www.200sx.cz

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
nitros
user
Příspěvky: 201
Registrován: 24.11.2004, 19:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od nitros » 18.02.2005, 14:06

ses genius a sem za.... jak by rekli nasi slov. bratri.. :)

nitros
user
Příspěvky: 201
Registrován: 24.11.2004, 19:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od nitros » 18.02.2005, 14:14

Martine nechci te nejak uhanet, ale co tahle trosku pohnout s 200sx.cz ? zatim je vsechno ve vystavbe a kde nic tu nic :) a docela jsem zvedavej jak osefujes ten eshop.. no nic necham se prekvapit :lol:

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 18.02.2005, 15:31

nitros píše:Martine nechci te nejak uhanet, ale co tahle trosku pohnout s 200sx.cz ? zatim je vsechno ve vystavbe a kde nic tu nic :) a docela jsem zvedavej jak osefujes ten eshop.. no nic necham se prekvapit :lol:
Martin za nic nem?že, te? to zdržuju já.. :? zhruba v p?lce p?íštího týdne by se snad ale mohlo spoušt?t.. :D
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 18.02.2005, 16:06

na e-shop sem taky zv?davej ... mám to trochu promyšlený a rád bych tam nabízel r?zný v?ci na dvoukilo, jako spojlery, fmic kity, vejfuky atd :-)

k tomu logu: uprost?ed jsem pro 200sx, p?eci jenom to nezasv?cenýmu ?lov?ku p?ijde logi?t?jší než n?pochopitelný znaky sxoc :-)

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 18.02.2005, 19:06

Ondrey píše:anebo ješt? líp - uprost?ed necháme nápis SXOC, kolem v kruhu bude nápis NISSAN SX OWNERS CLUB - tím pádem nezve?ejníme žádnou lokalizaci - ani cz, ani sk, prost? nic a p?esto to heslo bude perfektn? vyhovovat.. majitelé ostatních typ? - S12, skyline :D atd. budou prost? ?estnými ?leny.
No nevim - SXOC = SX owners club, tak proc to znova vpisovat do kruhu???

A jak jsi psal o zachovavani logiky SX klubu, tak podle me (slovensti bratri prominou) by tam melo byt jenom SXOC CZ nebo Czech.

Takze neco takoveho
Obrázek

V pripade, ze by tam bylo 200SX, tak bych byl pro tohle
Obrázek

Co se jinych modelu tyce, pokud se budou chtit stat cestnymi cleny, tak proc ne, nejsem proti, ale nevidim duvod, proc bychom se jim meli podrizovat.

Co se majitelu dvoukil ze Slovenska tyce, proc by nemohli byt cleny "ceskeho" klubu :?: :?: (Za nejakych £17.50 rocne se vsichni muzeme stat cleny angliskeho SXOC). Tak proc ne.


Tot muj nazor na vec. :!:

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 21.02.2005, 09:34

Piettro píše:No nevim - SXOC = SX owners club, tak proc to znova vpisovat do kruhu???

A jak jsi psal o zachovavani logiky SX klubu, tak podle me (slovensti bratri prominou) by tam melo byt jenom SXOC CZ nebo Czech.
V pripade, ze by tam bylo 200SX, tak bych byl pro tohle
Co se jinych modelu tyce, pokud se budou chtit stat cestnymi cleny, tak proc ne, nejsem proti, ale nevidim duvod, proc bychom se jim meli podrizovat.

Co se majitelu dvoukil ze Slovenska tyce, proc by nemohli byt cleny "ceskeho" klubu :?: :?: (Za nejakych £17.50 rocne se vsichni muzeme stat cleny angliskeho SXOC). Tak proc ne.
Tot muj nazor na vec. :!:
souhlasím s tebou.. jsme klub majitel? N200SX, tak není pot?eba do názvu zahrnovat jiný typy.. kluci ze Slovenska - p?ípadn? i odjinud - se prost? stali ?leny ?eský verze sxoc..
a co se týká toho názvu, asi tady vymýšlíme traka?.. :D když se pozorn? podíváš na klubovou nálepku, uvidíš v levé ?ásti poupravený znak nissanu a v n?m je napsáno: SXOC CZ.. což byl úpln? p?vodní název klubu, který bychom m?li zachovat v nezm?n?ný podob?, protože vyhovuje nejlíp.. :wink:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Jezevec

Nene, zdrzuju to ja.. :)

Příspěvek od Jezevec » 21.02.2005, 13:19

Ondrey píše:
nitros píše:Martine nechci te nejak uhanet, ale co tahle trosku pohnout s 200sx.cz ? zatim je vsechno ve vystavbe a kde nic tu nic :) a docela jsem zvedavej jak osefujes ten eshop.. no nic necham se prekvapit :lol:
Martin za nic nem?že, te? to zdržuju já.. :? zhruba v p?lce p?íštího týdne by se snad ale mohlo spoušt?t.. :D
Musim se do toho vlozit - zdrzuju to ja, protoze ten web delam :) Omlouvam se za prutahy, ale casu neni nazbyt a navic jsem ted byl skoro tyden pryc. Tento tyden chci dokoncit funknost a zacit stylovat. Jestli pujde vsechno hladce, v prubehu pristiho tydne to spustime.

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 21.02.2005, 18:02

Ondrey píše:
Piettro píše:No nevim - SXOC = SX owners club, tak proc to znova vpisovat do kruhu???

A jak jsi psal o zachovavani logiky SX klubu, tak podle me (slovensti bratri prominou) by tam melo byt jenom SXOC CZ nebo Czech.
V pripade, ze by tam bylo 200SX, tak bych byl pro tohle
Co se jinych modelu tyce, pokud se budou chtit stat cestnymi cleny, tak proc ne, nejsem proti, ale nevidim duvod, proc bychom se jim meli podrizovat.

Co se majitelu dvoukil ze Slovenska tyce, proc by nemohli byt cleny "ceskeho" klubu :?: :?: (Za nejakych £17.50 rocne se vsichni muzeme stat cleny angliskeho SXOC). Tak proc ne.
Tot muj nazor na vec. :!:
souhlasím s tebou.. jsme klub majitel? N200SX, tak není pot?eba do názvu zahrnovat jiný typy.. kluci ze Slovenska - p?ípadn? i odjinud - se prost? stali ?leny ?eský verze sxoc..
a co se týká toho názvu, asi tady vymýšlíme traka?.. :D když se pozorn? podíváš na klubovou nálepku, uvidíš v levé ?ásti poupravený znak nissanu a v n?m je napsáno: SXOC CZ.. což byl úpln? p?vodní název klubu, který bychom m?li zachovat v nezm?n?ný podob?, protože vyhovuje nejlíp.. :wink:
Klubovou nalepku bohuzel nemam a ani sem ji nevidel :oops:

Pokud by uprostred bylo SXOC CZ, tak mi to pripada celkem "fadni". Me osobne se dost libi to prvni v mem predchozim prispevku, coz v podstate nijak nemeni (teda nejak extremne) puvodni nazev SXOC CZ.

nitros
user
Příspěvky: 201
Registrován: 24.11.2004, 19:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od nitros » 21.02.2005, 23:19

no zase zkusim zareagovat, logo viz nize neni navrh loga ale spis muj navrh jak by mel byt usporadanej text, jaky bude logo, pripadne pozadi a celkove graficky to necham na vas odborniky, ale myslim si ze text by mohl vypadat nejak takhle ale to sxoc-cz by tam podle me bejt melo a 200sx neni vubec podstatny a jestli to je s13 nebo 15 je podle me taky fuk.... tot muj nazor :wink:

Obrázek

Uživatelský avatar
swed
user
Příspěvky: 707
Registrován: 07.10.2004, 14:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swed » 22.02.2005, 09:49

Plný souhlas s Ondreyem....M? se zdá, že se tady z toho d?lá p?kná kaše :?
Minulá samolepka (dokonce jsou ješt? k mání) vznikla po pár dnech a bylo hotovo a všici byli spokojeni...doufám :)
pro ilustraci jsem ji vyhrabal z disku...

Obrázek
Mazda 6 2.0 107kw + Laguna 1.8 88kw
EX. RED 200SXS13 1992 - 210PS

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 22.02.2005, 09:52

nitros píše:... ale to sxoc-cz by tam podle me bejt melo a 200sx neni vubec podstatny a jestli to je s13 nebo 15 je podle me taky fuk.... tot muj nazor :wink:
jednozna?n? souhlas..
myslím, že pokud se teda rozhodnem ud?lat samostatný logo t?eba pro web, je v podstat? možná jenom jedna variatna, a sice n?co na tenhle zp?sob:
Obrázek
nem?žu se zbavit dojmu, že po?ád vymýšlíme n?co, co už je dávno vymyšlený a výborn? vyhovuje... ale rozhodn? se nebránim n?jaký grafický úprav? stávající klubový nálepky:
Obrázek
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 22.02.2005, 20:12

Kdyz uz sme u vymysleni toho vymasleneho, tak musim jenom souhlasit. Proc menit neco, co vyhovuje?

Cili akorat v pozmenenych barvach (oproti nalepce)
Obrázek

Co se vypisovani CZECH REPUBLIC a S13 OWNERS CLUB tyce, tak mi tohleto zdvojovani prijde zbytecne. :? Vse (temer) uz je zahrnuto v SXOC CZ.

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 22.02.2005, 22:15

+- neco takoveho? Nic extra si myslim ze neni treba vymyslet. Uz to bylo vymysleno :lol:

Obrázek

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 23.02.2005, 10:46

Piettro píše:+- neco takoveho? Nic extra si myslim ze neni treba vymyslet. Uz to bylo vymysleno :lol:
mn? se ta p?vodní nálepka líbí víc, než ten nový návrh.. :-) barevn? se hodí do plochy zadního nebo bo?ních oken... takže bych jí nakonec možná ani nem?nil a nechal bych jí tak, jak je.. jak ?ekl kamarád: je to jasný, ?itelný, decentní - hezký.. :wink:
návrh toho loga se mi líbí spíš pro web.. barevností i tvarem..
proto bych z?stal u týhle varianty ur?ený pro web:
Obrázek
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 23.02.2005, 16:54

Ondrey píše:
Piettro píše:+- neco takoveho? Nic extra si myslim ze neni treba vymyslet. Uz to bylo vymysleno :lol:
mn? se ta p?vodní nálepka líbí víc, než ten nový návrh.. :-) barevn? se hodí do plochy zadního nebo bo?ních oken... takže bych jí nakonec možná ani nem?nil a nechal bych jí tak, jak je.. jak ?ekl kamarád: je to jasný, ?itelný, decentní - hezký.. :wink:
návrh toho loga se mi líbí spíš pro web.. barevností i tvarem..
proto bych z?stal u týhle varianty ur?ený pro web:
Obrázek
Co se loga pro web tyce - SOUHLAS
Ohledne nalepky - byla to jen zkouska, jak by to vypadalo - nejsem proti puvodni variante. :wink:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů