Benzin v oil catch tanku

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Benzin v oil catch tanku

Příspěvek od Tosho » 26.07.2012, 22:45

Dnes som nasiel asi jedno deci kvapaliny v oil catch tanku. Typujem to na 9:1 benzin olej.
Z autom uz jazdim dlhsie aj som catch tank kontroloval. Minuly vikend som mal dlhsi vylet a auto stalo teraz 4 dni.
Dnes som prisiel ze sa preveziem a po kontrole oleja som skontroval aj oil catch tank. Po vyliati tekutiny z neho jednoznacne poznat benzin.

Co sa mohlo stat? Ohnuty ventil?

Nejak som to na spotrebe nepocitil a ani vobec na vykone auta. Cca za 600km 1 deci benzinu z troskou oleja. Catch tank mam zapojeny klasicky asi ako vsetci.

Dakujem
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzin v oil catch tanku

Příspěvek od Tosho » 26.07.2012, 23:04

Presiel som si par zahranicnych for a su tam rozne dohady.

80% prevlada ale nazor ze je to len voda z olejom ktora smrdi ako benzin, ktora sa tvori najma v dazdivom pocasi.

Dalo by sa povedat ze z tych 600km som siel 400km v dazdi. Teoreticky by to mohlo byt fakt len vyzrazana voda z trochou oleja. Malo to svetlu farbu ako olej na vyprazanie.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů