navrh systemu banu za zasirani fora kecama!

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire » 11.09.2007, 21:03

Mě to taky fest sere,když musím číst bezvýznamný offtopiky .. takovej názor že když tě to nezajímá tak to přeskakuj si každej může strčit někam ... když jsem se sem před nákou dobou regnul tak jsem si s radostí četl téměř každej novej topik jelikož tam bylo pro mě spoustu poučných informací ... a co dělám ted - většinu věcí musím přeskakovat jelikož mě nebavý prodírat se tou spoustou bezduchejch přízpěvků co se tam ted píše a ani hlavně nemám čas na to,abych četl spamerský kecy :evil:

S těma bodama a banem naprosto souhlasím.Rozhodně jsem ale proti,aby se rozdělovali skupiny na -18 a +18 ..to už podle mě nic neřeší a jen by to působilo zbytečně nadřazeně.

Klubovej poplatek taky rád zaplatím,neměl by režii fóra táhnout jenom Martin534 . myslím že 500,- ročně by bylo tak akorát. Pak jsem pro aby se udělala sekce pouze pro členy,která by byla přístupna jen opravdovým členům fóra - např. kontakty a jiné informace,které by měli být přeci jen interní.

No a ještě něco pro bráchu SLIKA : Nic proti tobě nemám ale fakt musíš na každou odpověd a názor co tu kdo má okamžitě reagovat .. co třeba nechat at napíšou taky ostaní svůj názor a pak svoje připomínky schrnout v jedné reakci ... tvoje posty jsou fakt jak spam :roll: :!:

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 11.09.2007, 21:10

Priklanim se k nazoru, ze informace o autech by meli byt hlidane a to podstatne vice nez doposud, nevim jestli jste si toho nekdo vsimli, ale zverejnenim udaju o aute a jeho vybave nahravate zlodejum, kteri si pak v pohode o aute zjisti vse potrebne, vcetne adresy s SPZtky! Davejte si nato vsichni vetsi pozor!

Je to sice OT, ale aspon konecne resime jak udelat forum lepsi

Uživatelský avatar
Gramec001
user
Příspěvky: 71
Registrován: 10.04.2007, 14:17
Bydliště: Velke Levare-Slovensko

Příspěvek od Gramec001 » 11.09.2007, 21:11

ok teda tak ja budu trosku zdrzenlivejsi jak povedal design sme tu novy a ucime sa vas styl jak to tu fungujea a secko

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 11.09.2007, 21:19

milonovo píše:Kromě Geroxe :D Ten pokud se nepletu za možnost občas si rejpnout rád zaplatí :D

taktak :-D sorry za OT pls smazat.... :P :lol:


btw: martin se mi dneska zminil o me blokaci...a me by to ani moc nevadilo... :-D

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 11.09.2007, 21:56

Gerox píše:
milonovo píše:Kromě Geroxe :D Ten pokud se nepletu za možnost občas si rejpnout rád zaplatí :D

taktak :-D sorry za OT pls smazat.... :P :lol:


btw: martin se mi dneska zminil o me blokaci...a me by to ani moc nevadilo... :-D
ne martin se jen zmínil o tom, že když bany tak pro všechny :-D
a bohužel ty do tý kategorie zapadáš, bez ohledu na to, jakej seš v reálu ...

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 11.09.2007, 22:01

Hmm som tu sice tez novy, a co sa tyka banov, je to blbost, lebo ako tu bolo pisane, da sa regnut nova, a pisat blbosti dalej. Myslim ze doteraz nejako zvladali tahat forum ti co ho tajaju, aj ked viem ze to neni sranda, a preto by sa mohlo vytvorit nieco pre dobrovolnych darcov. :D A tym ze som tu novy, tak viem ze niekoho mozno ti novy fakt otravuju vecami, a otazkami, ktore boli zodpovedane uz skor, ale neni mozne precitat cele toto forum za par dni. Dokonca ani mesiacov. To aby som tu sedel cely den, a nato fakt neni casu. Len nedavno som sa s braxom dostal k S12tocke, a toto forum mi zatial velmi pomohlo. Ved cez forum (v podstate mame aj auto). Myslim ze napad, ze kto vytvoril temu, nech sa o nu aj stara, by sa mal zrealizovat, a admini a moderatori by nemali tym padom tolko prace. Oni tu tiez nemozu byt cely den. Ked si tu temu nebude udrziavat ten kto ju vytvoril, tak sa jednoducho vymaze, a bude zasa poriadok. Co sa tyka toho, ze niekto sem da svoje auto, tak aj ja sa rad pochvalim, ale auto som sem zatial nedal. Nepotrebujem to. A nepretekam ani o prispevky. Proste sa dozviem, co potrebujem, a pripadne precitam ine prispevky, a idem dalej. A to co sa mi nepaci, proste preskocim. To je moj nazor, a teraz mozete kritizovat, a nadavat mi. :lol: :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 12.09.2007, 11:09

LittleBoby píše:Kategorie novacku / junioru neni vubec od veci, kazdy kdo jeste nevyjel a nema ridicak ma jednoznacne min zkusenosti a mel by se spis ucit a cist nez tady radit a opisovat nactene veci. Taky neni nutne v kazdem druhem topicu resit kdo co ma v aute za upravy, to je hned jasne, ze dotycny ani nevidel clensky registr s udaji o upravach.

Celkove je hodne pohodlne na vsechno se ptat nez hledat na foru a bohuzel na tyto dotazy reaguji obvykle ti, kteri toho sami moc nevi tim padem vznikne automaticky diskuze ala tunign forum. Admin by mel topic, ktery jednoznacne ukazuje, ze dotycny nikde ani nehledal smazat a poslat SZ, odpoved zkus tlacitko Hledat je uplne nanic!

Bany by meli udelovat automaticky admini, system upozornovani nebude nikdy fungovat.

Clensky prispevek by mel znamenat vetsi prava pro cleny.
Uvědom si, že každý nějak začíná. Jedna věc je dodržování pravidel a následných BANů a druhá věc jsou ty Tvoje skupinky.
Nevím, jestli si tím chceš léčit nějaký komplex méněcennosti, ale rozhodně takové řešení nepatří demokratické společnosti!

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 12.09.2007, 11:22

Jelikoz jsem se drive zajimal o Airsoft navrhnul jsem system junioru, stejny jako funguje na strankach Airsoft fora. Nema to nic spolecneho s tim, jestli jsem demokrat nebo ne. Vlastnictvi airsoftove zbrane je omezene zakonem na 18 let a vic a u ridicaku je to taky tak. Z toho vyplyvaji prava a povinnosti drzitelu techto zbrani jak v realnem svete tak na foru. Myslim si ze auto je taky zbran!

System Banu muze fungovat, ale vyzaduje velkou pozornost adminu.

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 12.09.2007, 11:50

LittleBoby píše:Jelikoz jsem se drive zajimal o Airsoft navrhnul jsem system junioru, stejny jako funguje na strankach Airsoft fora. Nema to nic spolecneho s tim, jestli jsem demokrat nebo ne. Vlastnictvi airsoftove zbrane je omezene zakonem na 18 let a vic a u ridicaku je to taky tak. Z toho vyplyvaji prava a povinnosti drzitelu techto zbrani jak v realnem svete tak na foru. Myslim si ze auto je taky zbran!

System Banu muze fungovat, ale vyzaduje velkou pozornost adminu.
Pritomnost junioru na foru nikterak neohrozuje lidska prava ostatnich clenu, narozdil od automobilu nebo airoftovych zbrani!

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 12.09.2007, 12:09

street.racer píše:Pritomnost junioru na foru nikterak neohrozuje lidska prava ostatnich clenu, narozdil od automobilu nebo airoftovych zbrani!
Pravo = Odpovednost to je muj nazor na vec, kdezto tady na foru Pravo = Registrace
Pokud nekdo nechape, ze registrace je pravo cist forum a zaroven povinnost ho nezasirat balastem tak je nekde asi chyba?

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 12.09.2007, 12:15

LittleBoby píše:
street.racer píše:Pritomnost junioru na foru nikterak neohrozuje lidska prava ostatnich clenu, narozdil od automobilu nebo airoftovych zbrani!
Pravo = Odpovednost to je muj nazor na vec, kdezto tady na foru Pravo = Registrace
Pokud nekdo nechape, ze registrace je pravo cist forum a zaroven povinnost ho nezasirat balastem tak je nekde asi chyba?
Ano, ale nikdo není dokonalý a mělo by se zavést opatření proti tomuto, ale ne stylem že budeš pro ně dělat "ghetto".

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 12.09.2007, 12:25

souhlasím ze streetem... Je potřeba se nepovyšovat a nechat toto fórum nesnobské... je to to samé jakoby se nad tebe někdo povišoval že ty máš jen 200sx ze starým turbem a pružianama netami a on má vše od HKS za 100vky tisíc a proto se s ním nebude bavit... ti co chodí na drift foorum vědí o kom mluvím... Nechci tím konkrétně narážet ale chci naznačit jak by to pak vypadalo :wink:

navíc většinou stejně stačí napomenutí a je pokoj... design ze začátku stále psal všude a všechno než mu oprotě bylo řečeno že tak se to nedělá... já jako malej taky chcal do plének než mi mne naučili že tak se to nedělá... jen odspívajícího kluka naučíte snadněji a rychleji aby se koukal kam chčije :wink:
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 12.09.2007, 12:27

za registraci poplatek = zamezení nových registrací těch co jednou prostě neuspěli..je celkem sprosté se ptát na co ty peníze půjdou..
dělení kategorii na +-18 se mi jeví zbytečné..
moderování samasvých příspěvků by nemuselo u některých nových členů fungovat spolehlivě..
bany ano..
posuzování a přidělování banánků bych s přehledem nechal administrátorům a moderátorům,jsou to dle mě spolehliví lidé, k újmě nedojde ani k nepravým postihům..
přitvrdit a donutit používat všechny funkci Hledat,stím bych uzamkl starší temamta, kolikrát se objevilo,že někdo prostě otevřel několik let stare tema..
nastolit znovu pořádek.. je zvláštní,že tyhle věci se Xlet řešit nemusely.. zajímalo by mě čím to je, že se nyní řešit musí
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 12.09.2007, 12:27

To Street: Nejsem rasista, beres to podle me moc osobne...

Kazdy musi nejak dospet a kdyz mu pri tom pomuzou lidi co neco umi tak je to super, ale pokud dany clen nevi kdy je dost a i pres upozorneni porad nekam seka nesmyslne prispevky tak se to proste musi omezit.

Bohuzel to mirne globalizuji, ale mladsi maji sklony spis kecat nez neco delat. Kategorie junior neni klec, muze mit sva prava i sva omezeni, stejne jako mame omezeni mi normalni registrovani oproti adminum. Taky nikdo z nas nebreci, ze nemame prava jako admini a ze jsme jak v ghettu :)

Zatim se mi nejvic libi moznost mazat prispevky ve vlastnim tematu, to mi pripada fer, hlavne u prodeju je to opravdu uzitecne!

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 12.09.2007, 12:38

LittleBoby píše:To Street: Nejsem rasista, beres to podle me moc osobne...

Kazdy musi nejak dospet a kdyz mu pri tom pomuzou lidi co neco umi tak je to super, ale pokud dany clen nevi kdy je dost a i pres upozorneni porad nekam seka nesmyslne prispevky tak se to proste musi omezit.

Bohuzel to mirne globalizuji, ale mladsi maji sklony spis kecat nez neco delat. Kategorie junior neni klec, muze mit sva prava i sva omezeni, stejne jako mame omezeni mi normalni registrovani oproti adminum. Taky nikdo z nas nebreci, ze nemame prava jako admini a ze jsme jak v ghettu :)

Zatim se mi nejvic libi moznost mazat prispevky ve vlastnim tematu, to mi pripada fer, hlavne u prodeju je to opravdu uzitecne!
Neříkám že jsi rasistka, jen, že Tvé řesení mi připomíná nejmenované řešení za 2. světové.

Nemůžes srovnávat rozdíl pravomocí admin vs. uživatel a uživatel18+ vs. 18-, ktery bude ve svém ghettu. (Argument že si tam budou moc udělat svoje omezení apod., není třeba komentář, viz. moje první věta.)
Pokud někdo neuposlechne napoprvé, klidně bych dal hned BAN. V reálném životě se s člověkem taky nikdo nemazlí.

Co se týče mazání ve vlastním tématu, myslím si, že by bylo idální to zavést pouze do sekce prodám/koupím. (V pokecu, tech. otázkách by si někteří jedinci mohli mazat kritiku a dirigovat směr diskuze kam chtějí.)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů