Prodám S13 ( MOŽNÁ )

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od OndraS13 » 30.10.2008, 17:52

Tak jelikož se objevilo vcelku dost zájemců na tu stříbrnou S13 co jsem si dovezl z Mladý Boleslavy tak ji nabídnu jestli náhodou nebude větší zájem ! Nikdo nenapsal kolik by si představoval - ani já nevim kolik bych si měl říct ( jde o to že auto stálo 5 000 + cesta 2200 - jelikož to bylo na rychlo ) takže uvidim kolik kdo nabídne a dle toho se rozhodnu jestli pujde z domu nebo zustane !
Jinak k autu:

bez turba
bez sedaček
bez baterie
bez plata
prý bez spojky
prý bez několika hydrostavů
bez vaček
v autě je v krabici několik dílů ( vačky , zmiňované hydroštely , originál radio , mám dojem že jsem tam zahlídnul i jednu sadu novejch ojničních ložisek )
je k tomu ještě místo rezervy jeden další pre-face disk
jinak koroze nějak podlahy asi jen na krajích , víko kufru je dost zrezlí ( klasika ) , v místě rezervy kde to většinou taky hnije je to v pořádku , prahy vzadu zrezlí ( klasika )
Bouraná kastle jako celkově se nezdá - jen je nalevo škráblej nárazník ( neni to nic hlubokýho ) , pravej blatník bouranej , za pravejma dveřma taky trochu bouchlí .
Nejdou zamykat řidičovy dveře - nevim proč
Mluvil jsem s majitelem kterej to auto kupoval ještě když bylo v pohodě ( kdyžtak Paja UDC ) a řikal že motor šel ale že byl mylsim v oleji nějakej sajrajt takže nejspíš bude v celim motoru .
Jinak auto bez papírů ( ale v loketce jsem našel malej techničák :roll: )

Fotky ( stejně jako v profilu )
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pokud chcete víc fotek neni problém - stačí napsat co chcete
Jinak co jsem napsal tak to je co jsem zjistil takže pokud najdu ještě něco dalšího dám to sem .
U auta nejsem ale měl bych o víkendu bejt takže můžu cokoli nafotit .
Nutně to prodat nepotřebuju ale peníze se hoděj vždycky takže když bych na tom vydělal nebudu se zlobit - takže by se dalo říct že prodám nejvyšší nabídce ale pokud se mě bude nejvyšší nabídka zdát málo tak si ho nechám .

EDIT:Nemám žádný konkrétní nabídky tak proto to takhle nabízím .
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od Mirek » 30.10.2008, 20:07

vim o jednech papirech s platnou STK kdyby byl zajemce
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Smáža
user
Příspěvky: 2
Registrován: 19.10.2007, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od Smáža » 30.10.2008, 20:56

Ok dam ti za to 10 :bounce: :bounce: :bounce: práce je na tom koukam dost ale hodlam to ryzyko podstoupit! :wink:

Uživatelský avatar
winie
user
Příspěvky: 668
Registrován: 28.06.2008, 12:35
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od winie » 31.10.2008, 00:40

Smáža píše:Ok dam ti za to 10 :bounce: :bounce: :bounce: práce je na tom koukam dost ale hodlam to ryzyko podstoupit! :wink:
sorry za OT, ale hodlas podstoupit ryzyko, nebo riziko?(proste sem musel!)
jinak hodne stesti pri prodeji, podle fotek bych ti za ni dal vic nez 10, ale je to pro me spatny tip
Obrázek

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od blázen » 31.10.2008, 17:21

když sem ho chtěl koupit za 5 tak ste ho prodali tomu,kdo ho defakto jen zbytečně prodává dál dráž.. opravdu skvělé.. dám za něj 5
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od OndraS13 » 31.10.2008, 17:45

blázen píše:když sem ho chtěl koupit za 5 tak ste ho prodali tomu,kdo ho defakto jen zbytečně prodává dál dráž.. opravdu skvělé.. dám za něj 5
Opravdu skvělé
přečti si celej inzerát - píšu o tom že nemám nutnost ho prodat - že se mě na něj ptalo nezávisle dost lidí ! Nejde mě o to ho prodat ale že pokud bude nějaká hodně dobrá nabídka která mě změní názor ! Jde mě o to že tamty lidi nenapsali za kolik by ho koupily ! Pokud by se mě ty nabídky nezamlouvali tak si ho nechám ! Ne že bych ho nepotřeboval ale když by se někomu hodilo - a pokud bych na tom ještě něco vydělal ! Nikomu ho nenutim !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od blázen » 31.10.2008, 18:10

OndraS13 píše:
blázen píše:když sem ho chtěl koupit za 5 tak ste ho prodali tomu,kdo ho defakto jen zbytečně prodává dál dráž.. opravdu skvělé.. dám za něj 5
Opravdu skvělé
přečti si celej inzerát - píšu o tom že nemám nutnost ho prodat - že se mě na něj ptalo nezávisle dost lidí ! Nejde mě o to ho prodat ale že pokud bude nějaká hodně dobrá nabídka která mě změní názor ! Jde mě o to že tamty lidi nenapsali za kolik by ho koupily ! Pokud by se mě ty nabídky nezamlouvali tak si ho nechám ! Ne že bych ho nepotřeboval ale když by se někomu hodilo - a pokud bych na tom ještě něco vydělal ! Nikomu ho nenutim !
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od OndraS13 » 31.10.2008, 19:20

To blazen: ????
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od driftak » 31.10.2008, 19:23

OndraS13 píše:To blazen: ????
Lol ten text zmizol. :lol: Ale bol tam. :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od Jimmbo » 01.11.2008, 20:38

blázen píše:když sem ho chtěl koupit za 5 tak ste ho prodali tomu,kdo ho defakto jen zbytečně prodává dál dráž.. opravdu skvělé.. dám za něj 5
tak Ondra kupil moju vinovku pod deset a ja ji od neho bral za 20 000kc tak sa necuduj... jako pro ondru to byl dost vyhodny prodej a pro mne skorej potrebna kupa nez vyhodna ale s tym sa neda nic robit.. Keby sa to aut odostalo ke mne skur.. :evil:
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od OndraS13 » 01.11.2008, 20:41

To Jimmbo: Hele už na začátku jsem ti řekl že jsem to koupil pod deset - sám jsi nabídnul 20 000 ! Neměl jsem nutkání to prodat ! Jako nic ve zlim jen jsem to chtěl konstatovat !

Jinak auto ZAMLUVENO
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od Jimmbo » 01.11.2008, 20:47

OndraS13 píše:To Jimmbo: Hele už na začátku jsem ti řekl že jsem to koupil pod deset - sám jsi nabídnul 20 000 ! Neměl jsem nutkání to prodat ! Jako nic ve zlim jen jsem to chtěl konstatovat !

Jinak auto ZAMLUVENO
Ved ja nic nehovorim v zlom ...ja len hovorim ze v tedy som to potreboval tak som nejak nerozmyslal... A tak navrhoval som aj o dost menej ale neriesme to... auto bude za mesiac komplet a za tu cenu co ma to stalo dokopy je to v pohode takze som rad...
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od blázen » 02.11.2008, 12:44

text jsem smazal, protože nemá cenu to tu zasírat. Jen mám jednu radu, pokud chceš SX tak si ho kup, nikdo proti tomu nic nemá, ale pokud to tady míníš vést tímhle směrem,že kluka co to auto potřebuje natáhneš o 10tku,tak jdi do prdele, postav si pěkné sx,ale neskupuj to tady těm, co ty díly potřebujou, jen proto,abys jim to tu později nabídnul za dvojnásobek, protože tě brzo přestanou mít rádi. Mě je osobně z těch pár OT ,co se tady člověk dočtě prostě na blití a to už nehovořím o tom,že jsem o to stříbrné měl zájem já, protože sem chtěl motor,mirek protože taky něco patrně potřeboval...ale koupil sis ho ty,abys nám ho tu následně nabízel stím,že do textu připíšeš (možná) aby sis tím nastavil jistou úroven ceny, za kterou to prodáš. Vůbec nechápu na co máš tolik 200sx.. když si spočítám náklady na ceny opravy jednoho a tu představu mám a vynásobím počtem aut,které ty máš, tak bys musel investovat neuvěřitelnou hromadu peněz, aby si ty auta dal minimálně do stavu,který se dá charakterizovat jako "velmi dobrý" . Prosím tě o jedinou věc,zkus někdy přemýšlet jinak než peněženkou
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od OndraS13 » 02.11.2008, 14:34

blázen píše:text jsem smazal, protože nemá cenu to tu zasírat. Jen mám jednu radu, pokud chceš SX tak si ho kup, nikdo proti tomu nic nemá, ale pokud to tady míníš vést tímhle směrem,že kluka co to auto potřebuje natáhneš o 10tku,tak jdi do prdele, postav si pěkné sx,ale neskupuj to tady těm, co ty díly potřebujou, jen proto,abys jim to tu později nabídnul za dvojnásobek, protože tě brzo přestanou mít rádi. Mě je osobně z těch pár OT ,co se tady člověk dočtě prostě na blití a to už nehovořím o tom,že jsem o to stříbrné měl zájem já, protože sem chtěl motor,mirek protože taky něco patrně potřeboval...ale koupil sis ho ty,abys nám ho tu následně nabízel stím,že do textu připíšeš (možná) aby sis tím nastavil jistou úroven ceny, za kterou to prodáš. Vůbec nechápu na co máš tolik 200sx.. když si spočítám náklady na ceny opravy jednoho a tu představu mám a vynásobím počtem aut,které ty máš, tak bys musel investovat neuvěřitelnou hromadu peněz, aby si ty auta dal minimálně do stavu,který se dá charakterizovat jako "velmi dobrý" . Prosím tě o jedinou věc,zkus někdy přemýšlet jinak než peněženkou
Máš SZ .......
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

trs
Member
Příspěvky: 11
Registrován: 21.03.2008, 11:15

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od trs » 02.11.2008, 15:55

no zlo jako no ze sem mu ho prodaval nedal mi jeste vsechny penize a ted jeste mam cekat nes si na me vydela dohodly sme se na tydnu a ted pryc docela podel

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů