Pozor na člena kapid!!!!!

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Fizzbiker » 06.04.2011, 09:15

Vlasta píše:Každopádně kdo s nim má dobré zkušenosti, tak si s ním dál kšeftujte, ale pro mě je nevěrohodný a takovéto jednání jsem si nemohl nechat pro sebe.
čož o to nevěrohodný je kde kdo... (chapu to jako člověka kterej si zaslouzi byt nevěrný) ty jsi asi myslel nedůvěryhodný že?

k tematu ja s kapidem zadny problem nemam a to jsem otravny typ ktery potrebuje neco změřit vyfotit atd... ale kdyz si nekdo dojede ke mne pro neco a zacne delat bubáky klidne ho pošlu někam. asi jako každej kdo občas prodává protože kdyz to mas jednou za čas da se to snest ale kolikrat si ani nemuzu pamatovak kdo co vsecko chtěl atd...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kohla
user
Příspěvky: 419
Registrován: 18.11.2009, 17:00
Bydliště: Praha/Olomouc

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Kohla » 06.04.2011, 09:26

Musim se kapida taky zastat, ted jsem s nim obchodoval, komunikace naprosto suprova, neskutecna ochota a pohotovost, neustale me informoval o prubehu a vubec zatim jeden z nejlepsich obchodniku, co jsem tu potkal.
200SX S13 ... "Being second is to be the first of the ones who lose" - Ayrton Senna

Vlasta
Member
Příspěvky: 22
Registrován: 01.10.2010, 12:16
Bydliště: Praha

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Vlasta » 06.04.2011, 13:18

Kentoya píše:ad vlasta

ted mne nezajímá obchod s kapidem

ale pokud tě nové sklo vyjde na 2300

a od kapida i kdyby stálo 1000, +120km cca á6kč/km to máš + 700, ještě jsi tři hodiny v prdeli za který si můžeš tři kila vydělat jako nic, tak jsi na dvou litrech a zůstává nám rozdíl 300kč které by jsi ušetřil, ale přitom by jsi si na auto dal starý sklo, který nevíš jak dlouho vydrží

promin, ale takovouhle hovadinu bych neudělal ani za zlatý prase
S počtama na tom tak špatně nejsem a zapať pánbůh že nejezdim s autem, které má náklad 6Kč/km. A že mé příjmy nejsou přímo závislé na čase stráveném v práci, to neznamená, že bych ten promrhanej čas nestrávil radši s rodinou. V mém případě bych šetřil cca 1000 Kč, což už mi nepřijde uplně zanedbatelné. Ale s cenovkou 2000,-, je úspora 0,-!!!!!
Ale já jsem v tomto topicu poukazoval na kapidovi podivné prodejní praktiky. Výhodnost obchodu si musí spočítat kupující.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Kentoya » 06.04.2011, 14:12

NÁKLADY NA PROVOZ AUTA DLE MINISTERSTVA FINANCÍ JSOU CCA 7 KČ/KM a věř ni že ti pacholci počítají tak aby to bylo méně než je skutečnost, to že ti auto žere 6 litrů nafty neznamená že tvoje náklady jsou 2kč a at se ti to líbí nebo ne, vždy je potřeba počítat s tou částkou od ministerstva, a ne jen palivo, v té částce je mimo jiné, povinné ručení, koupě auta, veškeré opravy, oleje, palivo, gumy, přepisy, stěrače a kdejaká krávovinka, takže pokud jsou tvé náklady 2kč jak jsi počítal, tak podle mě bud neumíš počítat, nebo, máš půjčené auto, na kovových kolech, které nepotřebuje stěrače atd atd

píšu to spíše proto, že zde na foru je tisíc lidí, kteří si myslí že když někam pro něco jedu a stojí to dejme tomu trojku, že jim ještě slevím na 2900 a cestování mi proplatí ministerstvo, a zrovna tvůj případ byl zcela ideální na poukázání toho, jak to opravdu je a že taky neumíš počítat jak půlka fora, jinak nic ve zlém, klidně mi odepiš co chceš, ale nejel bych ani za zlatý prase skrz tři kila ušetřeno a starý okno který stejně praskne

Uživatelský avatar
T-Bag
user
Příspěvky: 110
Registrován: 16.03.2008, 20:55
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od T-Bag » 06.04.2011, 16:56

ta soukromá zpráva od kapida pro vlastu zní divně to je pravda, ale já jsem na obchod s ním celkem spokojený..
Toyota Supra "drift car"
Nissan 200SX Silvia Alternative FPR..

Uživatelský avatar
automato
user
Příspěvky: 501
Registrován: 18.11.2010, 10:28
Bydliště: Slovensko okolie NR

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od automato » 06.04.2011, 22:53

Táto tema tu vobec nemá byt, PROSÍM o jej zmazanie...
alebo

MINIMÁLNE PRESUNÚŤ DO INEJ SEKCE
HĽADÁM NOVÉHO SPONZORA

race-shop.sk
KENTOYA PRODUCTS
R-MAX s.r.o

Uživatelský avatar
Miragge
user
Příspěvky: 63
Registrován: 03.07.2010, 13:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Miragge » 06.04.2011, 22:57

Franta ma svatou pravdu kluci.

Vlasta neumi kseftovat. :lol:



Kapid je ferovej typek. Muzu pouze doporucit.




To Vlasta: to prvni neber vazne. Doufam, ze rozumis zertu. Ohledne Kapida. Heled, nikdo z nas neni robot a chybovat je lidsky. Me to spis prislo jako chyba v Matrixu protoze s Kapidem sem uz neco vyrizoval a koulel sem ocima jak byl ochotnej a napomocnej. Navic, musis to brat vic sportovne. Obcas veci jdou jako po masle a obcas, holt, nastane necekana situace.
...life is beautiful...
Obrázek

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od nismo.gtst » 12.04.2011, 00:05

tak toto tema hodte uplne nekam do ...., kdybych si mnel ja stezovat na kazdeho clena co si neco vymysli, ja to pracne sezenu, provolam xxx minut do UK a pak mne rekne "nemam penize" "stratil jsem praci" a dalsi hovadiny a nebo nekomu neco prodavam treba za 3500Kc a pri prepoctu do EUR mne natahne o 20eur, tak to by tu bylo hodne novych tematu, ja se s timto setkam minimalne 2x do tydne, predevsim u Slovenskych sousedu a Polaku, ale nerikam ze nemam problemi i na nasi fronte, ale rozhodne to tu nebudu psat!!! takze kdyz jsi "vlasto" z necim nespokojenej, res to z dotycnym, toto je fakt uplne mimo a jeste to dat do bazar dily... treba dnes mne v samosce natahli na 50kc, asi to sem taky napisu :lol: :lol: :lol: :lol:

co se tyce ruzne ceny, tak je jasne ze kdyz neco slibim jeden okamzik za takovou cenu, neznamena ze cena bude uz stala naporad!!!!
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Tosho » 12.04.2011, 11:19

Tiez mozem kapida doporucit. Ceny aj stav odpovedal dohode cez net.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Vlasta
Member
Příspěvky: 22
Registrován: 01.10.2010, 12:16
Bydliště: Praha

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Vlasta » 12.04.2011, 12:47

nismo.gtst píše:tak toto tema hodte uplne nekam do ...., kdybych si mnel ja stezovat na kazdeho clena co si neco vymysli, ja to pracne sezenu, provolam xxx minut do UK a pak mne rekne "nemam penize" "stratil jsem praci" a dalsi hovadiny a nebo nekomu neco prodavam treba za 3500Kc a pri prepoctu do EUR mne natahne o 20eur, tak to by tu bylo hodne novych tematu, ja se s timto setkam minimalne 2x do tydne, predevsim u Slovenskych sousedu a Polaku, ale nerikam ze nemam problemi i na nasi fronte, ale rozhodne to tu nebudu psat!!! takze kdyz jsi "vlasto" z necim nespokojenej, res to z dotycnym, toto je fakt uplne mimo a jeste to dat do bazar dily... treba dnes mne v samosce natahli na 50kc, asi to sem taky napisu :lol: :lol: :lol: :lol:

co se tyce ruzne ceny, tak je jasne ze kdyz neco slibim jeden okamzik za takovou cenu, neznamena ze cena bude uz stala naporad!!!!
Mícháš jablka z hruškama, poukazoval jsem na podivné prodejní praktiky, proto si i myslim, že toto téma patří do této sekce. Dokážu pochopit, že dostanu lepší cenu za rychlost obchodu, ale mělo by to být také tak napsáno. Je rozdíl, když dostanu informaci: Když si to odebereš dnes, nebo zítra, tak je cena 1000,-. nebo Tak OK nechám to za 1000,-. Ve druhé variantě nevidím žádnou podmínku, která by se měla splnit, aby cena byla dle dohody (pouze si to odebrat).
To že se milion lidí na něco ptá a na konec si to rozmyslí to mi nepřijde tak divné, může přijít lepší nabídka a potom by byl proti sobě. To se samozřejmě může stat i na straně prodejce, ale potom by o takové situaci měl případného kupujícího informovat, jestli to chce za změněných podmínek, nebo jestli to má prodat někomu jinému.
V mém případě jsem kapidovi ještě před tím, než jsem se k němu vydal volal.

HOWK :salute:

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od nismo.gtst » 12.04.2011, 14:51

Vlasta píše:
nismo.gtst píše:tak toto tema hodte uplne nekam do ...., kdybych si mnel ja stezovat na kazdeho clena co si neco vymysli, ja to pracne sezenu, provolam xxx minut do UK a pak mne rekne "nemam penize" "stratil jsem praci" a dalsi hovadiny a nebo nekomu neco prodavam treba za 3500Kc a pri prepoctu do EUR mne natahne o 20eur, tak to by tu bylo hodne novych tematu, ja se s timto setkam minimalne 2x do tydne, predevsim u Slovenskych sousedu a Polaku, ale nerikam ze nemam problemi i na nasi fronte, ale rozhodne to tu nebudu psat!!! takze kdyz jsi "vlasto" z necim nespokojenej, res to z dotycnym, toto je fakt uplne mimo a jeste to dat do bazar dily... treba dnes mne v samosce natahli na 50kc, asi to sem taky napisu :lol: :lol: :lol: :lol:

co se tyce ruzne ceny, tak je jasne ze kdyz neco slibim jeden okamzik za takovou cenu, neznamena ze cena bude uz stala naporad!!!!
Mícháš jablka z hruškama, poukazoval jsem na podivné prodejní praktiky, proto si i myslim, že toto téma patří do této sekce. Dokážu pochopit, že dostanu lepší cenu za rychlost obchodu, ale mělo by to být také tak napsáno. Je rozdíl, když dostanu informaci: Když si to odebereš dnes, nebo zítra, tak je cena 1000,-. nebo Tak OK nechám to za 1000,-. Ve druhé variantě nevidím žádnou podmínku, která by se měla splnit, aby cena byla dle dohody (pouze si to odebrat).
To že se milion lidí na něco ptá a na konec si to rozmyslí to mi nepřijde tak divné, může přijít lepší nabídka a potom by byl proti sobě. To se samozřejmě může stat i na straně prodejce, ale potom by o takové situaci měl případného kupujícího informovat, jestli to chce za změněných podmínek, nebo jestli to má prodat někomu jinému.
V mém případě jsem kapidovi ještě před tím, než jsem se k němu vydal volal.

HOWK :salute:
Ja sem to nebral ze se nekdo pta, ale ze si nekdo objedna dily, ktere pak neodebere!!! To je rozdil, to ze se mne lidi ptaji denne na 50 veci mne je sumak...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od sejkora » 12.04.2011, 16:16

OT OT OT
Bez auta...

Uživatelský avatar
Bobeš
user
Příspěvky: 1340
Registrován: 03.01.2008, 20:39
Bydliště: Plzen

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Bobeš » 14.04.2011, 17:03

pardon... jen kdyby měl nekdo zájem prodám čelní okno + zadní trojuhelníky za 2tis i s kastlí

Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od sejkora » 14.04.2011, 17:32

Bobeš píše:pardon... jen kdyby měl nekdo zájem prodám čelní okno + zadní trojuhelníky za 2tis i s kastlí
to spis patri do threadu "trocha srandy" ne ?:-D
Bez auta...

Uživatelský avatar
Bobeš
user
Příspěvky: 1340
Registrován: 03.01.2008, 20:39
Bydliště: Plzen

Re: Pozor na člena kapid!!!!!

Příspěvek od Bobeš » 14.04.2011, 20:10

Né... myslím to vážně :wink: je to cena šrotu + okna jako bonus, mám to na chalupě a zabírá místo a za 800kč nechám ke kastli levy a pravy dveře s okny , tapecy a zrcádky.... dohoda jistá :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů