Nabízím přivýdělek

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od nizzmo » 02.08.2011, 13:13

Pridam aj za seba, pretoze si dovolim tvrdit, ze mam z vas vsetkych asi najvacsie skusenosti.
Pyramida je podnikanie, kde sa jedna o posuv penazi. Cize zozeniete cloveka, ktory si kupi poziciu (zaplati prachy za zmluvu a nie za tovar) a prachy ktore zaplatil sa rozdelia v strukture hore. Urcite si spominate na Avelange, Astran, alebo na konci sociku tu bol For YOU. Samozrejme toto podnikanie je nelegalne a proti majitelom takehoto biznisu a prvym clenom (tym, ktory takto nahrabali prachy) sa viedli a vedu trestne stihania.
Podnikane, kde platite za produkt a nie za poziciu v strukture a provizia sa tvori z obratu predaja produktu je legalne MLM podnikanie. Ak sa chcete v tomto viznat, nastudujte si zdruzenia, ktore zastupuju takyto typ podnikania vo svete. Tu mate zopar zdruzeni: Svetova organizacia priameho predaja (WFDSA) http://www.wfdsa.org , Europske zdruzenie priameho predaja (FEDSA) http://www.fedsa.be , alebo Ceska Asociacia osobneho predaja (AOP) http://www.osovniprodej.cz .
Tymto som chcel povedat, ze MLM podnikanie vobec nieje zle podnikanie. V prvom rade je to najlacnejsie podnikanie na svete, pretoze minimalne logistiku neriesite vy, ale MLM firma a urcite si viete predstavit, ze kolko prachov stoji logistika. Okrem toho MLM podnikanie je viborna skola zivota. Vacsina z MLM firiem ma popri svojom produkte aj vzdelavanie a to je urcite na nezaplatenie. Ten kto chce ma moznost zmenit svoju mentalitu zo zamestnanca na majitela. Je ale vhodne zvazit, s ktorou MLM firmou budem podnikat. Oplati sa totiz venovat len MLM podnikaniu, ktore ponuka moznost vybudovania si tzv. financnej nezavislosti (renty, pasivnemu prijmu...). A aj z tychto firiem si treba vybrat tu spravnu, pretoze kazdy rok vznikne vo svete cca 3000 MLM firiem, ktore zaniknu v priemere do troch rokov. Vacsinou su za nimi ti isty majitelia. Dovody pre zanik maju vzdy rovnake. Zly produkt, ktory sa neda predavat donekonecna, zla moralka majitelov mlm firmy, neserioznost pri vyplacani provizi (dlzia svojim stupencom), zly marketing, zameranie na predaj a nie na vlastnenie... Cize tak :) .
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Xcriss » 02.08.2011, 13:17

Stigi by se mel hlavne vysrat na tyhle diskuze a zabomysi valky nekde na foru, je to hnus a lidi do tebe budou jebat a pokud si na to nezvyknes a nebude ti jedno co si mysli nekdo, na kom stejne nevydelas, nezbohatnes a skoncis akorat tak v Bohnicich... Nechapu ze to tady jeste sledujes, je to pro tebe zbytecne, haters vzdycky byli a vzdycky budou, kdyz jsem poradal ten GroupBuy s kolama, taky bylo plno takovych tluchubu, a to se jednalo o vic nez ferovy projekt...
Jestli je to pyramida nebo MLM ted neresim, oboji vicemene vyzaduje podobne veci... A jak pise nizzmo, jde o produkt, ktery v tomto pripade nehodlam komentovat :lol:
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od nizzmo » 02.08.2011, 13:32

Xcriss píše:Stigi by se mel hlavne vysrat na tyhle diskuze a zabomysi valky nekde na foru, je to hnus a lidi do tebe budou jebat a pokud si na to nezvyknes a nebude ti jedno co si mysli nekdo, na kom stejne nevydelas, nezbohatnes a skoncis akorat tak v Bohnicich... Nechapu ze to tady jeste sledujes, je to pro tebe zbytecne, haters vzdycky byli a vzdycky budou, kdyz jsem poradal ten GroupBuy s kolama, taky bylo plno takovych tluchubu, a to se jednalo o vic nez ferovy projekt...
Jestli je to pyramida nebo MLM ted neresim, oboji vicemene vyzaduje podobne veci... A jak pise nizzmo, jde o produkt, ktery v tomto pripade nehodlam komentovat :lol:
Kedze ma to nepustilo pisat viacej, este len doplnim. Tou charakteristikou pyramidy som reagoval na Kentoyu (mozno aj na inych, ale nie vsetko sa mi chcelo citat). Totiz ja pokial nepoznam fakty netvrdil by som, ze sa vyznam a nehodnotil by som danu vec. Proste ked nesuhlasim s ponukou, len napisem, ze nemam zaujem a ze ma podobny typ zarobku nezaujima. Ja osobne si myslim, ze hodnotit ktoru kolvek firmu, ak sme snou nespolupracovali, alebo nespolupracujeme, neprislucha nikomu z nas. Nie je to profesionalne. Sorry, ale podla mna takto reaguju len babky na trhu... :D
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 02.08.2011, 20:01

Nizzmo, děkuji Ti, opravdu Děkuji, vážím si rozumných lidí. :wink:


Fizzi, prosím tě, neopravuj moje hrubky, kdybych prošel tvoje texty a hledal chyby, tak má tohle vlákno daleko víc stránek, děkuji.


PS: Vím, že to nikomu nic neřekne, ale firmu založil Bob Reina, je to jméno známé po celém světě (jasně, klidně zase začněte nadávat, že ho neznáte, že je to podvodník) a taktéž má firma prověření od DSA - toto členství nelze koupit, přecházel roční audit... toto prověření má shruba jen 200 z 5000 podobných firem... to jen pro ty, co se zase ohání tím, jakej je to strašně velkej podvod a ojeb...
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 20:41

klidne hledej poucim se a zastydím se.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 02.08.2011, 20:47

Promin, k tomu se snižovat opravdu nebudu. Možná jen povím, že třeba čárky ti neříkají vůbec nic a místo "sem" se píše "jsem" ("sem" je příslovečné určení místa)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 21:16

:lol: jo pisu bez carek a diakritiky, treba proto ze su pripojeny i z mobilu...

Ale dobrá, nemám sebemenší problém psát, jak ti to vyhovuje. Co se týče mých hrubek, rád se poučím ze svých chyb, takže klidně i cituj, neurazím se. Za používání zkomolenin typu: sem, su apod. se omlouvám, pokud tě to pohoršuje, budu se snažit tento nešvar ve svých elaborátech ve tvých "threadech" eliminovat, avšak vzhledem k tvému bydlišti předpokládám, že jejich význam znáš a budeš s nimi v dennodenním styku.
Pozoruji, zde že se stalo to co sem nechtěl a sice že si bereš moje opovržení tvým "podnikáním" osobně, věř tedy, že mě to mrzí, protože vůči tobě nic nemám. Pokud chceš můžeme si ještě na závěr této, nepochybně již velmi plodné, diskuze, srovnat pindíky.

S pozdravem FizzBiker.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 02.08.2011, 21:22

Tohle myslíš opravdu vážně? :lol: :lol: Mě tady poučuješ o mých chybách... teda jedné chybce, a když ti oponuji, tak mě nadáváš, že tebou opovrhuji... tak já už fakt nevím, jestli se mi tohle jen zdá... něco podobného jsem dlouho, ale opravdu hodně dlouho nezažil..

Kdyby jsi, jako rozumný, chápavý člověk napsal... nemám zájem o tento přivýdělek, nezajímá mě to... nebo ještě líp, kdyby jsi nepsal vůbec nic, tahle slabomyslná diskuze by vůbec nemusela být...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Kentoya » 02.08.2011, 21:23

nizzmo píše:
Xcriss píše:Stigi by se mel hlavne vysrat na tyhle diskuze a zabomysi valky nekde na foru, je to hnus a lidi do tebe budou jebat a pokud si na to nezvyknes a nebude ti jedno co si mysli nekdo, na kom stejne nevydelas, nezbohatnes a skoncis akorat tak v Bohnicich... Nechapu ze to tady jeste sledujes, je to pro tebe zbytecne, haters vzdycky byli a vzdycky budou, kdyz jsem poradal ten GroupBuy s kolama, taky bylo plno takovych tluchubu, a to se jednalo o vic nez ferovy projekt...
Jestli je to pyramida nebo MLM ted neresim, oboji vicemene vyzaduje podobne veci... A jak pise nizzmo, jde o produkt, ktery v tomto pripade nehodlam komentovat :lol:
Kedze ma to nepustilo pisat viacej, este len doplnim. Tou charakteristikou pyramidy som reagoval na Kentoyu (mozno aj na inych, ale nie vsetko sa mi chcelo citat). Totiz ja pokial nepoznam fakty netvrdil by som, ze sa vyznam a nehodnotil by som danu vec. Proste ked nesuhlasim s ponukou, len napisem, ze nemam zaujem a ze ma podobny typ zarobku nezaujima. Ja osobne si myslim, ze hodnotit ktoru kolvek firmu, ak sme snou nespolupracovali, alebo nespolupracujeme, neprislucha nikomu z nas. Nie je to profesionalne. Sorry, ale podla mna takto reaguju len babky na trhu... :D
v podstatě je to tak jak jsi napsal, ale tahle firma se honosí tím, že prodává produkt, tudíž MLM, ovšem ty si můžeš zakoupit licenci v systému, bez toho aniž by jsi produkt používal a tím pádem nevstupuješ do MLM systému, ale do pyramidy, a další maličkost, v MLM systému, máš pouze jednu provizi za jednu odvedenou práci, tady si v podstatě můžeš koupit dražší balíček se stejným produktem pouze platíš více za stejnou věc, aby jsi měl lepší ohodnocení až šestinásobné, a to je opět pyramida, ale to jsou jen detaily, které mě vůbec nezajímají a je mi opravdu jedno jestli je to schovaná pyramida v MLM, podstata proč mě to dráždí je v tom, že ten produkt je zbytečný a způsob vyplácení provizí, je extrémně sviňský vůči členům v MLM systému, je nastavený tak, aby převážně hrabal majitel - extrémní vychcanost a to mě sere, takže na to aby jsi měl z tohoto systému finance potřebuješ navíc štěstí a to je celé

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 21:44

Stigi píše:Tohle myslíš opravdu vážně? :lol: :lol: Mě tady poučuješ o mých chybách... teda jedné chybce, a když ti oponuji, tak mě nadáváš, že tebou opovrhuji... tak já už fakt nevím, jestli se mi tohle jen zdá... něco podobného jsem dlouho, ale opravdu hodně dlouho nezažil..

Kdyby jsi, jako rozumný, chápavý člověk napsal... nemám zájem o tento přivýdělek, nezajímá mě to... nebo ještě líp, kdyby jsi nepsal vůbec nic, tahle slabomyslná diskuze by vůbec nemusela být...


Chlape úplně se míjíme, ani ti nenadávám, ani ti nepíšu o nějakém opovržení v žádném směru. Tak to napíšu takhle:
1) job ktery delas, je ten druh kterym opovrhuji
2) přistup který k tomu máš take neni zrovna muj šálek čaje, ale to je čistě tvuj boj
3) když mi připadá že nekdo oblbuje lidi zbytečným "produktem", řeknu to a každej at si pak přebere jestli chce nechce když vidí pro i proti....

HAWK :wink:
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 02.08.2011, 22:01

Hele, řeknu ti, že kdyby se tu nekonala taková "ošklivá diskuze" na můj učet, tak to neřeším,...ale špínu na sebe jen tak házet nenechám...
A taktéž, jestli si myslíš, že já chodím za lidma nebo spamuju a "oblbuju", tak se pleteš, tohle jsem nabídl jen mým známým a kamarádům, kteří taktéž chtějí přivýdělek, někteří mojí nabídku přijali, někteří ne,...ale už ted se mi ti aktivní ozývají a děkují mi, že jsem si na ně vzpoměl. Kdyby tě to zajímalo, tak zrovna od soboty až do další neděle chodím do práce, kde trávím každý den 12-14 hodin... TF mám jen jako přivýdělek, který se v dnešní době opravdu hodí :-)

A pokud chceš nadávat na firmu a na její systém, doporučuji si nejdřív zjistit, jak celá firma funguje, jak vyplácí, jaký má provizní systém a tak dále... jestli člověk chce, tak opravdu není ten, co by byl "podveden", ale je ten, kdo si vydělá... a vůbec nezáleží na tom, zdali je nahoře, nebo někde dole :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od nizzmo » 02.08.2011, 22:05

No este raz Franto. Ja osobne si tiez myslim, ze tato firma nebude mat dlhu zivotnost. Jeden dovod je produkt. Predavaju nieco, co podla mna bude za par rokov k dispozicii bezplatne. Tu je priklad: tu vo Zvolene mam dvoch kamosov, ktory maju firmu. Naprogramovali podla mna paradny redakcny system (na tvorbu web stranok). V com je pointa? Bola to super vec pred cca 5-timi rokmi. Dnes podobny produkt najdes hocikde na nete zadara. To iste si myslim ze sa udeje aj s TF. Aj ked mozno teraz zazivaju boom.
Okrem toho som presvedceny o tom, ze MLM firma zamerana na produkt (tovar) nema sancu. Ak chcu MLM spolocnosti uspiet a byt dlhodobo na trhu, musia byt zamerane na dve veci. 1. Vlastnictvo biznisu a 2. Vzdelanie (zmena osobnosti zo zamestnanca na majitela). Predavany tovar je az na tretom mieste. A samozrejme historia ukazuje, ze dlhodobo prosperuju len MLM spolocnosti so spotrebnym tovarom (potraviny, domaca hygiena, doplnky vyzivy, kozmetika...) a financnym produktom (poistky, financne planovanie...). Aj ked ist do poistovnictva je asi poriadna odvaha v case, ked vacsina ludi teraz nema prachy a tak rusia poistky a vytahuju prachy z fondov.
A k pyramide. Pokial by toto bola pyramida, asi by nepresli previerkou (auditom). V pyramidalnom systeme (nikde na svete nieje legalne) sa posuvaju peniaze bez kupy produktu (tovaru) smerom nahor na vyplatenie provizii. V MLM systeme (vsade na svete legalne) sa predava produkt (tovar). Proviza z takto predaneho tovaru (kludne to moze byt aj sluzba) sa prerozdeli medzi ludi v strukture, ktori malu na nu podla kompenzacneho planu narok. Tot vsjo...

Jo a este nieco. Serte na tieto hadky. Toto je forum o nadhernych Japonskych hrackach na styroch kolesach a zalubu v tieto auta mame vsetci, aj ked kazdy z nas si na svoje konicky zaraba inak!!!
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 02.08.2011, 22:29

Nizzmo, určitě máš pravdu... o tom, jak dlouho firma vydrží, se dá jen spekulovat...ale to nám s jistotou ukáže jedině čas...na druhou stranu si myslím, že když v Americe to už funguje 4 roky, a doposud nikdo nevymyslel nic konkurenceschopného (poměr cena/možnosti)... tak u nás taky nikdo jen tak něco nevymyslí... ono se to nezdá, ale přece jen zafinancovat ty obrovské masy dat, které v takovém systému proudí, není žádná legrace...a samozřejmě je kolem toho dalších tisíc starostí...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Kentoya » 02.08.2011, 22:50

ad nizmo, v pyramidě se může prodávat, akorát že je předražený, pak končí MLM a začíná pyramida, a protože tahle firma je na trhu 4 roky, tak před 4mi lety ten produkt, třeba nebyl předražený, nyní nevidím důvod proč platit za něco co jsem schopen dělat levněji či co nepotřebuji, ale v ostatním s tebou souhlasím

ad stigi opradu v klidu, to že to v americe funguje 4 roky není argument, jak jsem psal co někde funguje nemusí znamenat že to bude fungovat u nás

Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od nizzmo » 02.08.2011, 23:12

Kentoya píše:ad nizmo, v pyramidě se může prodávat, akorát že je předražený, pak končí MLM a začíná pyramida, a protože tahle firma je na trhu 4 roky, tak před 4mi lety ten produkt, třeba nebyl předražený, nyní nevidím důvod proč platit za něco co jsem schopen dělat levněji či co nepotřebuji, ale v ostatním s tebou souhlasím
Viem co tym myslis, ale my dvaja sa len hrame so slovickami. Skusim este raz v Pyramide neexistuje produkt. Existuje len poplatok za poziciu, ktory sa rozdeluje skorej prihlasenym. V pyramide clovek niekde v strede struktury nikdy nezarobi viac, ako ten nad nim. Nic viac. Preto je to nelegalne. V MLM sa vyplaca provizia z obratu z predaja tovaru. Je uplne jedno, ci tovar je za normalnu cenu, alebo predrazeny (aj tak vsetky firmy, ktore koli kompenzacnemu planu musia predrazit cenu produktu skor ci neskor zmiznu). Cize MLM nieje pyramida. Dufam, ze som to napisal jasne.
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů