Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Kentoyův nápad - zde bychom mohli psát ceny na jednotlivé díly jak použité, tak slevy na nové u jednotlivých firem, nebo kdo co dokáže dotáhnout ze zahraničí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 29.07.2008, 20:45

935Baby píše:Super, tak jsem rád že spokojenost. Sem se bál aby jste mě pak neukamenovali že jsem vás do těch podvozku navezl...
Já už po něm pokukoval dýl, ale díky za upozornění na group buy
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od mrkevvzime » 30.07.2008, 06:42

Peca píše:Takže proběhl test podvozku na okrskách.
Hlavní věc, auto se nehoupe a nenaklání :) Tím jak pohlcuje nerovnosti připomíná jízdu v nějakém novém sportovním autě - hrby je slyšet jakoby vzdáleně a nerozklepou celé auto jako na sériovém podvozku. Při rychlé jízdě zůstává auto hezky přilepené k silnici, přistihl jsem se že jedu 140 do zatáček kde bych si dřív sotva troufl 120. V širokých vlásenkách starého Masarykova okruhu, kde má auto sklon k nedotáčivosti, teď prostě zatočím a auto udělá přesně co chci, bez nějakého dramatu. No zkrátka paráda :)
Jo a to zatím jezdím na nejměkčí nastavení a mám to ještě docela vysoko posazené....

Dojmy z okruhu coming soon :salute:
mno tak to je super 8)
takze se s tim da jezdit i po horsich cestach?
pred tims tam mel kyb nebo serii?
ja uz se nemuzu dockat, protoze prechod z vymlacenech silacu na nove a jeste nove tlumice to bude asi malinka zmena :lol:

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 30.07.2008, 09:18

mrkev: da se s tim jezdit uplne krasne, ty nove silace urcite taky pomuzou, to me jeste ceka.
Mel jsem tam KYB, tedy seriove tlumice...
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od mrkevvzime » 02.08.2008, 14:13

mno tak uz sem to projel asi tak 500 km :D
nejlepsi cesta byla pres pezinsku babu je to tam fakt mooc pekny 8) jel sem to 3x :D
drzi to jako svine a na normalnich okreskach se s tim da v pohode jezdit - rozbitej asfalt tomu moc nevadi, ale pricny "vlny" a nerovnosti celkem jo, je to hold pomerne tvrdy, ale da se to.
jel sem do Prahy po D1 a prekvapilo me, ze se to celkem dalo prezit - mozna i lepsi nez s tema staryma vymlacenyma silacema a tlumicema :shock:
ovsem v Praze sem vybral par nechutnejch hupu a rozflakal okurky od babicky co sem mel v kufru :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 02.08.2008, 15:32

Mrkev: A jak to máš nízko a jakou máš tuhost? Kdyžtak vyfoť
Já s tím teď chvíli jezdil na tuhost 10/16 a už je to docela bumpy :) A nemůžu to dát tak nízko jak bych chtěl, už mi dře levé přední kolo o podběh (o kastli, ten plast jsem už vyhodil :) Teď mám mezi kolem a blatníkem tak 1,5cm a je to ok.
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od mrkevvzime » 02.08.2008, 16:42

no nemeril jsem jak je to vysoko, ale mam tam tak 4-5 cm - odhaduju
ve predu jsem to daval naplno doleva coz by melo byt soft jestli se nepletu -ale radsi to jeste otestuju na druhou stranu :D
na zadni jsem jeste nesahal tak ani nevim :D musim si tam udelat lepsi pristup nak se k tomu stelovaku nemuzu dostat :|
zatim jsem si s tim nehral, jen jsem cestoval z sk domu, jeste to pozkousim jak se to bude menit na ruzny nastaveni :wink:

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 02.08.2008, 20:55

Jj vlevo je soft, plny hard bys na D1 poznal ;) :D
Vzadu je naprd pristup, to teda jo. A hlavne jsem nepochopil jak se ma vzadu nastavovat vyska - povolit tu dolni matku u zakladny tlumice jeste jde, i kdyz je tam spatny pristup, ale tu horni matku v kufru povolit nejde, protoze se protaci s celym tlumicem :? Ten samy problem napredku, ale tam to jde chytit klicem zespodu v blatniku na te horni matce. No nevim nevim, asi napisu Benovi z DW :)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od pablo » 03.08.2008, 02:19

kdyz chces nastavovat vysku povolis spodnou matici a tocis z celym tlmice to se bud vysroubuje a zasroubuje.

Uživatelský avatar
slik85
user
Příspěvky: 2589
Registrován: 06.08.2006, 02:07
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od slik85 » 03.08.2008, 06:45

skousel sem ten podvozek na mirkovim aute (MRKEVVZIME) a na soft je dost mnekej a a na hard je jako kamen ma dost siroke moznosti nastavenia kupil si 8-6
REPASUJEM NAPRAVY S13,S14 vylisovanie opieskovanie komaxit nalisovanie vymnena
spoutu dilu s12,s13,s14
My cars
Skyline R34 white
570sx s13 swap LS1
[TEL 0907111900

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od mrkevvzime » 03.08.2008, 08:37

mno hele mam podezreni, ze sem jeste vetsi blbec nez sem si myslel :lol:
fakt sem si asi dal celou cestu po D1 na max hard ponevadz jak je ten stelovak dole tak je to zrcadlove otoceny - aspon predpokladam, no a ja to otocil plne vlevo, ale z pohledu zhora takze vlasne plne vpravo pri pohledu ze zdola, coz bude teda asi na hard ze jo :D
ted to dam na druhou stranu a uvidim :wink:

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 03.08.2008, 09:14

pablo: jasný, povolím spodní, ale podle manuálu mám povolit i horní matku...když ji nepovolím, jde s tím točit jen docela brutální silou...
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 03.08.2008, 09:17

mrkev: :D
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 03.08.2008, 12:28

Odklon nastaven :) Jdu to projet
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od mrkevvzime » 03.08.2008, 16:46

ano, tak sem to mel fakt na nejtvrdsi :D
ted je to na nejmekci (zatim jen predek) a je to teda uplna pohodicka i po prazkym tankodromu 8) mozna pritvrdim :wink:

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Driftworks coilovers, hromadná koupě!

Příspěvek od Peca » 03.08.2008, 17:29

mrkevvzime píše:ano, tak sem to mel fakt na nejtvrdsi :D
ted je to na nejmekci (zatim jen predek) a je to teda uplna pohodicka i po prazkym tankodromu 8) mozna pritvrdim :wink:
Ty jsi teda dobrý blázen na hard jet po D1? prej "dalo se to přežít", to si teda umím představit :D Já teď dal všechny 4 na 5/16 a na normál ježdění supr. Vzadu jsem vyřízl kus tapecírungu abych se dostal k tomu knoflíku na nastavení :)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů