Depozit vozidla nová vyhláška 2015

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Majkl S13
user
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2008, 11:43
Bydliště: Velké Bilovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od Majkl S13 » 10.11.2014, 17:08

v něčem jste na tom lépe a v něčem huře.
Napadla mě ještě jedna klička v zákonu a to prodej auta na SK a domluvit se s kupujícím aby auto přihlásil na sebe,udelal evidenci,TK,Emise. a třeba po měsící auto prodal zpět majteli :D a ten už by měl pokoj od birokracie udělal by jenom evidenci a zaplatit poplatek :bounce:

Ale asi by to celé vyšlo hodně draho.Přemýšlím jenom moc nahlas neberte to vážně.
Lancer Evo VIII
Seat Ibiza 1.9 TDi - Daily car
S13 Prodáno
Audi a3 1.8 T -PRODÁNO

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od Fizzbiker » 11.11.2014, 00:27

a o co ti jde?

prevod v depozitu je bezna vec delal sem to nekolikrat a funguje. ovsem je tam nutne stejne jako jindy absolvovat evidencni kontrolu, o platne STK nikdy nepadlo ani slovo. nevic toto lze zrealizovat i s holou kastli tak nevim zda nehledas problemy ktere ani nejsou. proste tam na plataku dovezes kastli a on zkontroluje vinko plus veci ktere se na EK kontroluji, logicky kdyz to nebude mit kola, nebude kola kontrolovat atd....

bordel je ze bude ukoncen depozit jako takovy (resp se k tomu schyluje) takze mit v zaloze nekolik aut nebo kastli na papirech bude mozne bud v ramci neustaleho dopisovani ČKP a nebo placeni PR a to je jeste vic na hovno. tak leda udelat kupni smlouvu na ukrajince nebo jineho neeuroobcana, ktery ti ji v pripade pozdejsi potreby zase proda zpet. jak to pak funguje s poloprevodem v techto pripadech nevim.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Majkl S13
user
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2008, 11:43
Bydliště: Velké Bilovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od Majkl S13 » 11.11.2014, 06:44

Taky jsem se to někde dočetl že můžu přivést nepojízdné auta na evidencku a měloby to vse projít bez problémů. Technickou nemám, o víkendu dám motor do auta a domluvím se s kámošem co mmá platak, a zavezu auto na evidenci.
Takže jestli dobře vše chápu, zaeviduju auto, potom to Peca ohlásí já zajdu na úřad tam to na mě jenom přihlásí a auto bude v poloprevodu na mě?
Lancer Evo VIII
Seat Ibiza 1.9 TDi - Daily car
S13 Prodáno
Audi a3 1.8 T -PRODÁNO

Uživatelský avatar
Majkl S13
user
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2008, 11:43
Bydliště: Velké Bilovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od Majkl S13 » 11.11.2014, 06:59

Takže vyřešeno. Pokud auto přesahuje dobu 18 po sobě jdoucích měsíců musí jeho vlastník doložit kde auto je a za jakým účelem bude dále využito, pokud tak neučiní přechází do bodu viz 1.tedy zanik
Do té doby už budu mít auto složeno :)
http://ekonomika.idnes.cz/prevody-aut-s ... ntent=top6
Lancer Evo VIII
Seat Ibiza 1.9 TDi - Daily car
S13 Prodáno
Audi a3 1.8 T -PRODÁNO

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od Trinom » 12.11.2014, 22:12

Nepojízdný auto problém není. Zajímá je jen pár údajů - VIN, motor, kola a počitadlo km.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
jetoboy
user
Příspěvky: 699
Registrován: 18.08.2008, 18:43

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od jetoboy » 27.08.2015, 11:36

Otázka na znalé. Mám auto v depozitu. Auto mám plně přihlášeno na sebe. Musím do konce roku něco udělat,(dokazovat kde se auto nacházi atd)? aby mi pak neřekli, že už to nemůžu přihlásit.... ? díky za info...
200sx S13 r.90 modrá metal

SR20DET.......

, GT2560 + opletené hadice,nerez elbow, nová Lambda Bosch, komplet 3˝ vejfuk+koncák vlastní návrh, dural řemenice,filtr Green, bow kopie Blitz, OCT,MBC bidrin, tvrdé silenbloky motoru,driftworks silenblok převodovky, jednodílnej kardan, VLSD, Koni tlumiče + H&R pružiny, megan racing tension rods, komplet repas náprav modrý komaxit + stabiky v červené,vše polyurethan, kola 18´ chrom, rozpěry přední a zadní, budíky VDO teplota + tlak oleje, BSR tlak turba,volant GP,sedačka OMP TRS+ FIA,sparco 4bod, G-tech pro94

Daily car: Toyota Avensis T25

Sephirot
user
Příspěvky: 76
Registrován: 05.05.2011, 18:29

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od Sephirot » 27.08.2015, 11:57

Yop, musíš. Ideální je se přímo na ten bordel-úřad zastavit, co přesně po tobě budou chtět, zda stačí techničák, nebo budou chtít i nějaké foto a adresu, kde se auto nachází, páč podle mě je to tam "každá ves jinej pes"... :)

Uživatelský avatar
jetoboy
user
Příspěvky: 699
Registrován: 18.08.2008, 18:43

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od jetoboy » 10.09.2015, 10:12

Tak úřad proběhl. Vyplnil jsem jedno lejstro. Napsal adresu kde se vozidlo nachází a jak se využívá, zaplatil jsem 50kč a je vyřešeno...
200sx S13 r.90 modrá metal

SR20DET.......

, GT2560 + opletené hadice,nerez elbow, nová Lambda Bosch, komplet 3˝ vejfuk+koncák vlastní návrh, dural řemenice,filtr Green, bow kopie Blitz, OCT,MBC bidrin, tvrdé silenbloky motoru,driftworks silenblok převodovky, jednodílnej kardan, VLSD, Koni tlumiče + H&R pružiny, megan racing tension rods, komplet repas náprav modrý komaxit + stabiky v červené,vše polyurethan, kola 18´ chrom, rozpěry přední a zadní, budíky VDO teplota + tlak oleje, BSR tlak turba,volant GP,sedačka OMP TRS+ FIA,sparco 4bod, G-tech pro94

Daily car: Toyota Avensis T25

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: Depozit vozidla nová vyhláška 2015

Příspěvek od vmille » 11.09.2015, 11:49

Polopřevody skončili v červnu. Depozit je potřeba nahlásit do konce roku.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 210 hostů