Platebni karty

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Platebni karty

Příspěvek od Mirek » 16.08.2007, 23:15

Minule ste mi pomohli, zkusim to znova. Kdyz by mamina chtela v tom obchudku prijimat platebni karty...jak se to zarizuje? Kam zajit...kde to domluvit...kde co koupit, co to stoji atd...dekuju
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
lobiik
user
Příspěvky: 147
Registrován: 28.07.2007, 17:02
Bydliště: Yorksha, United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lobiik » 17.08.2007, 00:03

Mno, asi v bance, zeptat se co to bude stat a tak, meli by s tim poradit oni
Cervena S14a Touring, lesteny svody, HKS GT Extension, HKS 3" downpipe,dekat, koncovka MagneX, Walbro, budiky Autometer CarbonFibre hribek ...270BHP / 330Nm.
Planovane upravy: Stage1 chip a ta vec co dela pffff:)
http://www.sxoc.com/site/rides/ride.php?Member_ID=7347 ...a mam volant na spatny strane :>

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo » 17.08.2007, 07:15

staci povedat v banke ze ma o to zaujem

oni niekoho poslu s ponukou a tak

je dost jednoduche a dnes to uz ani moc nestoji
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 17.08.2007, 08:24

Nestoji, ale presto je potreba si vybrat. Terminal a pripojeni si domluvis s nejakou bankou (CS, KB, CSOB, GM...), ale u nekterych dostanes nejake vyhody, zatimco jinde platba prijata pres terminal stoji prachy, pripadne platba kartou vydanou u jine banky pres terminal te nasmlouvane stoji vic nez opacnym smerem. Zalezi na klientele, bezny clovek ma nejaky ucet u CS, podnikatele jsou vetsinou u KB nebo CSOB a ty ostatni banky spis paberkuji, ale bylo by zajimave zjistit jejich sluzby a ceny okolo platebnich karet.

Doporucuji obejit par techto peneznich ustavu a nechat si udelat nabidku s prehledem cen, zkusit si odhadnout, kolik plateb mesicne by clovek mohl prijimat kartou a prokalkulovat si to...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
berco
user
Příspěvky: 133
Registrován: 29.04.2007, 12:16

Příspěvek od berco » 17.08.2007, 12:07

s vybavenim by urcite nemal byt problem.. ale co mi bracho spominal tak chceli po nom obrat aspom 25000 mesacne aby to mal bez poplatkov inak to mal za kazdu transakciu okolo 20 korun .. takze si treba len spravne vybrat banku zbytok by mal ist rychlo ...

Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Řehy » 18.08.2007, 08:48

My to meli v praci podle %...tusim, ze si banka nechavala za kazdou transakci 5% z castky... bude asi opravdu lepsi si to obehat a zjistit moznosti... A pak nam muzes dat vedet :-D

Uživatelský avatar
Madish
user
Příspěvky: 76
Registrován: 04.05.2007, 13:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Madish » 18.08.2007, 20:20

Pokud máš v nějaké komerční bance (myslím různé, KB, ČSOB atd atd.) založený účet, tak se poptáš, jestli by sis nemohl zařídit kreditní kartu. Pokud nemáš účet, připrav si tak 2 hodiny času na zakládání. Dávaj ti na výběr různý druhy karet, aby platili jen v ČR, elektronický na net, mezinárodní (embosovanou) Visa nebo Mastercard. Když to domluvíš, nechaj ji vyrobit a příjde za 14 dní. Vyzvedneš si jí a jdeš dom. Pokud chceš platit přes internet online, tak jim musíš říct, že ji chceš odblokovat pro platby přes net, je to zadarmo, ale trvá to asi 4 dny, to odblokování.

Ale jak si čtu znova tvoji otázku, pochopil jsem to tak, že tvoje mamka má obchod a chce získat to zařízení na příjem kreditních kart. Nebo jak? Nebyl jsem tu 6 tejdnů, nevim, o co tu běží :)
"Každej chce kedlubny!"
www.kedlubna.com

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 18.08.2007, 22:26

...ano, nevis o co bezi a s tim obchodem a prijimanim karet je to presne tak :D
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů