To Raddy

Cokoliv ostatního co nevíte kam poslat...
Zamčeno
Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 18.06.2004, 21:39

Ahoj,koupil jsem nedávno auto(nepojízdný),chystám se na G.O. motoru,ale nevím jak je na tom turbo,myslím že po 130t.km bude taky zralý na repasi.Koukal jsem na ten turbocalculator,to jsou nový nebo repasovaný turba?(Moje angličtina je na velice mizerné úrovni)Ale ať už jsou jakýkoli,jsou docela levný,vyšlo by to levnějc než repase tady a navíc bych k tomu měl asi větší důvěru,takže co mě zajímá T3 co máš ty tam maj za 299usd.Když nepočítám sání,výfuk a fmic,tak kolik by stály ty další věci k tomu,vstřiky,čip,pal. pumpa a co je ještě potřeba?Pokud bych se pro tu T3 rozhodl,jsi schopen mi jí objednat,popř. sehnat ten zbytek?Bejval bych už na to měl,ale včera mi nějakej zmrd vykradl stánek za cca 30tis,takže to budu muset o nějakou dobu odložit,pokud neprodám nějaký auto.Ale každopádně pokud by to bylo nad moje možnosti,mohl bys mi objednat aspoň tu T25?Sorry že jsem se tak rozepsal :P Teď je to snad vše.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 21.06.2004, 07:46

Turba na tej stranke su tovarensky repasovane, co znamena ze su prakticky nove.Oplatia sa kupit, maju velmi dobre ceny. Vstreky sa daju kupit za cca 100USD, pumpa 100USD, cip mam za cca 8000Sk a to by bolo tak vsetko. Ty musis spravit vyfuk, sanie, FMIC. T25 ti objednat nemozem, pretoze tam maju len od T3 vyssie...
T3 ti mozem objednat bez problemov, cip mam, vstreky viem zohnat, vyfuk a sanie si bez problemov urobis sam a FMIC sa da pouzit zo SAABU (sprinter) a ma aj lahki montaz.
Keby si potreboval pomoc, kludne sa ozvy.

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 21.06.2004, 22:26

Fajn,mám v plánu nejdřív udělat G.O. a zajet to,ten zbytek se bude odehrávat až potom,vzhledem k tomu,že přes sezonu téměř deně makám,tak to určitě nepůjde tak rychle jak bych sám chtěl(např.už tejden lanařím známýho aby mi vytáhnul motor),nicméně až to bude aktuální tak se Ti určitě ozvu.Zatím dík za info,ty ceny jsou celkem příznivý,když vezmu kolik stojí repase tady a o kolika problémech s tím jsem tu četl.Myslím že T3 je jasná volba :)

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti