Co s mym strojem?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dvoukiller
user
Příspěvky: 8
Registrován: 12.11.2008, 17:51
Bydliště: Praha

Co s mym strojem?

Příspěvek od Dvoukiller » 12.08.2009, 11:45

Mam v garazi trinactku ale jeji stavba se zastavila tak pred 3 mesicema a dnes uz mam jiny turboauto a trinactka stoji. Vim ze stavet budu soucasny auto ale neco s nisanem udelat musim. Puvodne mel fungovat jako drift auto pouzitelny do provozu.

Mometalne je na tom:
kastle je z pulky vyvarena (staci vymenit zadni blatnik a vyvarit predni nosnik jinak bez koroze), je vykuchana a oholena od izolaci

motor je po generalce novy seriovy pisty, vyuhlovany ojnice (1 ojnice repasovana), blok a klika 2. brus, saly acl, tesneni viktor reinz, mam na nej new rozvody, hlava odkarbonovana, momentalne rozebranej

podvozek vyhoupana serie

Tak co by mi moudre hlavy tohoto fora poradily, co s tim mam delat? mam to doskladat, zprovoznit a prodat nakymu zacatecnikovy jako auto ktery muze stavet nebo motor zvlast prodat, papiry taky a auto na dily. Ale nerad bych se ho zbavoval rok nebo dva.
Nissan S13 1.8T - dreamed drift car
Skoda Fabia V-RS - daily rally car
SUZUKI GSX-R 600

Uživatelský avatar
Majkl S13
user
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2008, 11:43
Bydliště: Velké Bilovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co s mym strojem?

Příspěvek od Majkl S13 » 12.08.2009, 12:05

no podívej já ti to řeknu tak určitě ti poradí.Podívej se na chosehovu S13 taky ji prodává a je to prostě super auto na drift a taky se toho nemůže zbavit a tak dělá co se dá.Takových lidí je tu plno co prodávají opravdu nádherné dvoukila a né jenom S13 ale S14.A proto ti radím dodělej to a pak uvidíš,že si ho nakonec necháš a neprodáš ho.Toť moje rada,ale záleží na tobě jak se rozhodneš......
Lancer Evo VIII
Seat Ibiza 1.9 TDi - Daily car
S13 Prodáno
Audi a3 1.8 T -PRODÁNO

Uživatelský avatar
Dvoukiller
user
Příspěvky: 8
Registrován: 12.11.2008, 17:51
Bydliště: Praha

Re: Co s mym strojem?

Příspěvek od Dvoukiller » 12.08.2009, 12:13

ja sem rozhodlej ze si ho nenecham rozhodne ne ted. casem bych rad s13 znova ale ted delam prave jiny auto kuli kterymu trinactka stoji a kvuli trinactce nemuzu stavet soucasny auto naplno a dve auta stavet nemuzu tolik penez zase nemam a moje trinactka se s choseovou srovnavat nemuze, na to ji ma chose moc moc vyvonenou. a kdyby moje trinactka jela byla by to vykuchana serie na vyhoupanym podvozku a ne postaveny auto. mela predpoklad bejt podobna choseovy ale par mesicu problemu a jiny auto to znemoznily.
Nissan S13 1.8T - dreamed drift car
Skoda Fabia V-RS - daily rally car
SUZUKI GSX-R 600

Uživatelský avatar
Majkl S13
user
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2008, 11:43
Bydliště: Velké Bilovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co s mym strojem?

Příspěvek od Majkl S13 » 12.08.2009, 12:15

Tak to jo je to tvé rozhodnutí...
Lancer Evo VIII
Seat Ibiza 1.9 TDi - Daily car
S13 Prodáno
Audi a3 1.8 T -PRODÁNO

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: Co s mym strojem?

Příspěvek od SilverFox » 12.08.2009, 13:32

Já bych řek že se to nedá srovnat. Tvoje auto bude udělanej základ kterej si někdo rád dodělá. Ta choseho je udělaný auto na který je škoda sáhnout. Jsou tam nacpaný peníze i tam kam bych je necpal a to bych platit nechtěl.
Obrázek

Uživatelský avatar
MaxX
user
Příspěvky: 1260
Registrován: 17.03.2006, 19:18
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co s mym strojem?

Příspěvek od MaxX » 12.08.2009, 13:57

Dvoukiller píše:ja sem rozhodlej ze si ho nenecham rozhodne ne ted. casem bych rad s13 znova ale ted delam prave jiny auto kuli kterymu trinactka stoji a kvuli trinactce nemuzu stavet soucasny auto naplno a dve auta stavet nemuzu tolik penez zase nemam a moje trinactka se s choseovou srovnavat nemuze, na to ji ma chose moc moc vyvonenou. a kdyby moje trinactka jela byla by to vykuchana serie na vyhoupanym podvozku a ne postaveny auto. mela predpoklad bejt podobna choseovy ale par mesicu problemu a jiny auto to znemoznily.
A co stavíš za jiný turbo auto?
Obrázek

Uživatelský avatar
Dvoukiller
user
Příspěvky: 8
Registrován: 12.11.2008, 17:51
Bydliště: Praha

Re: Co s mym strojem?

Příspěvek od Dvoukiller » 14.08.2009, 08:29

SilverFox to vystih bude to zaklad na dodelani. :wink:
Asi se vetsina z vas tady zblazni proc misto dvoukila ted stavim co stavim. :D Nejedna se vubec o auto na drift ale na stopu a na takovy spis "street racing" :D . Je to mala kara Fiat Punto GT. Je to 1.4 turbo teda, vazi tunu, 133 kobyl a 204 kroutaku. je to neskutecna prdel a jede to moc pekne. malej bijec na vetsinu aut v provozu. zatim mi ujel jen nakej oturbenej novej neon (asi srt dva pruhy pres strechu) a nova fiesta rs nebo focus rs nejsem moc fordak jinak nic co sem potkal. dvoukilo jsem jeste nepotkal ale bude to jednou hodne zajimavy si myslim.
Nissan S13 1.8T - dreamed drift car
Skoda Fabia V-RS - daily rally car
SUZUKI GSX-R 600

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů