jaky skyline

něco pro majitele šestiválců
Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od kenivruh » 15.12.2008, 08:25

http://www.mavexjunior.sk/index.php?sea ... &pageNum=6

Odstavec 7 a 9. Ak dokazes presvedcit DI ze s tym budes jazdit rally alebo vrchy :). Niekde by este mali byt vykonavacie vyhlasky ze ktore auta mozu tuto znacku dostat, ale to som nenasiel. Plus neviem ako to cajti potom kontrolouju, ci musis mat nejaky doklad ze ides na sutaz alebo neviem.
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 01.07.2009, 20:03

SDRT píše:R33 ,to vyzera na RB25DE non turbo motor .Moze mi niekto vysvetlit ako je mozne doviezt pravostranne auto do Ceska a potom ho registrovat?Ja viem ze je to krajina neobmedznych moznosti ale predsa ..... :bounce:
Je to turbovka Spec1, já jsem čech a mám dva vozy skyline, tedy už jen jeden, druhej prodán. Oba na UK SPZ. První byl RB25DET Spec1 v automatu a Druhej je už RB25DET manual Mspec2.
Pak vím o dalších pěti, dva jsou automaty. A na otazky kde jezdím, jen Morava a nikoho nevozím, nejsem taxi. Ale pokud někdo chce koupit, mohu zařídit... Jinak na vyjímku lze registrovat pravostranné, vlastní zkušenosti.
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 01.07.2009, 20:15

[/quote]
prave proto jsem se ho ptal....v CR nelzle postavit skaje na ceske RZ legalne....[/quote]


Ale jde...podle zákona o volném pohybu vlastněného zboží zde, lze najít vyhlášku na magistrátě dopravy a nebo si zavolat do DEKRA praha. Vše Vám vysvětlí, dál psát nebudu, je mi jasné že to zde bude někdo bojkotovat jak všude jinde. Ale pokud má někdo zájem, ať si zavolá na dopravní. Zaplatí 10kč za hovor a bude mít jasno :-) Já mám teť skaye na UK značkách, ale od minulého týdne mám podanou žádost na vyjímku. Hlavní věc pro udělení vyjímky je doložit že se vracíte ze země kde se jezdí opačně a že si berete do čech svůj majetek, tudíš i auto. Vyjímka je ale nepřenosná! Tudíš auto musí být vedeno jen na majitele na kterého byla vyjímka udělená. Pak se musí zase vyvést ze země...pokud majitel auto už nechce.
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 01.07.2009, 20:21

nismo.gtst píše: Ale jde...podle zákona o volném pohybu vlastněného zboží zde, lze najít vyhlášku na magistrátě dopravy a nebo si zavolat do DEKRA praha. Vše Vám vysvětlí, dál psát nebudu, je mi jasné že to zde bude někdo bojkotovat jak všude jinde. Ale pokud má někdo zájem, ať si zavolá na dopravní. Zaplatí 10kč za hovor a bude mít jasno :-) Já mám teť skaye na UK značkách, ale od minulého týdne mám podanou žádost na vyjímku. Hlavní věc pro udělení vyjímky je doložit že se vracíte ze země kde se jezdí opačně a že si berete do čech svůj majetek, tudíš i auto. Vyjímka je ale nepřenosná! Tudíš auto musí být vedeno jen na majitele na kterého byla vyjímka udělená. Pak se musí zase vyvést ze země...pokud majitel auto už nechce.
BINGO!!! Takze Prihlasit Skaje legalne na cesky RZ nejde....Minimalni delka pobytu pro tvoji variantu je 1 rok...vzhledem k tomu ze lidi kteri ziji v GB a jsou tady registrovani je tolik, ze bych je spocital na prstech jedne ruky, tak jsem to ani neuvadel. Pro 99% lidi zde to proste nejde...

Jedina instituce schopna schvalit tento vuz je TUV. Tam jsem se obratil nedavno ohledne zastavby RB motoru do S13...vysledek..ano jde to...ale stoji to 100 000 kc.
Pravdepodobne by to slo i u skaje, ale muselo by se predelat rizeni a pak zazadat stejnou cestou jako ja u zastavby motoru.


EDIT: jen bych jeste doplnil ze ta cesta za 100K pres TUV nemusi projit...100K stoji otestovani vozu zda vyhovuje....a pokud neprojde, tak repete. To uz snad jen ty casti kde nevyhovovalo.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od bordel » 03.07.2009, 00:52

A co jsem slysel jeste ja, tak auto ktere se u nas neprodavala, resp. ktera nejsou v evidenci...., tak prihlasit nejdou. Takze 200sx si muzu, jako majetek privest a prihlasit, ale Skyline asi neprihlasi protoze to auto tu neznaji, nema evropskou homologaci apod, muselo by projit temi TUV nebo dekra testy ve zkusebne za balik, tak by to asi slo. Je to neco, jako bych si v anglii z blata uplacal auto a prihlasil ho (oni jsou schopni mi to tam prihlasit), dovezu do cech a mam smulu. :wink:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 03.07.2009, 01:25

jj to pisu...musis na TUV a podat to bud jako prestavbu vozidla (uprava modelu existujiciho v CZ databazi - 100tis kc) nebo jako stavbu vozidla (model mimo databazi, stavba prototypu atd) a tam to bude asi vic penez
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 03:59

Mirek píše:jj to pisu...musis na TUV a podat to bud jako prestavbu vozidla (uprava modelu existujiciho v CZ databazi - 100tis kc) nebo jako stavbu vozidla (model mimo databazi, stavba prototypu atd) a tam to bude asi vic penez
Chlapy vykašlete se na rozebírání toho co tu řešíte, já jak jsem už psal mám skyline r33 zaevidováno na technické, žádnej problém to nebyl, stačilo zajet na STK a udělat evidenčku, nyní mě čeká úprava světel u Dekry, cena do 6000Kč. Auto je z 96roku, tudíš kromě VIN, musím zanést do evidence karoserijní typ vozidla, to mě vystaví v Nissanu podle VINka. Pak mě už jen čeká zanést vše na magistrát, ti do 30ti dnů vydají techničák. Jediná věc která je zádrhel u většiny z Vás, je ta, že aby jste tohle mohli udělat, musíte doložit, tak jak jsem dokládal já, že jsem v UK pracoval dlouho a že se nyní se svým majetkem vracím domů. Toť vše a už se v tom nemusíte šťourat, komu to furt není jasné, ať si zajde na magistrát a ušetří nepřehlednost tohoto fora a jiných, jako že se to rozebírá i jinde...a furt se někdo najde že je to tak a tak... Věřte že já nejsem jediný kdo takhle má auto, známej má třeba Vauxhalla s pravostraným a už 5měsíců jezdí. Ještě dodám že tahle vyjímka došla s EU, tudíš je platná od 1.6.2008!!! Před tímto datumem se musela dělat zmiňovaná TUV a pod., ale to je už minulost. Každej chytrej místo aby platil schvalování TUV, odjede na něco málo přes půl roku do UK... :wink:
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 04:02

bordel píše:A co jsem slysel jeste ja, tak auto ktere se u nas neprodavala, resp. ktera nejsou v evidenci...., tak prihlasit nejdou. Takze 200sx si muzu, jako majetek privest a prihlasit, ale Skyline asi neprihlasi protoze to auto tu neznaji
:D :tard: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
SDRT
user
Příspěvky: 307
Registrován: 11.11.2007, 04:17
Bydliště: Michalovce Brisbane Australia

Re: jaky skyline

Příspěvek od SDRT » 03.07.2009, 05:59

bordel píše:A co jsem slysel jeste ja, tak auto ktere se u nas neprodavala, resp. ktera nejsou v evidenci...., tak prihlasit nejdou. Takze 200sx si muzu, jako majetek privest a prihlasit, ale Skyline asi neprihlasi protoze to auto tu neznaji, nema evropskou homologaci apod, muselo by projit temi TUV nebo dekra testy ve zkusebne za balik, tak by to asi slo. Je to neco, jako bych si v anglii z blata uplacal auto a prihlasil ho (oni jsou schopni mi to tam prihlasit), dovezu do cech a mam smulu. :wink:
Ked je auto dovezene priamo z Japonska tak by som to chapal aj kled to auto stale moze splnat EU normy ale ked auto bolo prihlasene predtym a dovezene but Hlavnym delerom alebo hoci individualne a preslo v Anglicku legalnym prihlasovacim procesom tak splna Europsku normu a nakolko je Cesko v EU tak by sa to malo vztahovat aj u vas v cesku.
Nieje jednoduchsie si to auto nechat na Anglickych znackach?
Inac jazdit pravostranne auto v lavostrannej premavke mi pripada nebezpecne .
DRIFT TEAM SLOVAKIA
COPIE JAPONSKYCH ZNACIEK A Mini znacky PRIVESKY ** Inteligent meters for sale :
Novy-Ken Nomura,Uras edition 1 na prodej. Novy D1 spec limited edition 1 na prodej. Blitz R-vit & R-fit dvojka na prodej. Greddy Intelligent infometer na prodej.
parts/accessories NA PREDAJ
http://stores.ebay.com.au/DRIFT-MEDIC-WHOLESALE
http://stores.ebay.com.au/MPM-IMPORTS

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 03.07.2009, 06:47

nismo.gtst píše: Chlapy vykašlete se na rozebírání toho co tu řešíte, já jak jsem už psal mám skyline r33 zaevidováno na technické, žádnej problém to nebyl, stačilo zajet na STK a udělat evidenčku, nyní mě čeká úprava světel u Dekry, cena do 6000Kč. .......
Promin ale jsi jak tatar :)
Ano vime ze pokud zije urcitou dobu v anglii mas s prihlasovanim jine moznosti. Prosim uvedom si ale ze s takovymi moznostmi je tady na foru max 5 lidi (ja osobne vim o 2), takze se smir s tim ze pro drtivou vetsinu clenu, kterym to tady pises, je skyline neprihlasitelne vozidlo touto cestou. Napsal jsem to uz nejak srozumitelne? Uz bych to nerozebiral...vse tady bylo receno a tema prihlasovani RHD aut se tu probiralo uz v minulosti.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

mike
user
Příspěvky: 1040
Registrován: 12.04.2006, 23:08
Bydliště: jihlava----birmingham
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od mike » 03.07.2009, 07:09

tady je sranda .. :bounce:
bmw 335i dct rv.09
opel astravan 1.7 cdti rv.08 (kram jeden comonrailovej -( ) (opel by to mel zabalit!!!)

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od nismo.gtst » 03.07.2009, 08:14

mike píše:tady je sranda .. :bounce:
Jo je :-)
Jinak pro všechny, v UK ani nemusíte být fyzicky, staci jen zakoupit auto a přihlásit DVLA, pojistka se dá přihlásit i na pokoj kterej si vezmete třeba na 14dní, takže kdo si chce pořídit pravostranné auto, stačí na 14 dní na dovču do UK a pak půl roku nechat ještě auto na dokladeh DVLA s pojistkou a máte vyhráno... peace

Jsem tatar, ale už jsem to nevydržel napsat :bounce: když je to jednoduché i pro lidi zde. Všechno jde oje##t :lol: 8) jsme češí ne? Vynalézavý národ :mrgreen:

Sorry za vulgární výraz...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 03.07.2009, 09:07

nismo.gtst píše:
mike píše:tady je sranda .. :bounce:
Jo je :-)
Jinak pro všechny, v UK ani nemusíte být fyzicky, staci jen zakoupit auto a přihlásit DVLA, pojistka se dá přihlásit i na pokoj kterej si vezmete třeba na 14dní, takže kdo si chce pořídit pravostranné auto, stačí na 14 dní na dovču do UK a pak půl roku nechat ještě auto na dokladeh DVLA s pojistkou a máte vyhráno... peace

Jsem tatar, ale už jsem to nevydržel napsat :bounce: když je to jednoduché i pro lidi zde. Všechno jde oje##t :lol: 8) jsme češí ne? Vynalézavý národ :mrgreen:

Sorry za vulgární výraz...
V poho...tohle je pro me ale novinka...takze diky. Drivejsi informace byly takove, ze pobyt musel byt delsi nez pul roku nebo dokonce rok...jestli 14 tak je to klidek...akorat ta pojistka....
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od Mirek » 03.07.2009, 09:28

jeste se chci zeptat...chapu to dobre ze kdyz si dovezu GTR z UK, timto zpusobem ho lze prihlasit. Ovsem pokud si stejne GTR dovezu z japonska, nebude to fungovat?
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky skyline

Příspěvek od bordel » 03.07.2009, 10:05

nismo.gtst píše:
Mirek píše:jj to pisu...musis na TUV a podat to bud jako prestavbu vozidla (uprava modelu existujiciho v CZ databazi - 100tis kc) nebo jako stavbu vozidla (model mimo databazi, stavba prototypu atd) a tam to bude asi vic penez
Chlapy vykašlete se na rozebírání toho co tu řešíte, já jak jsem už psal mám skyline r33 zaevidováno na technické, žádnej problém to nebyl, stačilo zajet na STK a udělat evidenčku, nyní mě čeká úprava světel u Dekry, cena do 6000Kč. Auto je z 96roku, tudíš kromě VIN, musím zanést do evidence karoserijní typ vozidla, to mě vystaví v Nissanu podle VINka. Pak mě už jen čeká zanést vše na magistrát, ti do 30ti dnů vydají techničák. Jediná věc která je zádrhel u většiny z Vás, je ta, že aby jste tohle mohli udělat, musíte doložit, tak jak jsem dokládal já, že jsem v UK pracoval dlouho a že se nyní se svým majetkem vracím domů. Toť vše a už se v tom nemusíte šťourat, komu to furt není jasné, ať si zajde na magistrát a ušetří nepřehlednost tohoto fora a jiných, jako že se to rozebírá i jinde...a furt se někdo najde že je to tak a tak... Věřte že já nejsem jediný kdo takhle má auto, známej má třeba Vauxhalla s pravostraným a už 5měsíců jezdí. Ještě dodám že tahle vyjímka došla s EU, tudíš je platná od 1.6.2008!!! Před tímto datumem se musela dělat zmiňovaná TUV a pod., ale to je už minulost. Každej chytrej místo aby platil schvalování TUV, odjede na něco málo přes půl roku do UK... :wink:
Vauxhall, pokud to je napr. Vectra, Astra apod. tak to jsou modely, ktere se u nas prodavali, cili s tim problem nebude.
6tis uprava svetel? Nejsem odbornik na svetla, ale predelat svetelny kuzel nebude levna zalezitost, 6tis bych chapal u toho Vauxhalla, kde si koupis svetla na vrakaci z Vectry, na Dekre ti je prehodi a sesteluji. Kamarad Zemiho (ten co umi ty CZ doklady) ma Jeepa Cherokee s pravostannym rizenim a ma na to na CZ dokladech (dokonce ani v anglii nebydlel, ani nepracoval, rekl bych)...

Obrázek
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů