaj se v uk motory s orezlou klikou o 15 tis levneji?
to ze gear nebyl ve tvych rukou je uplne jedno, nemas adekvatne spolehlive spolecniky a o to je to horsi ze sam ani nevis co prodavas a jak si vubec muzes dovolit napsat ze to nebyla tvoje prace? Ja to koupil od tebe, me je jedno kam pro to jezdis, ja dam prachy tobe, jeste predem a ty mi posles shit a je to tvoje blbost zes to nevidel..
tve superuzasne ceny nebudou ne kvuli lidem co maj problem, ale kvuli tobe, protoze tem lidem delas problem..o shortshjiftu se tu uz nevyjadris, protoze nechces aby to lidi videli, ale vytahnes motor aby si byl zase za nejvetsiho dobrodeje
Me to teda vubec nevadi ,protoze jsem s tebou nebyl spokojen.
Tohle neni neco jinyho ,to je to samy a to ze jsi nespolehlivy.. kdyz mi napises ze mi poslel skrin a ze bude vse ok, je to lez, to samy napises shademu s terminem a hlavne i s cenou a ze by jen tento sandwich plate byl jedinym dilem co dokaze samek sehnat levneji je pekna blbost a to sem nikde nevidel ceny vyssi nez u samka

Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od yHCov » 07.08.2011, 11:36

ještě edit orezlá nebyla jen klika ale i válce..takže si myslím že takové motory se v uk neprodávájí o 15 tis dráž a hlavně to podporuje mé tvrzení že občas ani nevíš co prodáváš..tímto se svým rpojevem zde končím ,neb jsem řekl co jsem chtěl aby to lidé viděli, řešit to s tebou dál by bylo naprostou ztrátou času

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od nismo.gtst » 07.08.2011, 11:43

yHCov píše:
a co do toho tlacis motor?
a co do toho tlacis gear a shift? mimochodem stejnej mnel i blazen, taky odemne...

ale myslim ze tohle je uplne neco bokem, no a i kdyby jsi se citil ublizenej, tak ok, prodano dilu xxx lidem a zatim nespokojeni jen shade a ty, vzdy se v cemkoli najde nespokojenec, nikomu to neberu, mate na to pravo, akorat by jsi se mnel zamyslet nad tou prepravou, a samotnym dilem, myslis ze mam cas jezdit na kazde misto v uk a jpn kdyz neco prepravuji? kdyz neco koupis pres ebay taky nevis co ti dom prijde, ja kdyz koupim neco 1000km daleko a ma to byt OK a je to prepravovano z bodu A do bodu B a po ceste to jeste kuryr vytrepe, opravdu moje chyba, to je stejne jak dorifto koupili auto a taky ho nevideli, mnelo bejt ok a prislo nabourane, taky asi ten kdo ho prodaval byl kokot a poslal jim nabourane auto...
yHCov píše: ještě edit orezlá nebyla jen klika ale i válce..takže si myslím že takové motory se v uk neprodávájí o 15 tis dráž a hlavně to podporuje mé tvrzení že občas ani nevíš co prodáváš..tímto se svým rpojevem zde končím ,neb jsem řekl co jsem chtěl aby to lidé viděli, řešit to s tebou dál by bylo naprostou ztrátou času
obvykla cena holeho agregatu bez turba, ecu, elektriky, vstriku, svodu, proste jen motor je 800liber a v UK tyto motory stoji treba 8mesicu a v UK je vlhkosti az dost, tak tady nemluv o nejakem orezlem motoru, motor byl v provozu a pak auto do rozebrani v garazi!!! tak se tu pochlub za kolik si koupil motor osazenej z elektrikou, ecu? a to skoro 2roky jiz zpet, kdy ceny byli nekde jinde...uvidime jestli to nekomu pripadne drahe...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Kentoya » 07.08.2011, 23:45

hoši řešíte tady věci za relativně malé peníze, a upřímně se domnívám že zde není vina na nismovi, že s tím má práce jako sraček za pár kaček, tudíž ze dobrotu na žebrotu

ad shade co se týká toho kardanu tak ten jsem osobně sundal z fungujícího 300zx a nebyl s ním žádnej problém, tak by mě jen zajímalo co se s ním stalo, protože ten pro tebe zůstal někde viset na cestě tak máš můj a já čekám na ten pro tebe a taky nebrečím

když už vytahuješ jméno petra samka, tak já od něj kdysi koupil ojnice za litr, týden jsem je leštil a vyvažoval na čtvrt gramu, leskly se jak psí kule, nikde ostrá hrana a když jsem je poslal na výúhlování tak byly poskládané ze dvou motprů vršky a spodky, tudíž bud by mě další opracování vyšlo v té době bez známostí na další 4000, nebo jsem se mohl rozloučit s litrem a 40ti hodinama přesné práce a hodit do šrotu (+-8000 v té době), kde taky skončily, a nejsem si vědom, že bych ho zde veřejně špinil

to nemluvím o tom, že jsem na tomhle foru prodělal minimálně kilo a že mám ještě hodně peněz mezi lidma který nikdy neuvidím

jeden člen mi objednal turbo z anglie za bůra a mám prd
další mi dluží 16 za motor a musel bych ho zabít
další 20 za motor a taky je neuvidím
další asi +-15
další dva cca +-15 dohromady

to nemluvím o tom že jsem na nistune čekal rok a taky nebrečím

na slovensku mám pár korunových záležitostí, jako peníze za ostřiky pístů, domky k hlavě, retainery, potřebuji vyreklamovat čerpadlo které odešlo po 100km a taky tady nečerním

to nemluvím o členech kterým jsem skládal motor a jeden měl prasklou hlavu a druhej blok a jejich motory jsem dělal třikrát než jsem na to přišel co měli v prdeli a taky jsem nic navíc neúčtoval, přesto že tam nebyla jediná má chyba a třikrát motor ven a dovnitř a komplet rozebrat vyjde bratru každému na 30

dále nemluvím o lidech kterým jsem repasoval turba bez záruky s tím že dopředu vydrží každé druhé a stejně jsem pa musel to každé druhé co nevydrželo ze své kapsy nahradit a když jich už bylo cca 8 kde jsem musel sehnat další turbo za dvojku a za bůra repásnout, tak jsem se na turba vybodnul (dalších pade v hajzlu)

a pak se tady jednou za čas objeví trouba který mě začně srát jak jsem drahej a že se mu náhodou něco podaří sehnat levněji než si počítám já

a to je stejně tvůj případ se samkem a tím mezikusem, je to asi tvůj kamarád, a asi ti nedal běžnou cenu a pokud ti dal běžnou tak ten mezikus není od stejného výrobce jako od nisma, a že jsi to měl druhý den, no asi ho měl pod skříní, já mám ve skříni momentálně dva a kdyby to nismo věděl, tak pro jeden ke mě přijel a osobně ti ho dovezl, stejně jako si dojel pro ten kardan

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Igor » 08.08.2011, 00:08

Hele sorry za OT....ale v tomhle se přikloním na Nismovu stranu....zajímalo by mě kdo z těch lidí tady,dělá automechanika(není to z toho důvodu,že bych vás posílal doprdele)zajímá mě to z toho důvodu,že já třeba dělám automechanika a vím jakej je problém,když si např: u Renaultu objednáme věci na kamion a ony přijdou místo 3 dnů třeba za měsíc a nemůže zato českej Renault,ale firma která to přepravuje,nebo sklad ze kterýho to předávají a potom na tom jak vám přijdou věci tak má většinou zodpovědnost sklad anebo přepravce a dost silně pochybuju že třeba Nismo,kterej tady prodává věci dost pod cenou českýho trhu by si řekl že:například stou paletou něco udělá atp...) tohle asi nemá zapotřebí a za další četl jsem tu zprávu tady na fóru taky.....
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od blázen » 08.08.2011, 09:17

já můžu dopsat vlastně i zkušenost s reklamací od nismo.gtst a byly to třmeny na kterých chyběly 2 díly a při reklamaci sme byli domluveni na řešení asi během 10minut a 5ti SZ .. a vzhledem k tomu,že třmeny byly za hodně dobrou cenu v tý době,tak jsem bych ochotný se při nákupu těch chybějících dílů finančně podílet a taky jsem kupoval kompletní třmeny.. takže si myslím,že je vše o domluvě a u těch nízkých cen je třeba počítat i s tím,že to vždy nebude TOP stav. A že si nismo něčeho nevšimne,nebo že se stane něco cestou..jsme lidi ani nismo ani nikdo jiný nemá oči jako superman aby viděl dovnitř motoru a aby uhlídal přepravu. Budte rádi,že tu máte tu možnost s pomocí jední SZ koupit v UK od šroubku po auto všecko co chcete s tím,že víte,že vám s penězy neuteče.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Matysek
user
Příspěvky: 635
Registrován: 03.02.2005, 08:49
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Matysek » 08.08.2011, 10:09

blazen ma naprostou pravdu s tim ze muzeme byt radi ze tu nekdo takovej kdo vozi dost dilu napr z anglie je, protoze jsem tenkrat chtel ENEOS a v cr nebyl nikdo kdo by ho mel, tak jsem si ho nasel na netu v anglii dal echo nismovi a on ho objednal a hodil na paletu ktera tu behem par dni byla...

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 08.08.2011, 12:50

ne oni tady budou mit keci az se na vsechny nismo vysere pac za tech par kc a milion starosti a kecu se na to vysere to si uvedomte jinak kolik lidi tu melo RB ?nez nismo je sem zacal tahat a spoustu jinejch dilu tak se uz proberte
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů