Je 200sx spravna volba? :)

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Grassell
user
Příspěvky: 826
Registrován: 17.07.2011, 18:18
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Grassell » 09.08.2012, 11:19

Tak koukam ze mame stejne myslenkove pochody s tim Adnerem a uz jsem hned vedel co bych mu napsal :D

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jagy » 09.08.2012, 11:40

Kentoya: Nevim, co to tu tahas... o zadnem FWD Nissanu nebyla rec, at si ho kupuje. Ze je to lepsi, nez CRX je vec druha. Ja mu doporucoval MX5, pokud ma 50tis. kc a chce RWD.

A proc tu tahas Adnera uz netusim vubec. :dontknow:

Grasel: Jeste netusim, proc by te mel Sunny v necem presvedcovat. Ptal ses v cem jezdim. Asi zapominas na co se ptas?

Ale jde videt, jak dokazete dotaz na koupi auta zmenit na nadavani ostatnim clenum. To jen proto, ze jsem mu doporucil MX5. :lol:
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Mickael » 09.08.2012, 12:18

To neni protoze jsi doporucil MX-5.Je to proto,ze jsi tvrdohlava zatvrzela guma ktera neni zadnym prinosem pro toto forum. Coz ja taky ne,ale rad se tady neco dozvim od lidi,kteri maji co rict (je jich asi tak 5-7),ale ty mezi ne rozhodne nepatris.
97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jagy » 09.08.2012, 12:32

V tom mas pravdu, ze jsem tvrdohlavy a nic neumim. :lol:
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Peca » 09.08.2012, 12:49

Opravdu nechápu to neustálé kopání do Jagyho, který tu jako jeden z mála píše něco co má hlavu a patu.
Taky jako jeden z mála píše čistě na základě svých zkušeností. Faktem je, že ty sunníky fungují, i se sérií jsem na okruhu zajel +/- čas jako s dvoukilem stage 2. A jagy taky asi nebude úplná guma jak tu někdo píše, když se Sunnym zajel do vrchu jen o 0,8s hůř než mám rekord s dvoukilem. To jsou prostě čísla a fakta, ne nějaké blábolení.
A tahat do toho Adnera? Ubohost (a abyste se nedivili až by dal jagymu za pravdu ;)

A k tématu?
Radit klukovi s čerstvým řidičákem a 50k aby si koupil 200SX je vyloženě škodolibost, nebo možná mlha před očima.
Pokud chce RWD, mám v podstatě na výběr jen mezi MX-5 a BMW, podle toho jestli chce menší a mrštnější, nebo větší auto. V obou se za ty prachy pobaví výborně.
Pokud mu nevadí FWD, má větší výběr a všechny z uvedených alternativ mají něco do sebe, musel by si ty auta vyzkoušet jak mu sednou. Ale když vím jak funguje kamarádův Sunny za 35k (auto bylo už i na Nordschleife, kdo z vás by tam s dvoukilem jel po vlastní ose?), vím co bych si vybral já...
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Kentoya » 09.08.2012, 12:58

jagy píše:Kentoya: Nevim, co to tu tahas... o zadnem FWD Nissanu nebyla rec, at si ho kupuje. Ze je to lepsi, nez CRX je vec druha. Ja mu doporucoval MX5, pokud ma 50tis. kc a chce RWD.

A proc tu tahas Adnera uz netusim vubec. :dontknow:

Grasel: Jeste netusim, proc by te mel Sunny v necem presvedcovat. Ptal ses v cem jezdim. Asi zapominas na co se ptas?

Ale jde videt, jak dokazete dotaz na koupi auta zmenit na nadavani ostatnim clenum. To jen proto, ze jsem mu doporucil MX5. :lol:

a já netuším proč se sereš do každého threadu, když je to forum 200sx a nikdy jsi dvoukilo neměl, čti si tu, uč se tu, ale sklapni, to je celé co tím chtěl básník říci
pro mě jsi jako veš která sem vlezla a nedá se odstranit, a má pořád a všude jen blbé připomínky, prozatím jsem nezaznamenal jediný přínos od tebe tomuto foru
nic víc nic méně

ad peca a nejde o to jestli má jagy pravdu v tom svém sunny a nejde ani o to, že by mu třeba dal renda za pravdu, že je spolehlivější, to dám i já, o tom to není, jde o to, že má potřebu všude psát cokoliv jiného, jen nic co by bylo prospěšné 200sx, bud má jen blbé kecy, nebo sere do motorů CA, nebo se sere do 200sx jako celku, a přitom dvoukilo nikdy neměl, to je jak kdybych já vlezl na forum koncernu a všem tam jasně dával najevo jak jsou koncerny sračky oproti japoncům, jednou mají svoje forum, tak tam ani nenakouknu, tady je forum 200sx co tu hledá? stejně si 200sx nikdy nekoupí, protože je to mrdka kterou pojede jeho sunny i na driftech
tak o to tu jde

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od blázen » 09.08.2012, 13:08

jediný by možná bylo ještě možný koupit tu dvoustovku s tím,že mu do toho franta strčí ca18de, mohl by pasovat,aspon mě přišlo ,že pasne. A ty sunny se s tím zas tolik nesraly. Nebo sáhnout po 240sx. Semtam se něco objeví. Pokud chce RWD. Mě sevždycky líbila ještě MK3 supra,ale to bude asi taky dost náročný a navíc těžký..fakt je,že za 50tis moc nic nekoupí a pak to stojí balík. K MX5 .. jel jsem v tom jednou jako spolujezdec a přišlo mě to moc malý..možná jen dojem.. Víc mu už nedoporučím a víc psát nebudu,protože nic nevím a nic nemám a nikdy jsem neměl a dvoukilo už vůbec ne ani 240sx ani jiný auto a do všeho se seru.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Kentoya » 09.08.2012, 13:14

upřímně, měl jsem i sunnyho, civica, BMW, měl jsem i dvoukilo, na to co chci a očekávám od auta, je pro moji potřebu z těchto dvou aut 200sx jasná volba a je mi jedno jestli s motorem CA nebo SR, oba motory jsou dobré, oba mají své výhody i nevýhody
když porovnám 200sx s čímkoliv co se tu zrovna probírá, tak v žádném případě nesáhnu po CRX, je to motokára, která mi nic nedá, jen že jede rychle, měl jsem i civica, oproti 200sx je to kripl kára, seděl jsem v 300zx a to je jiná liga, to je z výše uvedených jediné auto, po kterém bych raději šáhnul než po 200sx

tady se kluk ptá na 200sx, s těma penězma co má to není žádnej zázrak, já když si pořídil dvoukilo, tak jsem v roce 2004 měl posledních těžce vydřených 21 000 za které jsem ho koupil, rozjížděl jsem firmu, která se rozjela až v roce 2007, neměl jsem na žrádlo, ale nikdy jsem nelitoval, že jsem si 200sx koupil, to auto mi dalo strašně moc, ale taky jsem se do něho strašně vysypal v následujícím čase, a vždy se najde někdo kdo bude mít podobný názor jako já, a vždy se najde někdo komu náklady na provoz a opravy dvoukila rozjebou mozek tak, že ho bude jen pomlouvat

je to prostě SRDCOVKA se kterou se prohánět po silnicích je SUPER, akorát to stojí hodně peněz, ne že by nebyly lepší auta, ale prostě ani civic ani crx ani mx5 natož sunny mezi lepší nepatří, jen mezi levnější na provoz

a druhá moje SRDCOVKA je bluebird, a nikdy jsem ho nikomu necpal, přestože si v něm dovolím v zatáčkách více jak s dvoukilem

to jsou auta na která nikdy nezapomenu u ostatních aut co jsem měl můžu říct jediné, na dopravu z bodu A do bou B byly dobré, ale to je vše, žádné pocity žádné vzpomínky, mrtvo

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jagy » 09.08.2012, 13:29

To ze nemam dvoukilo znamena, ze na foru nemuzu pusobit? :lol: Klidne bych si ho koupil, ale jeste jsem nenarazil na peknou kastli. A klidne bych tam dal N/A SR a ukazal potencial i bez turba a hromady koni (nebo KA ale tech je malo).

Zakladateli jsem poradil uprimne, narozdil od vetsiny ostatnich. Proti SX nemam vubec nic, je to vyborne auto s velkym potencialem, ale aby se vozil, tak mu aspon 50tis. kc chybi.

CA vs. SR uz neresim, je to kazdeho vec a nazor.

Ze nejsem prospesny foru je mozna tvuj nazor, ale reakce od ostatnich clenu mam opacne. Za to hromada vasich OT v tematu je prospesna vsem a hlavne zakladateli.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od Kentoya » 09.08.2012, 13:42

působit můžeš, ale mít blbé připomínky kam vlezeš? sorry

u mě už bylo tak 10 vynikajících kastlí, prostě jsou, jen tebe to auto neoslovilo

to že mu 50k chybí, s tím souhlasí všichni

CA SR taky neřeším pokud někdo nezačne jeden motor oproti druhému vyzdvihovat, každý má výhody i nevýhody

možná jsi byl někdy někomu v něčem prospěšný, jako osobě, ale jako pro auto s označením 200sx, jsem zatím nic prospěšného nezaznamenal, klikni na členové, dej seřadit podle počtu příspěvků a jsi na místě číslo 25, a zkus najít třeba adnera, kterého příspěvky jsou perly tohoto fora, je až za tebou v počtu příspěvků a zkus se zamyslet jak velkým přínosem je renda pro tohle forum a tohle doporučuji všem si tam kliknout a zamyslet se nad tím, jak velkým přínosem jsou a jestli zrovna oni musí vše komentovat, tím zase neříkám že nepsát vůbec, tak to forum umře, ale stálo by za to zamyslet se každý nad sebou, dříve než kliknu na kolonku odpovědět

kdyby jsi neOTčkoval ty, byla by tu třetina odpovědí a OT skoro žádné, jestli jsi to nepostřehl, na tomhle foru, má na tebe plno lidí averzi a tak jak ty máš všude potřebu psát svoje, tak plno lidí má potřebu ti okamžitě odpovědět, tvých 100 OT za rok vyvolá reakci 1 700 OT od ostaních uživatelů, takže tvůj hlavní přínos tomuto foru vidím v tom, že čím více budeš přispívat, tím hůře bude fungovat funkce hledat
za tu dobu co jsem zde na foru, jsem +- 15ti lidem dal najevo, že by nemuseli vždy a všude za každou cenu přispívat, jsi jeden ze dvou, kteří to prozatím nepochopili

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od mara_m » 09.08.2012, 13:44

al47-Gti píše:
mara_m píše:jsou tu dva lidi nebudu jmenovat co jen kecaj a serou se do ostatnich ale sami tu nic nemaj kazdej asi vi kdo

jinak nevim co ma jagy proti honde delam kamosovy servis na jedne honde uz par let vse co je potreba na ni delam a co na podvozek sem skorem nesahal nebylo treba motor jezdil bez filtru po 2 letech stale stejne tlaky cca 20 000km navic on jezdil stale kdezto ja ne a kdysi sem jel proti honde 1,6 mela 160ps ja mel v s13 turbo z rb26 foukal jsem 0,8 baru a tu hondu sem nemohl predject neslo to drzel sem se ji zaprdeli ale nemelo to auto na to byl to civic 6gen

sorry ale na tohle musim reagovat, mam stage 2 pro mnoho lidi udajne nefunkční chip ale s tou hondou 1,6 Vti nemam problem

jezis pica nepisu o stage2 kurvaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kdybys umel cist pisu tam co jsem mel na motoru ja jednotka byla seriova
Naposledy upravil(a) mara_m dne 09.08.2012, 13:53, celkem upraveno 3 x.
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od mara_m » 09.08.2012, 13:48

jagy tet pises ze si sni jezdil a kdyz si sni jezdil a sr20 je uzasne proc tam klepe ? :mrgreen:

omlouvam se je to mimo misu ale ja to proste ci slyset uz jsem mu to chtel psat minule ale tet uz musim se zeptat proc tomu tak je
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
buky300zx
user
Příspěvky: 3959
Registrován: 15.09.2006, 15:41
Bydliště: Nitra Čakajovce 37

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od buky300zx » 09.08.2012, 13:55

Neviem co sa "vsetci" ebete do Jagyho?
Preco by nemohol prispievat na forum nechapem,ja mam ZX,takze nemozem tiez?
Podla mna ma Jagy odjazdene na okruhu a kopcoch podstatne viac nez vacsina z vas.
Chlapec chcel radu,poradil mu,jeho nazor.
V mx5 som sa neviezol,ale ked som cital na nu recenzie,vsade chvalili podvozok,radenie a ze je to super auto,teraz sa dozvedam opak.Osobne som mal iba mx3 V6.
Malo by sa to premenovat na kto ma vacsie pero,alebo kto v com jazdil,co kto dokazal a co kto ma..........
Powered by Buky NO LIMIT
Tiger Racing Super six 2.0 NA 284Hp
Nissan 300Zx Turbo Z31 VG Power 87 Drag-sold
Nissan 300zx Turbo Z31 VG Power 87 Street
Nissan 300zx Turbo Z31 VG power 85 2sic :-)-sold
Nissan GTR R35
Suzuki Burgman 650
Dvojnápravový sklápací vozík-2700kg

http://www.cnc-bucek.sk

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od jagy » 09.08.2012, 13:59

Kentoya: Naopak me oslovilo, ale kastli jsem nesehnal. Treba jindy... porad to mam v hlave.

To, ze mam hodne OT je pravda. Kdo je v tomhle tematu nema? Resi se hlouposti.

Mara: Kdyz jsem auto koupil, pri vymene oleje jsem vylil 0.5l oleje. Dal se novy, auto bez problemu jezdilo cca 5000km, vydrzelo i v zatezi (jeden rally slalom a amaterskou rally) bez jedineho problemu nebo klepani. Po zime skoncila STK a ja auto odstavil a nejezdil s nim. Po roce si ho Mirek chtel odvezt a hned po nastartovani klepalo, olej stale krasne cisty.
Ale opravdu mi unika jediny smysl, proc to tady tahas? Chces nekoho presvedcit, ze SR je na hovno? Muzes to zkusit. Podle me je to dobry motor, kdyz vydrzel i s 0.5l oleje (buh vi, jak dlouho s tim ten ocas jezdil).
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Je 200sx spravna volba? :)

Příspěvek od mara_m » 09.08.2012, 14:03

ne byla to rekce na jednu vetu co si tady napsal ze to je mimo misu je vim taky sem to dopsal a bylo to psane jen jako otazka co se tam posralo nic vic nic min
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 166 hostů