Detonation Senzor zapojení???

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mr.FU
user
Příspěvky: 213
Registrován: 27.09.2004, 14:46
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.FU » 25.06.2004, 10:27

Ohledně mé chyby 34 v diadnostice, zjistil jsem ?e ze senzoru mi čumí kus utr?eného bílého drátu. Myslím si, ?e jsem na?el protěj?ek, který zase čumí z kabelá?e. Problém je v tom ?e z čidla vede jen jeden jednoduchý drátek a na tom kusu co čumí z kabelá?e je kablik podobný koaxiálu, tedy ten samý bílý drátek jako čumí z toho senzoru navíč opletený jakýmsi stíněním a zase izolace. Pokud propijím bílé drátky z kabeká?e a čidla, chyba je na diagnostice stále, pokud připojím navíc to stínění na kostru, chyba je stále. Ptám se tedy, zapojil jsem to správně a čidlo je vadné nebo to stínění patří jinam. A poslední věc, v manuálu, v sekci Trouble diagnoses, konkrétně str 250, je mo?nost proměřit senzor proti kostře. Je tam první pokyn sejmout kabl, to se provede jak? Já tam ?ádnej konektor nemám jedině jestli se to nerozpojuje přímo na senzoru a nebo mi tam zase něco chybí?
Nissan 200SX, r.v. 1990.
Nový lak.
GO Motoru.
Nové turbo.
A jezdí :-)

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 25.06.2004, 11:17

<!--QuoteBegin-Mr.FU+Jun 25 2004, 09:27 AM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Mr.FU @ Jun 25 2004, 09:27 AM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin--> ... Pokud propijím bílé drátky z kabeká?e a čidla, chyba je na diagnostice stále, pokud připojím navíc to stínění na kostru, chyba je stále. Ptám se tedy, zapojil jsem to správně a čidlo je vadné nebo to stínění patří jinam.... [/quote]
chybovy kod tam bude stale, pokial ho nevymazes (zvolenim modu 4 po mode 3) alebo pokial nenastartujes 50 krat.
takze zapoj senzor, vymas kod z ECU, pojazdi a potom pozri, ci sa zasa ten kod objavil.

Uživatelský avatar
Mr.FU
user
Příspěvky: 213
Registrován: 27.09.2004, 14:46
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.FU » 25.06.2004, 11:50

A máma mi v?dycky říkala čti si v?echno do konce :D :P
Nissan 200SX, r.v. 1990.
Nový lak.
GO Motoru.
Nové turbo.
A jezdí :-)

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů