Nekupujte plastovy drzak na budiky od Autostylu.nl

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Nekupujte plastovy drzak na budiky od Autostylu.nl

Příspěvek od 935Baby » 27.05.2005, 15:02

Tak jsem dneska mel auto na parkovisti stat na slunci a jdu z prace a sednu do auta a neco se mi nezadlo na drzaku budiku.......... Tim teplem se nehorazne zkroutil. Cast jak se svazuje ke sklu za budikem, tak na vsech domeckach jsou prolakliny a jeste je skrivena zakladna. Blyl bych.

Obrázek
Foto je z lonskeho podzimu kdy jeste nebyl vystaven slunci po delsi dobu.

Takze jestli nekdo mate tento drzak tak nedavat auto na prime slunce nebo clonu za predni sklo. Nebo pokud vite o jinem tak preventivne vyhodit.

Nejhorsi je za nevim o zadnem takovem drzaku abych tenhle mohl omlatit v Autodoplncich v Brne nekomu o hu... Jestli je to takhle i s kvalitou tech jejich budiku (www.autostyle.nl, distributor Autodoplnky.cz) tak se mame na co tesit.

Poradte kde koupit drzak na budiky podobny tomu co mam ted v aute.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 27.05.2005, 15:24

Mam to taky a zrusilo se mi to po prvnim odpoledni venku na slunci. Jedina rozumna alternativa je vyroba z kovu, uz se to resi...

Uživatelský avatar
Hynek
user
Příspěvky: 1124
Registrován: 06.10.2004, 18:47
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Hynek » 27.05.2005, 18:32

až se ti proto?il ten budík z toho tepla :)
ty jejich budíky stojí taky za prd mam jenom tlak turba a p?íde mi to nep?ehledný. EQuss je good.

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 27.05.2005, 18:41

Nevim, mne to az tak neprehledne neprijde...

Obrázek

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 27.05.2005, 18:45

Kdyby ten predrazeny kus plastu nebyl takovy xindl, navic nekvalitne zpracovany (dolni hrana je vsechno, jen ne rovna), tak ma temer stejny povrch jako seriova pristrojovka. Jakeho vola - asi inzenyr - mohlo napadnout udelat to z termoplastu??? Na pristrojovce je v lete bezne nad 80 stupnu!!!

Uživatelský avatar
Hynek
user
Příspěvky: 1124
Registrován: 06.10.2004, 18:47
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Hynek » 27.05.2005, 18:51

já mam od Martina s rozsahem do 2 bar? což nevyužiju a tech ?árek je tam víc a silná ta ru?i?ka, takže mi Equuus p?íde lepší samozd?ejm? oškliv?jší ale za polovic :)

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 27.05.2005, 18:52

ja dal za tenhle komplet 3,5k :(

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 27.05.2005, 19:52

Hynek píše:až se ti proto?il ten budík z toho tepla :)
Jestli reagujes s tim protocenim na moje foto, tak ten budik je tak notoceny umyslne. Aby me horni hrana budiku nezakryvala aktualne pouzivanou stupnici do 0,7 baru. Jinak jsem mel rysky schovane za rameckem budiku - tedy z meho uhlu pohledu me to tam tak trochu vadilo.

Takhle to vypada navic zajimavejs. :)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 30.09.2005, 20:56

Tak jsem se dostal po dlouhe dobe k digi fotaku, tak tady jsou fotky toho meho super shitoveho drzaku od Autostylu:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Milda
user
Příspěvky: 586
Registrován: 05.10.2004, 15:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda » 03.10.2005, 08:31

Tak ja mam v karce taky tenhle drzak a jsem s nim dost spokojenej - vzal jsem ho toitz jen jako polotovar a cely jsem ho zevnitr potahl laminatem, takze pres leto se mi na slunicku neroztekl a k te palubovce se docela hodi... :-)

pistique
user
Příspěvky: 88
Registrován: 07.07.2005, 09:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistique » 03.10.2005, 08:53

Ja mam tiez takyto drziak, akurat iba na dva budiky... Zatial drzi a neroztiekol sa, ale pre istotu mam odraznu foliu na predne sklo a ked je upek tak ju tam vzdy dam.... Ale to ze je to dost nekvalitne je pravda, musel som spodok brusit a nalepil som nan gumu, aby lepsie priliehal na palubku, ale inak sa celkom hodi k palubke.... Inak je to jedine miesto kde te budiky neprekazaju a su dost dobre viditelne, ak samozrejme nechcete zrusit stredny vyduch vzduchu a dat ich tam. Na stlpiku dost tie budiky zavadzaju...

Uživatelský avatar
Hynek
user
Příspěvky: 1124
Registrován: 06.10.2004, 18:47
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Hynek » 03.10.2005, 09:12

Tak ja mam v karce taky tenhle drzak a jsem s nim dost spokojenej - vzal jsem ho toitz jen jako polotovar a cely jsem ho zevnitr potahl laminatem, takze pres leto se mi na slunicku neroztekl a k te palubovce se docela hodi...
hod sem nějakou fotku taky se přes zimu chystam na nějakou laminátovou tvorbu :)

Uživatelský avatar
Milda
user
Příspěvky: 586
Registrován: 05.10.2004, 15:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda » 03.10.2005, 09:35

Hynek píše:hod sem nějakou fotku taky se přes zimu chystam na nějakou laminátovou tvorbu :)
OK, vecer neco hodim na net a dam sem link :wink:

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 03.10.2005, 15:08

pistique píše:Ja mam tiez takyto drziak, akurat iba na dva budiky... Zatial drzi a neroztiekol sa, ale pre istotu mam odraznu foliu na predne sklo a ked je upek tak ju tam vzdy dam.... Ale to ze je to dost nekvalitne je pravda, musel som spodok brusit a nalepil som nan gumu, aby lepsie priliehal na palubku, ale inak sa celkom hodi k palubke.... Inak je to jedine miesto kde te budiky neprekazaju a su dost dobre viditelne, ak samozrejme nechcete zrusit stredny vyduch vzduchu a dat ich tam. Na stlpiku dost tie budiky zavadzaju...
No hlavne tam jednou tu folii nezapomen dat

Nejvetsi bomba byla kdyz jsem volal do Autodoplnku Brno (www,autodoplnky.cz) a rikal jsem jim ze bych to chtel reklamovat. Po nekolika prepojenich po ruznych lidech to zvedla nejaka pani a ve zkratce me rekla asi tak tohle:

"no co byste chtel za ty penize"

Sila co?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 04.10.2005, 07:05

Ja mam pochybnosti aj o kvalite budikov. Vidim ze tie autostyle su presne tie iste ako mam ja vyraba ich firma autogauge. Videl som aj FK automo... tie su tiez take iste aj rucicka. Vcera som mal vybratu jednu ziarovku na podsvietenie. Zrazu iskra a uz to horelo. 8)

Chcel som nieco cenovo prijatelne. Ale za kvalitu treba platit a tam cena zacina od 8 za komplet.

V skratke: "No co by som chcel za tie peniaze."

Takze nad zn. ako je autostyle a vseliake taiwanske ... v buducnosti neuvazujem.

Zaujala ma znacka VDO. Co vy na to?

Velmi lakave su budiky od DEFI. Lenze za komplet sadu si kupim druheho nissana. :D
Nissan 200SX S13 1990

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 hostů