DOLEZITE-pravidla fora

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 31.10.2007, 19:53

Sentinel píše:drifak: narozdiel od teba som ten topic precital cely kym som sa rozhodol prispiet, ale tricky by vysli na dost vela cize by reg. poplatok musel byt okolo 300kc a s trickami by boli spojene aj ine problemy...keby sa niekto zaregistroval bolo by treba vyrobit jeho velkost prip. farebnu kombinaciu tricka cim by sme prisli o mnozstevnu zlavu ak by sa nerobili len v jednej velkosti co myslim nebude kazdemu vyhovat. Ramceky su dost univerzalne a daju sa vyrobit naraz aj vo väcsom mnozstve. Zdaju sa ti drahe? U nas stoji jeden obycajny cierny ramcek v beznom obchode 25sk takze ak by sme ich vzali vela naraz bolo by to za povedzme 20sk/ks + potlac alebo nalepka sx dajme tomu 10sk cize to je 30sk x 2 = 60sk....zda sa ti to vela? Hostovanie na servri stoji rocne par tisic pokial viem cize sa tych 60sk na osobu zvysi ked sa zaregistruju vsetci majitelia.

K tym nalepkam..myslim ze doba velkych nalpiek CASTROL a ALPINE na zadnom skle je uz prec a viac ludi preferuje decentnejsie vyjadrovanie prisulnosti ku klubu.
Sentinel: Co si myslis o mne, je mi uplne jedno. Kludne si aj mysli, ze necitam toppici vobec, a prispievam koko_iny. Dufam ze si pochopil. Nemienim sa s nikym hadat, a uz vobec nie o tom, ze niekto si mysli ze som nieco necital. DAKUJEM

S podmienkami suhlasim, Casom sa to este poupravuje, a bude to lepsie. V pisani veku nevidim zmysel ani ja. Ked niekto chce su tu SZ.
Co sa tyka zvysnych penazi, je mi to viac menej jedno, Len som sa pytal kam pojdu ale co ked si od martina niekto napriklad nikdy nic neobjedna? Ale zasa zasluzil by si to za starostlivost o forum. Stoji to vela sil, a hlavne pri niektorych uzivateloch co zasieraju forum blbostami (Mozno ako ja).
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Harryp
user
Příspěvky: 148
Registrován: 04.09.2006, 09:29

...

Příspěvek od Harryp » 31.10.2007, 20:05

Tak už se nehádejte...Kdo nemá stovku ročně,ať jde do háje,komu se zdá,že ty peníze admin probendí s děvkama,ať si dá vlastňáka zadarmo a co se týče hierarchie fóra,stojím za kentoyou,jen bych prosil ještě technickou sekci xxxZ 70-88,Laurel Cxxx 69-...Protože jinde není šance.

Jinak, www.datman.co.uk
Takhle by to mohlo vypadat,ne???

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 31.10.2007, 20:10

poplatky urcite vyznam maju, minimalne pre zaplatenie vydajov martinovi. co zo zvysnymi peniazmi? kazdy zaplati relativne malu sumu, nech sa kludne postupne peniaze zbieraju, ked bude treba pouziju sa, to sa uvidi casom.
to, ze niekdo je ochotny prispiet na beh fora ktore mu prinasa prospech by malo byt vecou osobnej hrdosti kazdeho z nas. na anglickom sxoc je to dane najavo len clenskym cislom a clenstvo je vecou cti. nikdo nikoho nenuti na zaplatenie. vyhody pre clenov pridu behom casu s novymi napadnmi, zatial by som to nejako extra neriesil.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 31.10.2007, 20:10

nechápu naco by měli nemajitelé mít možnost psát třeba příspěvky do sekcí jako Tech Faq.. budou se akorát ptát na věci které tu jsou řešeny stomilionkrát, nemáš SX nepotřebuješ nic ohledně auta řešit, na jakýkoliv dotazy tady máme funkci HLEDAT. SZ bych nechal volné,často i mě někdo píše, ale nevadí mě to..
do sekce bazar třeba auta, by měl mít asi volný přístup každý..
poplatky sou odklepnuté
rozdělení sekcí na S13 CA a SR, 300zx je dobrý nápad
avatar - dobrý nápad, ale to bydliště je tak akorát pro zloděje aut, věk je asi nanic

už to spustte a dejte číslo účtu na to kilo, ikdyž nejsem majitelem SX, tak si zde rád budu pročítat
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: ...

Příspěvek od raddy » 31.10.2007, 20:13

Harryp píše:Tak už se nehádejte...Kdo nemá stovku ročně,ať jde do háje,komu se zdá,že ty peníze admin probendí s děvkama,ať si dá vlastňáka zadarmo a co se týče hierarchie fóra,stojím za kentoyou,jen bych prosil ještě technickou sekci xxxZ 70-88,Laurel Cxxx 69-...Protože jinde není šance.

Jinak, www.datman.co.uk
Takhle by to mohlo vypadat,ne???
ked je zaujem, budu aj dalsie sekcie, to sa da bez problemov dohodnut.

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 31.10.2007, 22:46

Stejne mi to prijde k smichu koukam ze tu budou moci bet jen kladne prispevky a vse jen hezke a hezke a pekne a krasne.

Uživatelský avatar
lobiik
user
Příspěvky: 147
Registrován: 28.07.2007, 17:02
Bydliště: Yorksha, United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lobiik » 01.11.2007, 02:28

Mno, kdyby bylo na mne, tak bych to udelal na styl sxoc. To, co vetsina uzivatelu vidi na foru, je jen verejna cast. Jsou tam rady a dotazy, kde muze prizpivat kazdy, ale je nekompromisne a tvrde moderovana. Nevyskytuje se tam zadne "tyo, to chcu taky" a "hmm, vypada to hezky", vsak to snad kazdy anglicky mluvici videl. Clestvi v SXOC stoji 18 (tusim) liber za rok, pri registraci se musi uvest cele jmeno, adresa, registracni znacka a model. Dojde za to postou potvrzeni a clenska karta s cislem (na slevy, akce atd), privesek na klice a samolepka na auto. Zaroven s tim se otevre i sekce jen pro cleny, kde se probira mimo vseho mozneho i obchody, srazy, lepsi akce atd. Jinak na sxoc je mozne skoncit s banem nejen za nevhodne chovani na foru, ale take za nevhodne chovani na akcich, a pokud vas nekdo uvidi delat prasarny na ulici, chovat se hrube k majitelum jinych aut, atd a napraska vas, tak i za to. Dal se tvrde tresta i jakejkoliv podfuk (slibil, zaplatil jsem a nedodal) atd. Je sice pravda ze uzivatelska komunita sxoc je mnohem mnohem vetsi, ale poradek tam proste je. Mimochodem, maji i mistnost na nadavky a uvolneni stresu ;)

Jinak s poplatkama souhlasim, je to dobra vec a i kdyz je to par kacek, tak to precijen prinuti nektere lidi si ostatnich vic vazit, a trosku chovani zmirnit.
Cervena S14a Touring, lesteny svody, HKS GT Extension, HKS 3" downpipe,dekat, koncovka MagneX, Walbro, budiky Autometer CarbonFibre hribek ...270BHP / 330Nm.
Planovane upravy: Stage1 chip a ta vec co dela pffff:)
http://www.sxoc.com/site/rides/ride.php?Member_ID=7347 ...a mam volant na spatny strane :>

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 02.11.2007, 10:11

vseobecne pravidla su uvedene v oznameni v kazdej sekcii tohoto fora, myslim ze su ferove a nikomu nebude robit problem ich dodrziavat.

chcem este rozbehnut diskusiu o pravidlach podpisov. myslite ze je potrebne povinne uvadzat udaje v podpise, resp. riadit podpisy alebo ich nechat cisto na uvazeni uzivatelov?

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 02.11.2007, 11:18

četl někdo vůbec ty pravidla a přemýšlel nad nimi :roll:

např.
9. Nereagujte na diskusiu o ktorej nič neviete tj. nemáte znalosti z danej oblasti. Takéto príspevky môžu byť považované za SPAM. SPAM je závažný priestupok a bude postihovaný ......nestačilo by prostě jenom spam definice spamu je jasná a vůbec se neshoduje s první polovinou věty :(

posl. bod že odesláním příspěvku souhlasím s pravidly ...to že mám k pravidlům výhrady můžu posílat jen sz ...a komu ???

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 02.11.2007, 11:58

Ja som zato aby boli podpisy kontrolovane...

Ak tam bude mat uzivatel vypisane aky typ nissana vlastni, odhlaci sa forum hlavne o prispevky typu aku mas dvestovku S13 alebo S14??, atd. atd.

a bolo by dobre aby to bolo obmedzene napr na tri riadky nech to neni vacsie ako prispevok.

ked uz pravidla tak na vsetko :wink:

este by sa hodili aj pravidla specialne na sekciu bazar ako spravne pisat nazvy topicov atd.

Dalej by som sa chcel vratit k pravidla fora, lebo nikto sa nevyjadril k mojej pripomienke aby uzivatel musel za rok alebo dva napisat aspon jeden prispevok, inak sa jeho konto zmaze. Mame na fore 116 uzivatelov ktori nenapisali ani jeden prispevok.
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 02.11.2007, 14:16

conrad: vstupovanie do diskusie o ktorej nema dotycny sajnu je jednym z hlavnych dovodov vzniku hadok na tomto fore. Toto je technicke forum a nie je ucelne, aby sa k problematike vyjadovali ti, ktori jej nerozumeju. Ak nieco neviem, nevstupujem do diskusie ale ju citam a ucim sa a prispievam do takej debaty, ku ktorej mam co povedat, to je snad logicke a normalne. Definicia SPAMU je dana prave tou prvou polovicou vety a nic zle ani neprimerane na tom nevidim. SPAM je vzdy prispevok, ktory je zbytocny a znizuje prehladnost fora a podla mna ak niekdo debate nerozumie a nic K VECI nemoze/nevie/nechce napisat tak ak sa nieco napisat rozhodne, moze to byt len SPAM. Pripadne mi vysvetli, ako sa da napisat vecny prispevok k niecomu, comu nerozumies...

ano, zaslanim prispevku suhlasis s pravidlami, inak by pravidla nemali zmysel. tieto pravidla su prevzate z ineho fukcneho fora, su standardne a podobne pravidlam na inych forach, preto ak s nimi nesuhlasis, tak nemozes prispievat, pripadne opacne.

v pripade, ak kdokolvek najde v pravidlach bod, ktory je jasne nezmyselny a pod. a upozorni nan administratora, bude rozhodnute o zmene bodu v pravidlach.
Pravidla boli vybrane tak, aby pokryvali co najsirise dianie na fore a udrzovali jeho ucel a prehladnost pri zachovani slobody RUZUMNEHO a VECNEHO prejavu a ziadny ich bod tomuto neodporuje.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 02.11.2007, 15:11

tamo: rusenie neaktivnych uctov je zrejme mozne nastavit automaticky, nevidim problem s rusenim 2 roky neaktivnych uctov, podobne to funguje aj na inych forach, navrhnem to martinovi.

pistique
user
Příspěvky: 88
Registrován: 07.07.2005, 09:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistique » 02.11.2007, 16:32

Ja co sa tyka poplatkov suhlasim a nemam s tym problem a za tie nezaplatitelne rady a moznost zohnat nahradne diely a kopec inych uzitocnych veci to urcite stoji... Forum uz narastlo od svojich zaciatkov a uz bude nejake pravidla potrebovat a co som si precital, tak nemam s tym problem.. Chlapy moze byt :-)..

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 02.11.2007, 16:34

Este raz by som chcel vsetkych ubezpecit, ze sa nezavadza ziadna cenzura ale len uplne bezne pravidla, ake najdete na kazdom podobnom fore. Moderatori len budu dohliadat, aby nedoslo k situacii ako naposledy (zavretie fora) a v tom im a uzivatelom budu pomahat pravidla fora. To je cely ich ucel.

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 02.11.2007, 18:03

raddy píše:Este raz by som chcel vsetkych ubezpecit, ze sa nezavadza ziadna cenzura ale len uplne bezne pravidla, ake najdete na kazdom podobnom fore. Moderatori len budu dohliadat, aby nedoslo k situacii ako naposledy (zavretie fora) a v tom im a uzivatelom budu pomahat pravidla fora. To je cely ich ucel.
Zatim mi to tak neprijde. Kdyz o nece vim a napisu negativni vec je smazana. Tomu se rika cenzura. Tak ze jen dovolena chvala.

17. Námietky na členstvo alebo pravidlá budú ignorované. Pri opakovanom porušení pravidiel bude užívateľ vylúčený a konto deaktivované

Uz mlcim :lol: .

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů