DOLEZITE-pravidla fora

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire » 30.10.2007, 23:09

Myslím si,že to neni špatnej nápad s tou placenou registrací ,provoz fora něco stojí to je snad každému jasný .Jinak sdílím názor Raddyho s postihováním členů ,kteří se neumí chovat v mezích slušného chování, nejsme snad přeci jen forum , ale také i klub NE ?! Znám tu osobně už celkem hafo lidí a s každým o kom ted mluvím jsem si mohl v pohodě pokecat , ale tady přez net mi někteří příjdou jiní než v reálu ale to už je prostě ten internet - ta anonymita .. a je to škoda . :?
Naposledy upravil(a) Fire dne 30.10.2007, 23:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sentinel
user
Příspěvky: 319
Registrován: 14.02.2006, 16:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentinel » 30.10.2007, 23:09

Co so zvysnymi peniazmi?

Cotak dat vyrobit ramceky pod SPZ s logom klubu a kazdy kto by sa zaregistroval a zaplatil poplatok dostal by automaticky tie dva ramceky.

Bude sa vyberat povedzme 100kc = 130sk
Neviem kolko stoji taky ramcek, ale keby sa to dalo spravit hromadne viac jak 25-30sk to stat nemoze.

Skusim zistit viac info kamos si daval vyrabat reklamne predmety.

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 30.10.2007, 23:20

Sentinel píše:Co so zvysnymi peniazmi?

Cotak dat vyrobit ramceky pod SPZ s logom klubu a kazdy kto by sa zaregistroval a zaplatil poplatok dostal by automaticky tie dva ramceky.

Bude sa vyberat povedzme 100kc = 130sk
Neviem kolko stoji taky ramcek, ale keby sa to dalo spravit hromadne viac jak 25-30sk to stat nemoze.

Skusim zistit viac info kamos si daval vyrabat reklamne predmety.
Sorry sentinel, mne uz zato vynadali, ale treba citat forum. Bolo to preberane v tomto toppicu, a myslim ze ramceky by vysli dost vela, a neni to ani moc viditelne. Ked uz, tak som za tie samolepky (napriklad na celne alebo zadne okno) ale to je uplne jedno kam, hlavne aby boli.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Sentinel
user
Příspěvky: 319
Registrován: 14.02.2006, 16:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentinel » 30.10.2007, 23:34

drifak: narozdiel od teba som ten topic precital cely kym som sa rozhodol prispiet, ale tricky by vysli na dost vela cize by reg. poplatok musel byt okolo 300kc a s trickami by boli spojene aj ine problemy...keby sa niekto zaregistroval bolo by treba vyrobit jeho velkost prip. farebnu kombinaciu tricka cim by sme prisli o mnozstevnu zlavu ak by sa nerobili len v jednej velkosti co myslim nebude kazdemu vyhovat. Ramceky su dost univerzalne a daju sa vyrobit naraz aj vo väcsom mnozstve. Zdaju sa ti drahe? U nas stoji jeden obycajny cierny ramcek v beznom obchode 25sk takze ak by sme ich vzali vela naraz bolo by to za povedzme 20sk/ks + potlac alebo nalepka sx dajme tomu 10sk cize to je 30sk x 2 = 60sk....zda sa ti to vela? Hostovanie na servri stoji rocne par tisic pokial viem cize sa tych 60sk na osobu zvysi ked sa zaregistruju vsetci majitelia.

K tym nalepkam..myslim ze doba velkych nalpiek CASTROL a ALPINE na zadnom skle je uz prec a viac ludi preferuje decentnejsie vyjadrovanie prisulnosti ku klubu.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 31.10.2007, 01:26

řekněme můj názor

byl tu návrh rozdělit tech faq na SR a CA - domnívám se, že by bylo lepší mít jeden tech faq v úvodním menu a pod ním několik submenu
1 tech faq s12
2 tech faq s13
3 tech faq s14
4 tech faq 300zx
5 tech faq skyline

a proč takhle je jasné že s13 bude ohledně motorizace CA a s14 SR, do s12 všechny motorizace atd atd, to bylo první co mne napadlo, ale kámen úrazu přichází v okamžiku, kdy si někdo do s12 strčí motor SR a v tech faq s14 nemá co hledat a majitelé s14 nebudou chodit na s12 a člověk se nedočká odpovědi

takže se domnívám, že tech faq by měl být jeden, a co je nejdůležitější aby každý do nadpisu uvedl o co se přesně jedná a problém je odstraněn, a spíše bych viděl každý rok ukončit a mít dole hlavičku např rok 2007 a pod ní další submenu jak to na foru vypadalo v roce 2007 neboli to co vidíme a to pouze temata která by se zálohovala a odkládal by byla srazy, pokec, tech faq,a bazary ......... kontaktovníček, členové, návody, odkazy, náhradní díly a manuály bych nechal průchozí

nyní k placené registraci jsem pro, ale co s neplatiči, zakázat vstup do tech faq? budou přeplněné soukromé zprávy, zakázat soukromé zprávy? bude přeplněný pokec dotazama spíše bych uvítal, aby po zaplacení byla nějaká značka v nicku třeba zelená (otázkou je kdo ji bude doplnovat) a poté by bylo na členech jestli odpoví nebo neodpoví tomu co se jen veze, myslím si že zákazem vstupu někam se nic nevyřeší jen se zvýší četnost dotazů

ad spameři neboli členové kteří píší kraviny a počty příspěvků jim nehorázně stoupají do výšin a přitom nic nevyplodili, v pokecu do důležitých téma spamer a když někdo zjistí nebo zváží že karel z vídně je OTéčkař či spamer dát návrh na hlasování odhlasuje se to a dá ban na dobu určitou, pokud by snad urážel či nadával apodtaky oznámit a třeba i shlasováním a pokud admin uzná za vhodné tak ani nemusí čekat na výsledky hlasování a dát ban hned a je po ftákách

co se zbývajícími penězi pro mě za mě kentoya potřebuje zvedák :-D , řekněme nechat na účtě či hromadě u martina, protože právě martin toho hodně objednává a platí ze svého a čeká než se mu peníze vrátí, sám vím jaké to je když mám na dílně tři rozdělané motory v každém 20litrů a na peníze ještě čekám až mi je dotyčný dosplácí

a nyní to hlavní podle mne nebo spíše to co mi nejvíce chybí a to do nicku zakomponovat bydliště (stačí město), mám nemám dvoukilo a jaké tdíž ve formě nemám a nebo mám s13 atd atd, a ještě by bylo vhodné tam uvádět rok narození protože mi to hodně napoví jak mám reagovat na nějaký příspěvek

a co s neaktivními členy? no nebude od něj rok příspěvek tak jeho nick zrušit a když se objeví tak si klidně založí nick znova a to samé bych učil u členů kteří minimálně do konce roku neuvedou do nicku svoje město a tím se pozná kdo je či není aktivní už ted

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 31.10.2007, 05:40

Jsem trochu ožralej,možná víc :D Ale stejně bych rád něco napsal...
Forum bych nechal jak je a možnost číst pro všechny.Příspěvek na chod fora bych zavedl,ale už posledně když jsem to navrhoval (nevím jestli jsem to zmínil) mi bylo jasný,že jsou lidi,který se budou zajímat co s těma penězma bude,aniž by ještě něco zaplatili.Takže vzkaz pro ně:Do teď jste tu byly zadarmo a nezajímalo Vás,kdo to platí.(Sorry,ale dělám s lidma a celej srpen jsem měl tik v oku.Lidi jsou idioti Nevím jak se dělá hranatá závorka,ale to není podnět k hádce,ani útok na někoho určitýho)Kdo si chce auto koupit,najde tady úplně vše.Já v samejch začátcích fora pročetl vše co šlo a pak jsem se možná blbě na něco zeptal,ale poslední dobou mi přijde,že vzhledem k pořizovací ceně 200sx sem chodí čím dál tím víc lidí,který si nedokážou představit,co to auto obnáší a aniž by se začetli,ptají se na píčoviny,nebo zakládaj nesmyslný temata jako PŘÍSPĚVEK.Všichni víte,že jsem se ještě ani nesvezl,přesto že mám auto už asi 3 roky,ale někteří už ho viděli :D Letos v zimě se budu snažit ho sprovoznit,ale to je vlastně buřt.Když se povolí SZ neregistrovanejm,nebo neplacenejm,budou mít někteří plný schránky úplně idiotskejch dotazů,na který tady už je odpověď.Takže čtěte všichni kdo máte zájem,ale pište jen Ti kdo máte co říct.Tím samo nechci říct že bysme měli bejt úplný suchaři,to už jsem taky možná napsal minule,ale do jistý doby to šlo bez jakejchkoli zásahů.
Jsem zlitej jak žok,líp to asi popsat nedokážu.Shrnuto,určitě platit a ostatní nechat číst.

Uživatelský avatar
Foxone
user
Příspěvky: 346
Registrován: 04.09.2007, 15:22
Bydliště: Dev. n. Ves, Ba
Kontaktovat uživatele:

Senitnel SPZ a poplatok za forum

Příspěvek od Foxone » 31.10.2007, 06:57

No aj ja by som sem chcel hodit svoj nazor takze podla mna ten poplatok je uplne oka lebo jak to tu bolo spominane prevadzka volaco stoji a to nevravim a case stravenom na praci ohladne fora. Takze martine diky ze mas trpezlivost a ochotu tak isto aj ludia co ti pomahali.
A sentinelov napad s SPZ-kami sa mi tiez luby. podla mna by to bolo aspon daco na zaciatok. Kolko ludi moze mat na znackach forum tykajuci sa svojho auta? Mne sa to paci ale je to zatial len moj nazor a budem rad ked sa toto forum dostane na lepsiu uroven (zrazy, neskor mozno trofeje atd....)

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lefa » 31.10.2007, 07:56

Kentoya píše: a nyní to hlavní podle mne nebo spíše to co mi nejvíce chybí a to do nicku zakomponovat bydliště (stačí město), mám nemám dvoukilo a jaké tdíž ve formě nemám a nebo mám s13 atd atd, a ještě by bylo vhodné tam uvádět rok narození protože mi to hodně napoví jak mám reagovat na nějaký příspěvek
souhlasim s kentoyovym navrhem... bydliste bych dal povinny a věk uzivatele taky.. a jestli nekdo ma dvoukilo at to ma napsany v podpise..aspon to bude prehlednejsi kdo je a neni majitel...
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 31.10.2007, 08:30

ako tak nad tym rozmyslam, v praxi by asi obmedzenie pristupu pre neclenov sposobilo problemy ako popisal kentoya. bude asi lepsie striktne dodrziavat pravidla a ked sa budu moderatori primerane snazit, mohlo by to vyjst....
clensky poplatok je v kazdom pripade dobra a nutna vec, bude zavedeny, jeho ucel je uplne jasny a prijatelny pre vsetkych, vyborny napad je zo zvysnych penazi po zaplateni servera vytvorit rezervu pre martina na objednavanie (a pre kentoyov zdvihak :-D ) a na ramceky a pod. Myslim ze toto viac netreba riesit.
Zatial asi bude stacit nejake oznacenie platiaceho clena pri ikonke, casom sa zrejme vytvoria sekcie kde budu mat pristup len platiaci clenovia na ucely zrazov, klubovych informacii a pod. Bude treba vyriesit kontrolu platenia, na to nezabudajte...Uvidime ako sa to cele v praxi vyvinie a situaciu prisposobime.


Navrhujem, aby sa chod fora upravil nasledovnym sposobom:
1, zavedu sa pravidla fora ako boli uvedene
2, zavedu sa pravidla avatarov a podpisov ako boli uvedene
3, zavedie sa striktna kontrola dodrziavania tychto pravidiel a postihovanie sankciami v nich uvedenymi
4, zavedie sa CLENSKY POPLATOK, vyska ktoreho sa este upresni, ale bude zrejme do 100Kc/rok
5, hlavnym ucelom clenskeho poplatku bude platenie prevadzky fora
6, zavedie sa oznacovanie uzivatelov ktory clensky poplatok zaplatili, neskor budu mat specialne sekcie podla potreby
7, zavedie sa rezerva z penazi z clenskych poplatkov pre objednavanie u martina, pripadne podla potreby na ine ucely.
8, Sekcia TECH FAQ sa rozdeli na casti pre rozne typy SX a ZX kvoli zjednoduseniu a sprehladneniu. Ostatne casti fora ostanu zatial nezmenene.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 31.10.2007, 12:42

upravil som pravidla, vyhodil som obmedzenie prispievania pre neclenov.

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 31.10.2007, 14:36

proc vek? Ze je mi 20 znamena, ze se mnou budou lidi jednat mennecene? lol :-D

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 31.10.2007, 14:40

nevidim dovod uvadzat vek, k comu to je dobre?

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 31.10.2007, 16:21

Ja bych mel navrh k sekci Bazar. Hlavne co se tyce aut - nemel by jit vlozit inzerat bez fotky. To same plati pro veci jako kola, dily karoserie atd. Technicky to asi osetrit nejde, ale moderatori by to mohli (a budou ;) ) vice hlidat. Take by nemela chybet predstava o cene, zamezi se tak zasirani prispevkama stylu: "Co za to?" "Kolik das?" "Nevim rekni si".
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
panpica
user
Příspěvky: 471
Registrován: 13.01.2007, 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od panpica » 31.10.2007, 18:20

Podle me je pes zakopanej uplne jinde a nejaky poplatky nebo bany to nevyresi.
Zaklad je, ze pro debatu sou potrebny dva.
Kdyz nekdo bude psat nesmysmyly, tak mu na to nereagujte nabo mu odpoveste jednou a i s argumentama.
Hadat se s nekym, ze to tak proste je a basta fildly nema podle me zadnou cenu.
Pokud nekdo zalozi tema "vsera sem rano vstaval a vecer sel spat", tak proste neodpovim.
Nikdo si nebude odpovitat sam na svoje prispevky (pokud neni dusebne nemocny).
S14 Zenki

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 31.10.2007, 18:46

panpica píše:Podle me je pes zakopanej uplne jinde a nejaky poplatky nebo bany to nevyresi.....
tak tak ...Co jsem tak sledoval pohyb tu na foru poslední 1/2 rok a největší tapetáře ...... tak ty tu budou jako první a s ještě větší vervou psát :) "mám modý puntík tak proč bych nemohl psát :wink: " ale zbavili jsme se anonymu tak to bude OK :shock:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 hostů