az 2000€ od statu za srot???

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Re: az 2000€ od statu za srot???

Příspěvek od peksli444 » 13.03.2009, 01:55

to buky300zx: Driftek si to nepletie s vrakoviskom - povedal blbost ale mi povedz zosrotovane auto kam ide??? bezne sa predava "plech" zeleznym hutam ale teraz to nevykupuju - co s nim?? drbnut na pole?? fajn riesenie.

to foxone: ak sa nemylim tak auto nemusis mat na seba napisane pred 31.12 ale musi byt registrovane na uzemi SR fo vtedy - a aj ked nie - kde mas problem?? mas napr. auto pisane na brata - on ho da zosrotovat a kupi si nove auto, ktore podla zakona moze pri prihlasovani prihlasit na tvoje meno. takze v tom nevidim problem.

to branbito: svojim sposobom mas pravdu ale mal by so mk tomu nejake vycitky lebo sme na SLOVENSKU pocu som o niekolkych pripadoch, kde neuznali zaruku (chyba motora, brzd...) s tym, ze majitel to sposobil nevhodnou jazdou - a pri tom viem ze majitel s to auto mal ako v bavlnke. proste mu to vratili zo servisu s tym ze zaplati x tisic za ich cas a diagnostiku chyby, a moze si to za plnu sumu u nich nechat opravit a oprava bola nemala palka. Jednemu znamemu sa toto stalo, dal si to opravit inde nie v autorizovanom servise a ked dosiel o pol roka s uplne inou zavadou a urcite na to nemala vplyv predosla zavada - poslali ho prec, ze nech si auto opravuje kde chce - Nehovorim ze je to vsade tak. vacsinou nie - vacsinou to funguje ako si napisal.

K vyjadreniu k teme ako takej - vlada uvazuje o novele zakona - aby sa auto dalo kupit na leasing. Podla mna je to dobra vec - aj teraz sa auto da kupit podobne ale niesu tam niktore vyhody... kto nema prachy - zobere pozicku a splaca - skoro ako leas.

Vlada da 1000€ prispevok na zosrotovanie, ak sa predajca aut rozhodne dat 500€ dtat da dalsich 500€ cize ak predajca prispeje vyska srotovneho moze byt 2000€.



Este k niekoho vyjadreniu - ze ide o to aby sa auta nerozpadavali na cestach - 1.Opravit cesty lebo ja osobne by som is nove auto nekupil - mozem mat hociaky podvozok pri nasich cestach to za chvilku znicim (ak to neje tank alebo ina tazka vojenska technika) - stav slovenskych (Bratislavskych) ciest je katastrofalny. 2. Ak sa o svoju 120-nu staram, neni hrdzava, garazovana - preco ju mam menit za nieco nove ked mi toto vyhovuje?? - pre porovnanie - nova fabia 1,2HTP ma vyssie emisie, vyssiu spotrebu (na100km), a nizsi vykon ako stara 120-na - tak preco menit??? 3.statu ide o zmiernenie dopadov ekonomickej krizy - tak to ma vyzerat ale je to BLBOST maximalneho stupna - ratajme spolu - nase automobilky pracuju 98% na vyvoz - 2%, o ktore teraz nikto nema zaujem nas zachrania?? cize ak sa vykupi aspon 1% z tych 2 (50% vozidiel urcenych na domaci trh) tak sa mame ako prasce v zite??? to je volovina ako hrom. pekne povedane ale nebude to fungovat ako vlada chce. - teda MOJ OSOBNY NAZOR. Ano je pravda ze srotovne pomohlo srotoviskam - pred tym mali v priemere denne 4 auta na srotovanie - od zavedenia srotovneho je to priemerne 9 aut.

for driftak: Vyssie som sa zabudol vyjadrit k jednemu tvojmu prispevku - o tom ze vydaju zakon ze stare auta nemozu jazdit po nasich cestach - tuto info si musim overit takze to neberte nikto ako 100% info ale pocul som zeod 1.1.2010 nebudu moct po SR jazdit stare auta ako S105, 120, ziguli, trabant... - neviem niec viec ani vekovu hranicu vozidiel ani nic podobne - dozvedel som sa taku neuplnu zakulisnu info. az budem vediet viec dam vediet
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: az 2000€ od statu za srot???

Příspěvek od kenivruh » 13.03.2009, 08:49

Ale si sa nam rozpisal 8)
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: az 2000€ od statu za srot???

Příspěvek od driftak » 13.03.2009, 12:56

peksli444 píše: Vlada da 1000€ prispevok na zosrotovanie, ak sa predajca aut rozhodne dat 500€ dtat da dalsich 500€ cize ak predajca prispeje vyska srotovneho moze byt 2000€.

for driftak: Vyssie som sa zabudol vyjadrit k jednemu tvojmu prispevku - o tom ze vydaju zakon ze stare auta nemozu jazdit po nasich cestach - tuto info si musim overit takze to neberte nikto ako 100% info ale pocul som zeod 1.1.2010 nebudu moct po SR jazdit stare auta ako S105, 120, ziguli, trabant... - neviem niec viec ani vekovu hranicu vozidiel ani nic podobne - dozvedel som sa taku neuplnu zakulisnu info. az budem vediet viec dam vediet
Co sa tyka prispevku, aj v spravach bolo ze ak automobilka poskytne viac, tak mozes mat napr. aj 3000€ zlavu, ako aj jedna automobilka ponuka (samozrejme neviem za akych podmienok, ...) ale koli vojne o zakaznikov ponukaju. Co sa tyka starych aut, nemam na to ine slova ako "To moze byt len na Slovensku". Ja svoje auto menit nechcem, a nebudem.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Re: az 2000€ od statu za srot???

Příspěvek od peksli444 » 21.03.2009, 19:21

to kenivruh: je to tema, kora ma zaujima bo na parkovisku mi 1.5 roka stoji nepojazdna skodovka. Tak sa o to zaujimam a pisem co o tom viem :-)))

Dozvedel osm sa niektore skutocnosti o srotovnom

to driftak: ANO niektore automobilky ponukaju 3000€ na nove je to konkretne VW na novy golf a polo.

Pozrite si http://www.darex.sk, http://www.aaaauto.sk,www.autowilis.sk. Su to autobazare, v ktorych odkupia stare auto za cenu od 500-2000€ . V reklame na autowilis pisali ze za kazde auto daju 2000€. Osobne som vcera bol v darexe a zistoval som (chcem sa zbavit starej skodovice). Cena "srotovneho" zavisi od ceny kupovaneho auta. V darexe mi povedali ze ak by som kuúpoval auto v hodnote okolo 5000€ tak za skodovku dostanem cca 1500€. Co je vyhoda - auta sa daju brat na leas aj na uver. Ja osobne zvazujem co a ako ale niektorim ludom to dost pomoze, ze mozu kupit ojazdene auto, s tym ze za relativne slusnu cenu odkupia jeho stare (teda ak ma uplne rozpadnuty hnoj). Tot vsio zatial
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 hostů