Je 200sx spravna volba? :)

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Xcriss » 01.09.2012, 12:53

Panove, jste volove, fakt. :lol: (Generalizuju) Ja taky "nic nemam a nic neumim", ale bavit se o vrchach s CRX a Z32 a kovanych motorech, kdyz klucinovi se zalibila s13 a zoufale chce ten design a nejake to svezeni do 2000e je nevidana picovina... Sahnete si do svedomi a zkuste si trochu mene honit pindiky tady na netu. :)

A ted neco trochu k veci:

V CRX se zabijes, na to se vyser. (Muj nazor) Ale stejne FWD nechces, takze WTF :D

MX-5 nezni vubec spatne, pokud mas cerstvy ridicak a chces nejakou mrstnejsi RWD, neni to vubec spatna volba. Stoji sice sama o sobe kolem tech 50 000, ale svezes se. S trochou lasky a penez je to zabavne auto.

A ted k s13... Naprosto presne vim, jak se citis :D Sam jsem byl v tehle situaci 4 roky (kriste pane to to leti) nazpatek... Tehda jsem se proste jednoho dne probudil a zjistil, ze bez s13 v garazi nemuzu zit. Mel jsem k dispozici obdobne mnozstvi penez. Takze ti poradim ze sveho pohledu:

1) Nekupuj si 200SX. :D Kdyz uz, tak 240SX.
2) Uvedom si, ze auto nestoji jen porizovaci cenu, ale taky pojistku, prihlaseni, STK, benzin, obuti, nejake ty opravy... S s13 muze byt fakt sranda, ale chce to nejake investice. Ja jsem do auta uz nacpal taky nemalo, ale ted uz to docela stoji za to... Svezl jsem se ale dobre i predtim a veci jsem porizoval postupne, takze treba bude takhle moje 240SX cesta i pro tebe :) (Nutno podotknout, ze mam uz 2. auto a ze je fakt treba dobre vybrat, coz je problem, kdyz neni obvykle v CR z ceho vybirat :D )

Pokud vim, je v inzeratu jedna 240SX (cerna). Mozna by nebylo od veci to omrknout a zkusit se domluvit na nejake rozumne cene. Kdyz to das dokupy a trochu "stabilizujes", bude te to bavit a prvni mesice ti garantuju ze budes zit sen :) (Pak zjistis, ze to potrebuje aspon podvozek, pak to trochu poladis, projedes se, zjistis ze nestihaji seriove brzdy, pak to budes chtit oturbit a tak... :lol: )


A abych nezapomnel - nejjednodussi bude, kdyz nasetris aspon tech 100-180K jak pise Kentoya a az je budes mit, koupis si fungujici stroj :wink: ALe pokud jsi jako ja, tak to nevydrzis :D



A mimochodem AE86 za 50K je jeden z nejlepsich vtipu, ktery jsem za dlouhou dobu slysel :lol:



A jeste jedna vec: Mozna jsem magor ja, ale s13 jsem mel (a nejsem sam) od 17ti a stale ziju... Neni to aute, ale o mozku v hlave... V MX-5 se da zabit stejne dobre jako v s13 nebo CRX...
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Woyta » 01.09.2012, 15:44

AE86 za pade driv mozna ale ted sli strasne na cene nahoru.

Ale potvrzuju, ze svezeni to je kurva pekny.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů