Muzu se pridat?

Cokoliv ostatního co nevíte kam poslat...
Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 25.09.2003, 07:01

200 prispevok. CINK. :rolleyes:

sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 09.10.2003, 21:54

Tak me dnes LUK namontoval do auta novy pop off ventil.Je to sice domaci vyroba,ale naco stale vyhazovat penize za zahranicni vyrobky.Serizeni je plynule(zadne podkladaci podlozky pod pruzinu,jak jsem to videl u jednoho znameho),takze behem 5-ti minut to bylo nastavene a po dalsi projizdce doladene nahotovo.Panove ten zvuk pri prerazeni nebo pri ubrani plynu z vyssich otacek je bozsky.A hlavne uplne zmyzela vykonova dira pri prerazeni.Nechapu,ze jsem bez toho mohl cele ty roky jezdit.Pristi tyden jeste chip od Raddy,zvednout tlak na turbu a do jara se zabyvam uz jen splacenim dluhu.Malem bych zapomel na nove civky.Cim dal casteji jezdim na tri valce a to me docela se...Muzete me nekdo jeste informovat,jake mate zkusenosti z vymenou platin. svicek za iridiove?Je ten rozdil az tak patrny?Ja jsem s platinkami docela spokojeny a hlavne mam je teprve 20tis km a udavana zivotnost je 5krat tolik.
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 10.10.2003, 10:41

Sprinter píše:Tak me dnes LUK namontoval do auta novy pop off ventil..
Zrovna jsem chtel zacit psat dotaz, jestli nekdo z vas neumi vyrobit pop off ventil, a ty tu pises, ze ti nekdo jeden vyrobil!!!
Bylo by mozny vyrobit jeste jeden?? Pripadne za kolik? Ja ho chci!!! :D
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 11.10.2003, 05:46

Ondrey píše:
Sprinter píše:Tak me dnes LUK namontoval do auta novy pop off ventil..
Zrovna jsem chtel zacit psat dotaz, jestli nekdo z vas neumi vyrobit pop off ventil, a ty tu pises, ze ti nekdo jeden vyrobil!!!
Bylo by mozny vyrobit jeste jeden?? Pripadne za kolik? Ja ho chci!!! :D
Podivej se do technic. fora na prispevek DUMPVENTIL od LUK.Veske upravy ktere popisujeme ja nebo on jsou o mem aute.Ma i fotky.Kdyz si o ne napises,tak ti je posle.
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host