DOLEZITE-pravidla fora

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 30.10.2007, 20:48

debata majitelu vyjimecnych aut nad 100 kč..... :roll: :wink:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 30.10.2007, 20:50

jen majitelé, jsem pro, ostatním umožnit jen SZ a pročítání,.. dotazy po SZ fungují docela dobře..

poplatky měli být dávno, a ti co nechtějí platit nemusejí, není to nikomu kázáno, 100kč má každý a kdo je nemá,nemá ani internet... 8)
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Marian
user
Příspěvky: 386
Registrován: 23.08.2007, 17:13
Bydliště: Zábřeh na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 30.10.2007, 21:00

To máš pravdu teda.
Naposledy upravil(a) Marian dne 31.10.2007, 16:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 30.10.2007, 21:26

Honzajan píše:jak by si zkontroloval jestli zadatel o registraci je majitelem dvoukila?ze by ti poslal technicak a obcanku? :roll: :-D
nie, ale dotycny by verejne deklaroval ze majitelom 200sx je a ze to je dovod jeho ucasti tu. samozrejme, kdo chce, nemusi pisat pravdu, ale to je jeho vec, pokial sa sprava v ramci normy, nie je problem, ak chce byt clen, jeho vec. ale ze by toto bol casty jav nepredpokladam...

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 30.10.2007, 21:32

Gerox píše:debata majitelu vyjimecnych aut nad 100 kč..... :roll: :wink:
no fesak ved ty si tu zo vsetkych najvynimocnejsi :glasses10:
samozrejme, tebe forum nechybalo ked bolo zavrete, ale nam ostatnym ano a preto sa tu teraz hadame ako male decka nad 100kc. je mi to hodne trapne, vermi, ale navrhni nieco lepsie, pretoze to sme este nezacali debatovat AKO sa tie prachy budu posielat a AKO sa bude kontrolovat kdo ma mat kam pristup, to bude este supot....tak pocuvame tvoje navrhy. 8)

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 30.10.2007, 22:00

Myslim ze rozdelovat forum na tych co maju 200ku alebo nemaju, je blbost. Nieje to preto, ze ja auto nemam. aj tak nemas ako dokazat, ze ten dotycny nema 200ku. Aj technicak a obciansky sa da pozicat od niekoho. Myslim ze to nieje dobre. Poplatok - s tym viac menej suhlasim, a myslim ze raz za rok si kazdy najde 100kc. Takze si myslim, ze to by sa hodilo, lebo niekto musi platit server, kde toto forum funguje. Myslim ze to je rozumne. Co sa tyka prispievanie prispevkov, tak len pre registrovanych, ale co ket sa chce spytat novacik co rozmysla nad 200sx (alebo podobne) a chcel by radu od ludi na fore?? Musi zaplatit 100kc za jednu dve rady, a mozno sa tu uz vobec neukaze, ked sa napokon rozhodne, ze auto neche. Mohlo by byt clenske po par dnoch. 1 den, tipek napise poziadavku, a potom bude uz iba citat reakcie. Alebo najde potrebne veci na fore. (do toho sa radsej nebudem miesat, bo to je komplikovanejsie).
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 30.10.2007, 22:03

som za poplatok...

hmm navrhy?

1) 100 kč poplatek...pro DESIGNA, ale za kazdej prispevek ... :D (jsem si vedom pravidel...neni to mysleno nijak ve zlem...)

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 30.10.2007, 22:10

Gerox: ten zoznam by som rozsiril o viac mien :)

driftak: uz to tu bolo pisane, nemusi platit poplatok a byt registrovany clen, budu sekcie kde sa budu moc pisat prispevky aj bez registracie. a novacik sa tu nic pytat nemusi vsetko je tu zodpovedane, staci len hladat...
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 30.10.2007, 22:10

driftak píše:Myslim ze rozdelovat forum na tych co maju 200ku alebo nemaju, je blbost. Nieje to preto, ze ja auto nemam. aj tak nemas ako dokazat, ze ten dotycny nema 200ku. Aj technicak a obciansky sa da pozicat od niekoho. Myslim ze to nieje dobre. Poplatok - s tym viac menej suhlasim, a myslim ze raz za rok si kazdy najde 100kc. Takze si myslim, ze to by sa hodilo, lebo niekto musi platit server, kde toto forum funguje. Myslim ze to je rozumne. Co sa tyka prispievanie prispevkov, tak len pre registrovanych, ale co ket sa chce spytat novacik co rozmysla nad 200sx (alebo podobne) a chcel by radu od ludi na fore?? Musi zaplatit 100kc za jednu dve rady, a mozno sa tu uz vobec neukaze, ked sa napokon rozhodne, ze auto neche. Mohlo by byt clenske po par dnoch. 1 den, tipek napise poziadavku, a potom bude uz iba citat reakcie. Alebo najde potrebne veci na fore. (do toho sa radsej nebudem miesat, bo to je komplikovanejsie).
ako som uz pisal, netreba nic dokazovat, koniec koncov je to "len" forum a vacsina ludi ostane navzdy len vo virtualnej rovine, staci ak napises ze 200sx mas, no problem. Bez platenia bude moznost forum prezerat, mozes mi verit ze vsetko, naozaj vsetko co kdo moze o 200sx pred kupou chciet je to x krat rozobrane. A keby nie, vzdy sa to mozes opytat po SZ alebo tam kam bude pristup aj bez platenia.
A ked potm zistis ze potrebujes informacii viac, ci priadavat prispevky, tak si zaplatis celnsky poplatok a je to. je v tom snad taky problem?

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 30.10.2007, 22:11

ted ale vazne:

nevim co na to rict...

...podle me problem je vseobecny...proste era takychto for uz je prec....nepoznam ani jeden, a to ani zahranicny kde by sa neriesili tie iste problemy...ako tu...ako cez kopirak...

nevidim normalne riesenie omezenia OTsracek...lebo to robi aspon jaky taky traffic...musime si to priznat...

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 30.10.2007, 22:14

Myslim ze to je ferove. ale to delenie sa mi stale nevidi, bo hocikto ti moze napisat ze ma SXko. (aj ja) a mam aj obrazek. (a pritom je braxove) takze to mas zajedno. Aj tak bude mat potom kazdy SX aj ten co ho nebude mat. Takze v tomto ziaden vyznam nevidim. Ide mi proste len o to, ze sa sem aj tak dostane hocikto ako majitel auta. Malo by sa to rozlisovat proste iba tym clenskym poplatkom, ale zajimalo by ma kam by sli zvysne love, a ...
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 30.10.2007, 22:14

ale povedzme, ze toto je napriek vsetkemu co pravdivo pises nas pokus predsa to dokazat, udrzat toto forum na urovni ako si predstavujeme.
nemyslim ze zrovna s pohybom tu bude problem, male ukludnenie neuskodi a myslim ze aj ovela mensi pocet prispievatelov udrzi forum v pohybe a vyvoji. nakoniec, netreba zabudat ze toto forum proste nie je debatny kruzok ale technicke a odborne forum, ktoreho hodnota je v jeho informaciach, nie pocte prispevkov za kazdu cenu...

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 30.10.2007, 22:15

driftak píše:ale zajimalo by ma kam by sli zvysne love, a ...
uz to bolo na fore pisane, ty nevies citat??
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 30.10.2007, 22:20

tamo píše:
driftak píše:ale zajimalo by ma kam by sli zvysne love, a ...
uz to bolo na fore pisane, ty nevies citat??
Sorry viem viem cital som to, maju ist na tricka,samolepky ... Cital som to, len som zabudol :( A akym sposobom by tie veci sli dalej?? Kazdy uzivatel fora dostane jedno tricko a jednu samolepku?? Zaplatil kazdy. Alebo sa to bude kupovat za dalsi cash?? To je trochu blbe, ked som uz raz zaplatil. Pripadne podla ceny doplatit zato, to ano. (ak by to stalo viac)
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 30.10.2007, 22:37

Navrh dalsieho bodu do pravidiel

Uzivatel tohto fora musi napisat za roka alebo za dva, minimalne jeden prispevok.

preco? Aby sa mohli priebezne mazat neaktivny uzivatelia.
Nissan 200SX S13 1990

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 hostů