NEEED AN ADVICE!!!!!

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Uživatelský avatar
Daeve
Member
Příspěvky: 17
Registrován: 09.02.2003, 20:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Daeve » 19.04.2003, 17:56

Pot?eboval bych radu: v posledni dob? se mi za?ína n?jak bláznit ukazatel paliva! Vemu plnou nádr?, chvilinku jedu- ukazuje po?ád maximum, pak ale najednou za?ne ?ílen?n? bláznit- zeshora dol? a zase zpátky! Po?ád a po?ád- nemám v?bec tu?ení kolik je tam paliva a po?ad(n?kdy i zbyte?n?) jezdím k pump?... Mimochodem, doká?ete si doufám p?edstavit, jak se p?íjemn? jezdí autem, kdy? ani po?ádn? nevíte kolik máte paliva... Nemáte p?edstavu, jak se v S14 dostanu k m??áku paliva? Mám to v?bec zkou?et d?lat sám nebo je to zralý na servis Nissan v Kolbenov? ul.? ;) Pop?.- kolik takovej plovák stojí? Mám tu?ení, ?e jsou n?ják poru?ený ty h?ebeny na plováku u paliva a proto se po?ád divn? potápí. Co vy na to? Díkes kluci.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 22.04.2003, 06:41

Plavak je v nadrzi. Otvor kufor, daj prec calunenie zo spodu a hladaj plechovy kryt ku ktoremu idu droty. To je vstup do nadrze.Rozobrat, vybrat nosnik na ktorom je plavak aj pal. pumpa.(predtym daj prec poistku od pal. pumpy, nastartuj az to zhasne a este raz, treba vypustit tlak paliva, aby ti to nezacalo vsade striekat). Na palvaku moze byt len blby kontakt, treba to pozret.

Uživatelský avatar
Daeve
Member
Příspěvky: 17
Registrován: 09.02.2003, 20:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Daeve » 24.04.2003, 11:23

:P Dikes Raddy!!! Hadej co- vytazenej dratek! Dal jsem ho zpatky a ukazatel palive jsem vyzkousel! FUNGUJE TO!!!! Almost in heaven... :D

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů