Totalne motor na ho...

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 25.02.2003, 13:05

Mam 200SX asi 1/2 roku a zatim jen same problemy. Turbo je zatim OK ale motor byl na kasi. Po 200km jsem ho po zadreni musel zgeneralkovat (prebrouseni klikovky + nastrik pokoveni a znova prebrousit). Odesla mi jedna sala. Pritom olej OK, vsechny olejove cesty OK. Ted to sice jezdi ale uz s tim mam strach. Kdyz se podivate do Annonce, vetsina inzeratu na tohle auto je, ze se prodava bez motoru, nebo s vadnym motorem. To o necem svedci. Kdyby byl ten motor kvalitnejsi urcite by to bylo super auto. Jak vzhled, tak vykon a v neposledni rade povinne ruceni. Miloval jsem ho, ale ted uz vim, ze je to krap, kterymu se neda verit. Radek

Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 04.04.2003, 22:38

natech píše:Mam 200SX asi 1/2 roku a zatim jen same problemy. Turbo je zatim OK ale motor byl na kasi. Po 200km jsem ho po zadreni musel zgeneralkovat (prebrouseni klikovky + nastrik pokoveni a znova prebrousit). Odesla mi jedna sala. Pritom olej OK, vsechny olejove cesty OK. Ted to sice jezdi ale uz s tim mam strach. Kdyz se podivate do Annonce, vetsina inzeratu na tohle auto je, ze se prodava bez motoru, nebo s vadnym motorem. To o necem svedci. Kdyby byl ten motor kvalitnejsi urcite by to bylo super auto. Jak vzhled, tak vykon a v neposledni rade povinne ruceni. Miloval jsem ho, ale ted uz vim, ze je to krap, kterymu se neda verit. Radek
Cau, s autem nezoufej, ja si koupil 93´ a po dveste cislech sem dojezdil.
Je to holt smula, ackoliv je taky pravda ze tenhle typ motoru s T25kou jedost nachylnej na olej. a pokud se nemeni v cas tak se ti jednoduse od turba pridre. maj totiz zmensenej prostup napajeci hadice, a staci aby si mel turbo jenom nacaty a je hotovo. treba je vymenit mazaci hadici k turbu za vetsi, a dodrzovat vymeny+kontrolu rozvodných trubic.. a nezapomen ze lidi si takovahle auta kupujou s tim ze je to japonec, co musi vydrzet, serou pomalu na vsechno, olej jenom dolejvaj, a pak to takhle dopada. a ty jako kupec s tim nic nenadelas.. ja se taky nachytal.. ted mam motor z 91´ a bojim se mu nalozit... :ph34r:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů