Skyline in Trutnov

něco pro majitele šestiválců
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Kentoya » 07.05.2009, 21:48

Gerox píše:
Kentoya píše:
Gerox píše:majitel vi moc dobre o tomto fotu...nicmene nema zadnej zajem sem chodit...namisto surfovani vydelava love na sve konicky... 8)

ostatne jako majitele vsech aut co byli nebo jsou u nas...napriklad ted je u nas S2000 s turbem a taky ji nejspis na zadnem foru nikdy neuvidite...to same vsechny supry od nas...tyhle lidi nacpou strasny love do aut a jezdeji namisto toho aby ukazovali fotky ze staveb a jak to auto hezky stoji u naky skaly... 8)
o tom to není, to se kurevsky pleteš, málokdo, kdo si nechá auto udělat ho někde prezentuje, tihle lidi totiž většinou ctí pravidlo, že se nechlubí cizí prací, tudíž cizím peřím, pokud by si auto dělali sami tak by se povětšinou chlubili, nestojí jim za to ta kritika, že to dělali v kageki nebo řpímo v japanu, že sami by nic nedokázali

samozřejmě že jsou výjimkky potvrzující pravidlo, jsou lidé co si dělají sami a neprezentují a jsou lidé kteří si nechají udělat a prezentují, ale hlavně jsou všechna fora přeplněná kecálkama co si sami nedělají, ani nenechají udělat a jenom tlachají
spravne...jenomze tato kritika je pouze tady v cechach...kdokoliv si cokoliv necha udelat u nekoho jinyho tak je to zazobanej lempl co to nezvladne sam... :roll:
víceméně s tebou souhlasím, prostě češi byli národ všeumělů a prozatím to zůstává
jinak ve světě nepíšou jen že mají auto, ale zároven dělají reklamu kdo to udělal

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Fire » 07.05.2009, 21:48

tak to jsem teda megalempl 8)

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Gerox » 07.05.2009, 22:53

tady neco ke tomu smutnemu konci toho auta...

http://vimeo.com/3451234

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Design » 07.05.2009, 23:06

:? Jestli teda pujde 26tka do biliho co bude s 32kou?
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Gerox » 08.05.2009, 07:14

to byl puvodni plan...co s tim bude se jeste uvidi...

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od bordel » 24.06.2009, 23:39

mike píše:nechapu proc se z barbuchovyho nissana dela takovy tajno ..
Ja zas nechapu, proc by kazdy mel ukazovat co ma na zahrade, co ma v garazi apod. Do toho ke preci vsem uplne h**no nebo se pletu? Rekni sam.
To, ze se najde nekolik lidi, resp. priznivcu, kteri maji potrebu na netu psat co vsehcno a za kolik koupili na auto apod, neznamena, ze je to vec, bez ktereho by nemohl on ani ostatni zit... :roll: :roll: :roll:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od nismo.gtst » 01.07.2009, 19:51

[/quote]o tom to není, to se kurevsky pleteš, málokdo, kdo si nechá auto udělat ho někde prezentuje, tihle lidi totiž většinou ctí pravidlo, že se nechlubí cizí prací, tudíž cizím peřím, pokud by si auto dělali sami tak by se povětšinou chlubili, nestojí jim za to ta kritika, že to dělali v kageki nebo řpímo v japanu, že sami by nic nedokázali

samozřejmě že jsou výjimkky potvrzující pravidlo, jsou lidé co si dělají sami a neprezentují a jsou lidé kteří si nechají udělat a prezentují, ale hlavně jsou všechna fora přeplněná kecálkama co si sami nedělají, ani nenechají udělat a jenom tlachají[/quote]

Přesně, já začínám teť s prací již na druhém Skaye R33ce, nikdo až do cca včerejška nevěděl že ho mám, na srazy jezdím jen v UK, byl jsem v čr a závist kolemjdoucích byla ok, né jednou se mě ho snažili objet klíčem. Další věc je driftforum, tam jsem byl registrován, chtěl jsem pomoc dotáhnout nějaké auto do čr, nějaké zkušenosti USA, JPN, UK mám, takže no problém, ale našel se zoufalec který vše jen hambyl a pak se divíte že sem někdo auta nechce dát. Stačilo mě tejden v čr a moje fotky včetně SPZ lítaj na netu...ještě že bydlím v UK :-) taky bych moc nechtěl popularitu. O tom to auto nemám... rozhodně mou práci na autě tady dám jen až bude hotová, podotýkám, že na autě budu dělat jen já, kolik mě co stálo psát nebudu, každý si to může najít v ceníkách... Rozhodně nečekejte fotoalbum, já moc nefotím, tak sem tam něco :-)
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Mirek » 01.07.2009, 20:22

drift forum je jinde....skoda slov
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od nismo.gtst » 01.07.2009, 20:49

Mirek píše:drift forum je jinde....skoda slov
Jo přesně :roll: vyzkoušeno na vlastní kůži...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Design » 01.07.2009, 21:36

Zavist neřeš takovejch je 95%lidi v čr a na auto byt tebou si davej bacha a garažuj ho.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od nismo.gtst » 01.07.2009, 22:04

Design píše:Zavist neřeš takovejch je 95%lidi v čr a na auto byt tebou si davej bacha a garažuj ho.
No je a v čr, sem poznal po třech dnech...
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Mirek » 01.07.2009, 22:09

ja bych to tak cerne nevidel..vzdyt vetsina lidi ani nevi co to je za auto 8)
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
nismo.gtst
user
Příspěvky: 818
Registrován: 01.07.2009, 19:34
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od nismo.gtst » 01.07.2009, 22:22

Mirek píše:ja bych to tak cerne nevidel..vzdyt vetsina lidi ani nevi co to je za auto 8)

To je pravda, řidič kamionu se mě ptal jestli to je Toyota 8)
Obrázek
DRIVE:
Nissan Skyline R33 GTS-T Mspec2 スカイライン
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hpc-performance.com Performance Japanese Car Parts for you...
Obrázek

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Skyline in Trutnov

Příspěvek od Design » 01.07.2009, 22:25

Oto vubec nejde ad si dovezeš klidne stary auto tak lidi sou zavistivi a vubec proto že sis dovezl auto ani nevi kolik stalo nevi jak je stary tak ti ho stejne hned objedou.Ješte že mame dobrou pověst tak se mi tohle nikdy nestalo a stejne si nato davam pozor.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů