K: Skelet bez sibru

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
No_name
user
Příspěvky: 924
Registrován: 25.12.2004, 20:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name » 22.11.2005, 00:37

Každopádně to k něčemu přispěje,já jsem taky hledal auto bez okna :wink:
Jenom bych podotkl,že při zatáčení na nerovnostech (třeba na okruhu při jízdě popř. skoku přez obrubník) je to kroucení kapičku silnější,jak trhání ruky :D

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 22.11.2005, 00:45

No_name píše:Každopádně to k něčemu přispěje,já jsem taky hledal auto bez okna :wink:
Jenom bych podotkl,že při zatáčení na nerovnostech (třeba na okruhu při jízdě popř. skoku přez obrubník) je to kroucení kapičku silnější,jak trhání ruky :D
jj :) to je jasny.....ale ja to udal jen jako priklad ze i slabej plech muze hrat velkou roli....zalezi jak je namahanej...

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 24.11.2005, 17:47

safra....jaaa neci tahat z venku :(( Nikdo nic?

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 24.11.2005, 17:48

Spike píše:Taky bych asi zkusil D, obcas se tam najdou i docela pekny kousky za good penize. Hlavne nekoukat na mobile a podobnyservery, tam to maj vetsinou za daleko vetsi penize, nez se to ve skutecnosti da sehnat.
Tak reknes mi kam koukat kdybych nahodou teda musel tahat z venku?

Uživatelský avatar
Spider
user
Příspěvky: 72
Registrován: 10.11.2005, 16:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Spider » 24.11.2005, 18:25

Mirek píše:
Spike píše:Taky bych asi zkusil D, obcas se tam najdou i docela pekny kousky za good penize. Hlavne nekoukat na mobile a podobnyservery, tam to maj vetsinou za daleko vetsi penize, nez se to ve skutecnosti da sehnat.
Tak reknes mi kam koukat kdybych nahodou teda musel tahat z venku?
nekoukat se na net vubec tam je to fakt většinou všechno drahý a ceny sou od 400e a stějně sou nepojízdný,kdyby si byl fakt rozhodnutej že pojedeš do D tak je nejlepší jet tam hodně brzo ráno a projet si tam pár bazarů a vrakáčů v německu je jich celkem dost i kolem hranic :wink: a seženeš tam klidně nepojízdnýho od 100e a pojízdnýho třeba za 300e :) ale je možný je i někdy sehnat tady třeba minulej tejden co sem si ho koupil já se druhej den objevil jeden na tipcars za 20000,- a byl bez turba jinak tam všechno bylo, ale už tam bohužel neni :cry: nekoupil ho náhodou někdo z fora?

Uživatelský avatar
Spike
user
Příspěvky: 218
Registrován: 08.01.2005, 21:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spike » 24.11.2005, 23:13

Mirek píše:
Spike píše:Taky bych asi zkusil D, obcas se tam najdou i docela pekny kousky za good penize. Hlavne nekoukat na mobile a podobnyservery, tam to maj vetsinou za daleko vetsi penize, nez se to ve skutecnosti da sehnat.
Tak reknes mi kam koukat kdybych nahodou teda musel tahat z venku?
Nejlepší je tam zajet a koukat hned od hranic. Před půl rokem sem prodal moje druhý papíry jednomu tipovy, kerej si ho dotahnul z D za 100e plně pojízdnýho a celkem good stavu. Neřikám, že tam 100% seženeš to samí, ale okolo 200-400e se tam daj sehnat, jen to chce trochu projet a koukat. Jinak na netu to fakt moc za lepší peníze neseženeš.
Červená RS13 ´90
- ve fázi přestavby

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 25.11.2005, 03:32

Spike píše:
Mirek píše:
Spike píše:Taky bych asi zkusil D, obcas se tam najdou i docela pekny kousky za good penize. Hlavne nekoukat na mobile a podobnyservery, tam to maj vetsinou za daleko vetsi penize, nez se to ve skutecnosti da sehnat.
Tak reknes mi kam koukat kdybych nahodou teda musel tahat z venku?
Nejlepší je tam zajet a koukat hned od hranic. Před půl rokem sem prodal moje druhý papíry jednomu tipovy, kerej si ho dotahnul z D za 100e plně pojízdnýho a celkem good stavu. Neřikám, že tam 100% seženeš to samí, ale okolo 200-400e se tam daj sehnat, jen to chce trochu projet a koukat. Jinak na netu to fakt moc za lepší peníze neseženeš.
problem je ten ze sem venku nic nekupoval a nevim kam se podivat :( nepojedes si pro neco???? tak leden-unor?:D

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 01.12.2005, 17:27

Skelet bez sibru..bez nebo hodne malo koroze....nebouranej...nema nekdo?:)
Ciste teoreticky bych vzal i cele auto bez dokladu...ale pocitam tak spis leden- unor..podle ceny :)

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 01.12.2005, 19:20

Mirek píše:Skelet bez sibru..bez nebo hodne malo koroze....nebouranej...nema nekdo?:)
Ciste teoreticky bych vzal i cele auto bez dokladu...ale pocitam tak spis leden- unor..podle ceny :)
kvalitních kastli je bohužel nedostatek :-(

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 01.12.2005, 19:36

můj názor je jelikož jsem viděl skelet s šíbrem (já mám bez) myslím si že je dost tuhej. Když ho vyvaříš, budeš ho mít určitě tužší než bez šíbru. Je to sice trochu víc práce, ale pokud chceš extrémně tuhou kastli stejně se vyvařování nevyhneš

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů