zná ho někdo??

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od OndraS13 » 30.01.2009, 16:11

Jde jen o to že se na to auto jeden kluk ptal , a jelikož se tady na foru to auto řešilo a všichni ( aspoň ty co čtou inzerci a různý příspěvky ) si vybavěj že to bylo na prodej za 50 , pak se objevil inzerát kde to prodává za 80 - tak jen co vim že PDK200SX to auto prodal v docela dobrym stavu ! Tak jsem se pídil po tom co všechno na tom novej majitel udělal a DONESLO se mi že vyměnil "svaro"-svor a náplně ! Neřikám že to má zas prodávat za 50 to ne , určitě něco ten diff stál a olej taky , taky bych asi nasadil cenu vejš a pak bych třeba slevoval , ale objevuje se zde i to že po dvou meilech mu slevil z 80 na 70 ! Jako nenadávám na to že to je drahý ale jen že jestli na tom udělal jen ten diff + olej + to ještě někde ťuknul ( to nevim ale ten předek je ťuklej - třeba jen ťukanec na parkovišti ) ale jen že když si auto koupí a udělá na tom to co jsem psal a jezdil s tim , tak aby si přidal 30 když to všichni věděj jak to s tim aute je ;) - ale TŘEBA i udělal něco víc to netvrdim ! Nebudu tady psát že je kdoví kdo když ho neznám a ani jsem s nim nemluvil !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
SDRT
user
Příspěvky: 307
Registrován: 11.11.2007, 04:17
Bydliště: Michalovce Brisbane Australia

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od SDRT » 31.01.2009, 00:10

OndraS13 píše:Jde jen o to že se na to auto jeden kluk ptal , a jelikož se tady na foru to auto řešilo a všichni ( aspoň ty co čtou inzerci a různý příspěvky ) si vybavěj že to bylo na prodej za 50 , pak se objevil inzerát kde to prodává za 80 - tak jen co vim že PDK200SX to auto prodal v docela dobrym stavu ! Tak jsem se pídil po tom co všechno na tom novej majitel udělal a DONESLO se mi že vyměnil "svaro"-svor a náplně ! Neřikám že to má zas prodávat za 50 to ne , určitě něco ten diff stál a olej taky , taky bych asi nasadil cenu vejš a pak bych třeba slevoval , ale objevuje se zde i to že po dvou meilech mu slevil z 80 na 70 ! Jako nenadávám na to že to je drahý ale jen že jestli na tom udělal jen ten diff + olej + to ještě někde ťuknul ( to nevim ale ten předek je ťuklej - třeba jen ťukanec na parkovišti ) ale jen že když si auto koupí a udělá na tom to co jsem psal a jezdil s tim , tak aby si přidal 30 když to všichni věděj jak to s tim aute je ;) - ale TŘEBA i udělal něco víc to netvrdim ! Nebudu tady psát že je kdoví kdo když ho neznám a ani jsem s nim nemluvil !
To je stale jedno.Keby ho kupil za 30 a predaval za 80 a nic na tom neurobil tak to je stale jeho vec a je to OK.
Ty si to auto nekupil ked tu bolo za 50 tak holt ked ho teraz chces , tak musis zaplatiti 80.
Jednu vyhodu co Ty mas a vo vacsine to tak nieje , ze Ty vies kolko zanho dal, predpokladas ze vies co donho dal , tak sa podla toho zariad .
ex.
on dal 50 000 , plus transfers ???, +transport / kde ho kupil / plus diff ked to dal niekomu robit tak ho to nieco stalo /+naplne / ked mu to robili v servise ??? kolko ho to stalo? / .
takto tak realisticky spocitaj a vies kolko asi ho auto stalo , tak mu daj nieco navrch ...

Ked niekto kupi S13 za 10 000 , nejaky vrak a potom pyta za turbo 5000 tak mu tiez nepovies - hej Ty si dal za to auto 10 tak turbo by malo stat 450 korun a pytras 5 tak Ti dam len 500 ???
To je to iste .

Ondro , ked si to AUTO nevidel a ani si s nim nemluvil , tak to tu nerozmazavaj a neplac .
Chod sa na to auto pozriet ,prevez sa s nim , prezri si ho a potom sa zariad.
Vies kolko zanho dal ,vies si spocitat co ho asi stali ostatne veci / bud objectivny a spocitaj kazdu jednu korunu a nie len kolko dal za auto / a potom mu ponukni cenu kolko si zanho ochotny dat.

ked to auto ma pre teba hodnotu 42 000 tak mu ponukni 42000 bez ohladu kolko zanho on dal.nezabudni Ty kupujes , ty mas penize vo vacku a ty si "panom" situacie , on ti povie ze hej alebo nie .
Ja neviem co maju tie auta za cenu v cesku . ale jedno urcite viem ze ich nekupis na kazdom rohu ako favorita.
Tak sa podla to ho zariad , lebo mozno na dalsie budes cakat rok kym sa k nemu dostanes.

Mirku :
Ja viem co mas na mysli.Ty k tymto autam pristupujem ako enthusiastic , ale chlapec kupil a predava tak on to ma ako hoby alebo tak si zaraba penize.na tom nieje nic zleho.
To je ako v obchode .Kupia TV za 10000 a predavaju za 25000 , tak to uz v zivote chodi.
DRIFT TEAM SLOVAKIA
COPIE JAPONSKYCH ZNACIEK A Mini znacky PRIVESKY ** Inteligent meters for sale :
Novy-Ken Nomura,Uras edition 1 na prodej. Novy D1 spec limited edition 1 na prodej. Blitz R-vit & R-fit dvojka na prodej. Greddy Intelligent infometer na prodej.
parts/accessories NA PREDAJ
http://stores.ebay.com.au/DRIFT-MEDIC-WHOLESALE
http://stores.ebay.com.au/MPM-IMPORTS

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od OndraS13 » 31.01.2009, 09:34

SDRT píše:
OndraS13 píše: To je to iste .................

Ondro , ked si to AUTO nevidel a ani si s nim nemluvil , tak to tu nerozmazavaj a neplac .
Chod sa na to auto pozriet ,prevez sa s nim , prezri si ho a potom sa zariad...................
Já jsem si jen vzpoměl že jsem to auto viděl a že to prodával PDK200SX ! A když jsem o tom něco věděl tak jsem to sem napsal !Neřikám nic špatnýho , majitele neznám proto neřikám že je zloděj nebo něco tak ( jen že na to co jsem slyšel co on s tim udělal tak je to dle mě moc ) ale pokud to ten kluk koupil i s tim jak jsem slyšel že pro to auto neni problem 260 a že jede opravdu krásně tak on koupil výhodně , my prohloupili ! Třeba to auto má cenu i 100 000 to je taky možný a on to pouze výhodně prodává , ale když jsem věděl za kolik on ho koupil tak jsem to sem napsal ( spíš to bylo i v tom inzerátu cop jsem sem dal ) ! To já vim nechci to tady nějak hrotit , lepší by bylo kdybych v tý Bolce mohl strávit víc času a s majitelem si promluvit , projet se ! Tak pak třeba řeknu že za ty prachy to stojí !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od Fire » 31.01.2009, 11:23

fakt nechápu co tu řešíte :roll:
klidně bych to taky udělal, koupil auto a zkusil ho střelit, abych na tom něco vyrejžoval .

Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od peksli444 » 15.02.2009, 00:55

ked sme pri tom ked som kupoval moju s12 tak som za nu dal 30 000+ alarm..... cca dokopy aj s kupou a ostatnymi vecami ma vysla cca na 60-65 000. Teraz mojho milacika predavam - koli niektorym problemom ale chalan je ochotny za to dat 120 000 - ked mi to povedal skoro mi oci vypadli z jamiek - teraz mi ine nezostava len dufat ze ked bude motor poskladany, ze obchod vijde OK. Mam k tomu autu citovy vztah ale uznajte 120 000 za s12??? a to tam dokopy nemam nic? ja (s bratom) som vymenil sedacky, motor (bo som jeden odjebal a je tam taky isty), lamela a turbo (Garettt T25). este sa niekomu zda ze 80 za s13 je vela?? ked najde cloveka, co tie auta nepozna - hlavne nejakeho mladeho, ktoremu de o silu tak za to su ochotny dat majland. tot vsio
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Killa-!200sx!
user
Příspěvky: 62
Registrován: 27.10.2008, 17:10
Bydliště: Praha 9-Dolni Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od Killa-!200sx! » 15.03.2009, 20:12

Tak chlapec si jel za driftit na snehu a poslal nissanka do skarpy :D Nevim na kterou stranu,ale ma zmackany oba lemy :D Furt premyslim o koupi uz mi pomerne dost zlevnil :bounce:

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od OndraS13 » 16.03.2009, 00:35

A nedávno jsem jel okolo a viděl jsem jenom zadek auta v Bolce a řikal jsem si že se zajedu podívat ! Nevíš jak upravil cenu ?
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Killa-!200sx!
user
Příspěvky: 62
Registrován: 27.10.2008, 17:10
Bydliště: Praha 9-Dolni Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od Killa-!200sx! » 16.03.2009, 18:04

HH nevim jestli ti ji rict abys mi ho kdyz tak nevifouk :D
No cenu snizil o 5tis. :D
Ale bojim se toho ze je to nejakej moc velkej strelec kterej tomu autu dava poradnej kour...

Killa-!200sx!
user
Příspěvky: 62
Registrován: 27.10.2008, 17:10
Bydliště: Praha 9-Dolni Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od Killa-!200sx! » 16.03.2009, 18:06

Mel sem se snim dohodnout na navsteve a projeti se,ale nejak to nestiham...
Uvidim o vikendu..Jestli mas cas tak se snim skus domluvit a poradne to skouknout..Pripadne se prijet...:)

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od OndraS13 » 26.03.2009, 09:12

Včera jsem se byl podívat abych viděl jak je to moc zničený po výletu do škarpy , ale krom teda přednch blatníků který jsou na vrchní části ohnutý a je tam oloupaná barva a levýho prahu kde to dostalo taky malou ránu tak se zdá bejt v pohodě ! Kdyžtak mám fotky kdyby jsi chtěl ....
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Killa-!200sx!
user
Příspěvky: 62
Registrován: 27.10.2008, 17:10
Bydliště: Praha 9-Dolni Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od Killa-!200sx! » 28.03.2009, 21:06

Tak modrej drak je KO :D Dnes sme byly na letisti skouset alpine E30 a prijel tam stim 200kilem hodil par boku a bum :D S popu mu zacal chcat olej a zacalo to mit zvuk jako kdyby oddelal lozisko na klice :D

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od OndraS13 » 28.03.2009, 22:41

Hmm ! A máš na majitele kontakt ? Koupil bych kdyby byla dobrá nabídka ! Ale je možný že se dohodne s "trs"em a on od něj koupí kastli .... ! Ale je ho škoda - ještě ve středu jsem nad nim uslintával !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Killa-!200sx!
user
Příspěvky: 62
Registrován: 27.10.2008, 17:10
Bydliště: Praha 9-Dolni Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: zná ho někdo??

Příspěvek od Killa-!200sx! » 29.03.2009, 10:17

Kdyz jsem nad nim usiloval ukacal sem majitele na 50tis,ale pak sem si to rozmyslel..CHlapec to tam vcera odsral a jediny co rek: To je jedno ja na to seru...Tak ze je to nejakej cca 18 blbecek
Telefon uz nemam :(

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 122 hostů