volby

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

volby

Příspěvek od Kentoya » 07.10.2013, 15:17

kluci možná Vás otravuje, možná ne, ale pro ty co nevědí, kandiduji za soukromníky a v olomouci jsem na kandidátce jako číslo 7, pokud víte koho chcete volit volte ho, pokud se Vám k volbám nechce, anebo přemýšlíte že není koho volit, podpořte prosím soukromníky a volte je prosím a pokud se chcete zapojit do FB hlasování tak tu je odkaz https://apps.facebook.com/volebni-pruzkum/ díky všem za hlas jak v hlasování tak ve volbách, ale hlavně jděte, at už budete volit kohokoliv

a zde je můj FB politickej profil https://www.facebook.com/pages/Franti%C ... 9295852729

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od adner » 07.10.2013, 16:20

soudruzi autaři
V těhle volbách, ač se to nezdá, vám jde o krk. Zatím ještě máte možnost koupit starej krám za pár kč a přihlásit ho (i když už tu máme ekovýpalné). Ale velmi blízko je doba, kdy provoz téhle káry bude na poplatcích stát několik desítek tisíc ročně za nic a postupně se jich budete muset zbavit a cestovat v koncernu. Anebo se do budoucna smíříte s tím, že budete jezdit bez SPZ,STK a pojistky (což taky jde a je to dobrý způsob, jak stát poslat do prdele) nebo zvednete lístek a zabráníte tomu zákonným způsobem... :wink:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od blázen » 07.10.2013, 17:01

já souhlasím s napsaným výše.. k volbám je nutno jít jako nikdy před tím. Jde o víc než vozy.
Já osobně už mám tak trochu zúžený výběr. Snad zvolíme dobře.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Libas
user
Příspěvky: 149
Registrován: 10.09.2006, 20:03
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od Libas » 07.10.2013, 17:34

forum/viewtopic.php?f=142&t=21943&hilit=okamurovci

Toto Kentoya postnul 18.3.2013

Za půl roku zase jinam :lol: Ale tak proč ne, každý máme přeci právo se svobodně rozhodnout.

Očividně tě politika baví, proč ne
http://jdm-meeting.cz - srazy s příchutí suši

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: volby

Příspěvek od SilverFox » 07.10.2013, 17:48

Kde vidíš nějakej rozpor?
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od Fizzbiker » 07.10.2013, 17:56

adner píše:soudruzi autaři
V těhle volbách, ač se to nezdá, vám jde o krk. Zatím ještě máte možnost koupit starej krám za pár kč a přihlásit ho (i když už tu máme ekovýpalné). Ale velmi blízko je doba, kdy provoz téhle káry bude na poplatcích stát několik desítek tisíc ročně za nic a postupně se jich budete muset zbavit a cestovat v koncernu. Anebo se do budoucna smíříte s tím, že budete jezdit bez SPZ,STK a pojistky (což taky jde a je to dobrý způsob, jak stát poslat do prdele) nebo zvednete lístek a zabráníte tomu zákonným způsobem... :wink:
prizam se se politiku az tak nesleduju jednak na to nemam moc cas a druhak jsem tim dost casto znechucen hlavne co se tyce pseudosocialniho smysleni a tahani penez z kapes slusnych a pracujicich lidi...

takze kdybys treba byl ochoten obetovat chvilku a trosku se k o tom rozepsat nebyl bych zrejmne jediny kdo by si to se zajmem precetl.

dekuju.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od blázen » 07.10.2013, 19:00

Libas píše:forum/viewtopic.php?f=142&t=21943&hilit=okamurovci

Toto Kentoya postnul 18.3.2013

Za půl roku zase jinam :lol: Ale tak proč ne, každý máme přeci právo se svobodně rozhodnout.

Očividně tě politika baví, proč ne
Kdybys dění okolo Kentoye četl, nepozastavil by ses nad tím.
Jak napsal FIZZ.. bylo by dobré ,kdyby svůj názor napsal každý, kdo si nějaký vytvořil.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: volby

Příspěvek od Kentoya » 07.10.2013, 22:39

Libas píše:forum/viewtopic.php?f=142&t=21943&hilit=okamurovci

Toto Kentoya postnul 18.3.2013

Za půl roku zase jinam :lol: Ale tak proč ne, každý máme přeci právo se svobodně rozhodnout.

Očividně tě politika baví, proč ne
vlez na okamurovce a zjistíš, že jsem přiváděl úsvitu 2% populace voličů, a protože úsvitu došlo, že bych s honzou rytířem postoupil do sněmovny na úkor bývalého ODSáka Fialy, tak pode mnou podřezali větěv a ještě začali pomlouvat, já na rozdíl od nich je nepomlouvám, přestože si nemyslím že jsou nejlepší, ale určitě je lepší volit okamuru než ODS, TOP, ČSSD
a za další já okamurovce zakládal, až na intervenci okamury, že máme s bronkem přestat že se založí úsvit, a že budeme makat pod úsvitem, jsem okamurovce neregistroval, je toho tolik že by to vydalo na knihu a kdybych si založil okamurovce jak jsem chtěl, tak jsem na kandidátky přivedl lidi z tolika sdružení a celků, že bych patřil k nejsilnějším, už v květnu kdy se nevědělo jestli budou předčasné volby, jsem měl pět krajů kompletních kandidátek, 4 z poloviny a ve dvou prozatím nikoho, na všech se makalo, měl jsem do volebních komisí, kde můžeš umístit 40 000 občanů +- 13 000, a to vše s takovým předstihem, že když to dnes někdo vidí, tak si klepe na čelo co je okamura za debila, že tenhle zlatý podnos hodil do sraček

ty tu jen remcáš a děláš chytrolína, já půl roku makal jak barevnej a spojoval jednotlivá hnutí, organizace, frakce až mi z toho hlava třeštila, že mi ani kokot nestál, a o politice toho vím dnes tolik, že bych tvé vědomosti o politice strčil za nehet malíčku, a to s jistotou stále můžu říct, že vím ještě úplné hovno

ale co vím jistě umím založit politické skupenství, a přivést ho k volbám, a aby se tohle podařilo to strašně málo co jsem napsal, tak potřebuješ okolo 1000 lidí kteří tě budou poslouchat na slovo a rok tvrdé práce a umím to bez peněz a to vše mám a stále sdružuji další a přesvědčuji další, i když až do dalších voleb, protože je hodně pravděpodobné, že příští rok budou další předčasné jen proto, že hodně tutanů umí jen remcat, ale k urnám nepůjdou a bude stav stále vyrovnaný, protože na rozdíl od kohokoliv tady mám možnost vidět pravdivé celorepublikové analýzy a prognozy, a ne ty volební průzkumy co vám media strkají pod nos

a to že jsem na kandidátce soukromníků, není proto, že bych se tam cpal, 14 dnů po tom co mne okamura odkopl jako prašivého psa, 14 dnů, kdy jsem byl rozhodnutý, že do voleb kandidovat nebudu, mě oslovila skupinka vlivných, že mě sledují shora delší dobu, abych šel kandidovat, že ze mě jednou půjde strach a strčili mne na kandidátku soukromníků, i když věděli, že vše co jsem vytvořil jsem předal jiné straně (neparlamentní) a nebyl to ani okamura ani babiš, a mysli si co chceš, v těchhle kruzích kde jsem nyní si mě váží, stejně jako si mě vážili lidé okolo aut

a jestli chceš rejpat, rejpej, nestojíš mi za odpověd, tahle byla poslední


a celkové prognozy ukazovat nemůžu, ale kdekoliv se mrknete na soukromníky mají sotva procento a ve skutečnosti přes 4, mají obrovskou šanci se tam dostat, jen nesmí nic posrat, a posrat vše můžeš lusknutím prstu, ted pro volení soukromníky oslovuji skupenství, které mělo přes půl milionu posluchačů a pokud se mi to podaří, jsem v parlamentu, pokud ne, tak to akorát poseru

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: volby

Příspěvek od Kentoya » 07.10.2013, 22:45

jestli chcete doporučení
tak volte z těchto, soukromníci, svobodni at jim pomůžete
pokud chcete podpořit někoho, kdo se s jistotou dostane do parlamentu a je to prozatím nejmenší zmrd, tak volte okamuru, ale jsou to korytáři, třeba zrovna na fialu lídra olomouce má spadeno šlachta

ještě se dají podppořit dělníci a piráti

pokud chcete volit na protest, volte komanče

zbytek jsou sračky

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od Trinom » 08.10.2013, 09:43

Mohl by ses prosím aspoň trošku rozepsat ohledně těch nesmyslů v dopravě a spol? Myslím, že by to mohlo zajímat hodně lidí. Jelikož politiku moc nesleduju, tak jsem o tomhle nic netušil.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: volby

Příspěvek od Kentoya » 08.10.2013, 16:00

omlouvám se za ton kterým jsem to včera napsal, mám horečky ležím v posteli, bolí mě zuby jak koně a ještě musím kvůli volbám cestovat, a to jsem měl včera narozky a místo toho jsem na některých forech čelil útokům které jsem urovnával a tohle mě dorazilo, že i tady se do mě reje, třebas v dobrém
pardon omlouvám se

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: volby

Příspěvek od Kentoya » 09.10.2013, 22:33

https://apps.facebook.com/volebni-pruzkum/

pokud máte face a neublíží Vám to pomožte soukromníkům v tomto hlasování momentálně se podle pravdivých předvolebních průzkumů pohybují na cca 3,7 %, a potřeboval bych nějaký průzkum kde budou mít nad 5%, tenhle sice nebude až tak objektivní, protože bude jen z face, ale pomohlo by mi to při argumentaci

děkuji všem

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: volby

Příspěvek od mauglie » 13.10.2013, 09:39


Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od adner » 13.10.2013, 14:29

převratné poselství člověka, živícího se hubou...a ani to mu nejde :roll:

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: volby

Příspěvek od Fizzbiker » 13.10.2013, 19:59

v posledni dobe mi prijde ze kazdy kdo ma do prdele diru ma potrebui vyjadrit svoji politickou identitu a nebo alespon zhodnotit identitu (popr identity) jinych politicky zainteresovanych myslitelu ci aktivistu, shodou okolnosti jsem dnes projizdel pres pole kde probihala bitva tři cisařů a premyslel sem jak je vlatne zvlastni ze tisice lidi jdou na smrt misto aby toho kretena co je tam posila poslali do prdele a pritom je v celku nepodstatne co je k tomo vede zda strach hloupost ci cokoliv jineho, podstatne je ze to neudelaji.

otazka je vsak zcela jina... kdyz by se jakymkoliv zpusobem podarilo tyto moderni vojevudce poslat nekam kde je teplo a hnedo, kdo to bude delat lepe a hlavne PROC by to mel delat lepe....

az mi nekdo jednoduse bez zbytecnych kecu a hazeni ramenama a cislama rekne proc dost se mi ulevi.
zatim v drtive vetsine vidim korytaře a nebo naivky...

toť muj skromny nazor.

btw pokud si vezmu nekolik prikladu z regionalni politiky napr u nas tak vidim ze tech par lidi s dobryma umyslama za kteryma byl kus odvedene prace (povetsinou cim vice potreba tim mene viditelna od blbeho uklizeni snehu ktere vsichni berou za samozrejmnost az přes velke investice ke kterym vede hodne klikata a trnita cesta) vetsinou skape na tom ze se najde nejaky chytry kecalek vseobecny, ktery remca jak je vse na prd a on by to delal lepe tak ho lidi zvoli a on dela hovno jen dal keca a obcas vymysli nejakou akci kde se pochválí kam dojde par stankařů a pak spoluovčanů kterí pak jen chvali jake byly dobre klobasky a ze tohle driv nebyvalo, atd... motivace je pryč a bez motivace jsou i ty nejlepsi umysly k hovnu protoze se nerealizuji.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů