Problémové startovaní - ostuda..:)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jspika
user
Příspěvky: 131
Registrován: 05.11.2008, 11:10
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od Jspika » 28.02.2015, 10:02

Nazdar všici, už delší dobu mám problém se startováním dvoukila..kdyz je motor studený - chytne pomalu rychlejc, než na drb..to samý i zahřátej..ale nedej bože když je to napul cesty ke zchladnutí, třeba i po pul hodine od chcipnutí plně zahřátýho auta připomína start spíš startování uchlastaný stodvacitky..točí, točí, točííííí a nakonec se pozvolna uráčí chytnout..a ta hanba před lidma, dyž na vás všíchni čumej... :oops: :D
chod motoru je vždycky v naprostý normě, jen při tomto strašlivým startu je citit benzín..RJ nic nevyblika, saní jsem vycistil od filtru k hlavě, cidla chlazení vymeneny uz po druhy, svice maj asi 2000km,civky v poradku..ja nevim, mel jste někdo tuhle závadu??? Diky
Úpravy: ...originál...:)

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od Trinom » 28.02.2015, 11:50

Co tlaky ve válcích?
Jinak i uchlastání je možnost. Nepředpokládám, že by ŘJ počítala s půlminutovým startováním.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
Jspika
user
Příspěvky: 131
Registrován: 05.11.2008, 11:10
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od Jspika » 28.02.2015, 12:19

zadná hruza..nejakou dobu jsem je nemeril, naposled meli 9.5 -10..je to ale snad od ty doby co ho mam a motor bezi fakt normalne..za studena ma nak pres tisic ot, po zahrati kolem 8 kil, studenej pravidelne, teplej pravidelne, bez znamek vychyleni nebo cehokoli..
zase kdyz myslis, uchlastaný, tak proč? proč točí motorem na 5 -6 krat převalení než začne tak utahane chytat..a proč teda pak chytne? to mi nejde do hlavy..mel jsem verzi,že slaba baterka a dava motoru malý točky,ale na silnou to akorat rychlejc tocilo..bez změn..
Úpravy: ...originál...:)

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od raddy » 28.02.2015, 16:09

zrejme klasika zaliate sviecky, vyskusaj na ciastocne teplom motore zapnut zapalovanie aby natahala pumpa benzin,potom vytiahni poistku palivovej pumpy a skus nastartovat. Ak to chyti,tak zapoj fpr priamo do sania,vola sa to alternativne zapojenie fpr,vsetko najdes na fore.

Uživatelský avatar
Jspika
user
Příspěvky: 131
Registrován: 05.11.2008, 11:10
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od Jspika » 28.02.2015, 22:17

To mi dává smysl..vim o tom alternativnim zapojeni, jen si nejsem jistej, jestli ho tam uz nemam..auto u sebe momentalne nemam...
Úpravy: ...originál...:)

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od Lefa » 01.03.2015, 17:35

to alternativni zapojeni FPR dame do kupy, mam to na motoru zapojeny taky :)
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

Uživatelský avatar
Miragge
user
Příspěvky: 63
Registrován: 03.07.2010, 13:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémové startovaní - ostuda..:)

Příspěvek od Miragge » 04.03.2015, 16:58

Cerveny odpojit, zeleny propojit.

Obrázek

Obrázek
...life is beautiful...
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů