Vacka

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 07.09.2003, 10:26

Nazdar panove.Jak sleduji ruzna temata tohoto fora,tuneni nasich mazliku speje stale k vyssim metam,zvlaste za nasimi vychodnimi hranicemi dosahuji pozoruhodnych vysledku(zdravim raddy),ale dosud nikdo zatim nenakousnul problem ostre vacky(nebo jsem to mozna prehlidnul).Nemyslim od ND,ale jiz nekolikrat jsem zaregistroval vymenu saci vacky z CA16DE.Myslim ze ten motor mela MICRA GTI,ale nejsem si jist.Pokud o tom nekdo cetl neco vic,zkuste poinformovat co vsechno se musi pri vymene upravit,nebo jestli staci pouze vymenit a je to.Docela by me zajimalo,co to udela s akceleraci.
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 08.09.2003, 13:06

Sprinter píše:Nazdar panove.Jak sleduji ruzna temata tohoto fora,tuneni nasich mazliku speje stale k vyssim metam,zvlaste za nasimi vychodnimi hranicemi dosahuji pozoruhodnych vysledku(zdravim raddy),ale dosud nikdo zatim nenakousnul problem ostre vacky(nebo jsem to mozna prehlidnul).Nemyslim od ND,ale jiz nekolikrat jsem zaregistroval vymenu saci vacky z CA16DE.Myslim ze ten motor mela MICRA GTI,ale nejsem si jist.Pokud o tom nekdo cetl neco vic,zkuste poinformovat co vsechno se musi pri vymene upravit,nebo jestli staci pouze vymenit a je to.Docela by me zajimalo,co to udela s akceleraci.
he,he,he, pozri sa kdo v kolonke bazar zhana vacku :rolleyes:
Tento motor ma iba Nissan Sunny 1.6, a potrebujes konkretne saciu vacku, vyfukove su rovnake....Je to super upgrade. hlavne ked mas vacsie turbo.
Zhanaju sa hrozne tazko, ja to skusam v Rakusku :blink:
Inak, prave som dostal 444ccm vstreky a novy chip :D

sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 08.09.2003, 21:04

raddy píše:
Sprinter píše:Nazdar panove.Jak sleduji ruzna temata tohoto fora,tuneni nasich mazliku speje stale k vyssim metam,zvlaste za nasimi vychodnimi hranicemi dosahuji pozoruhodnych vysledku(zdravim raddy),ale dosud nikdo zatim nenakousnul problem ostre vacky(nebo jsem to mozna prehlidnul).Nemyslim od ND,ale jiz nekolikrat jsem zaregistroval vymenu saci vacky z CA16DE.Myslim ze ten motor mela MICRA GTI,ale nejsem si jist.Pokud o tom nekdo cetl neco vic,zkuste poinformovat co vsechno se musi pri vymene upravit,nebo jestli staci pouze vymenit a je to.Docela by me zajimalo,co to udela s akceleraci.
he,he,he, pozri sa kdo v kolonke bazar zhana vacku :rolleyes:
Tento motor ma iba Nissan Sunny 1.6, a potrebujes konkretne saciu vacku, vyfukove su rovnake....Je to super upgrade. hlavne ked mas vacsie turbo.
Zhanaju sa hrozne tazko, ja to skusam v Rakusku :blink:
Inak, prave som dostal 444ccm vstreky a novy chip :D
A co kdybys nam o tom povedel trochu vic.Rad bych se dovedel trosku vic co to s tim autem udela,kdyz se ta vacka vymeni.Je tam nejaky narust vykonu?
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 09.09.2003, 07:06

Origos vacka ma maly zdvyh a dobu otvorenia ventilov. Ak mas vacsie turbo, pri vyssich otackach je restriktivna a brzdi privod vzduchu do valcov.
Vacka z ca16de ma vacsi zdvyh a otvorenie valcov (je ostrejsia).Prinesie vacsi vykon v off boost rezime a pri 5000ot. pekne zatlaci do sedadla, nedochadza k poklesu vykonu. Je to priama vymena a funguje s origos zdvihatkami a pruzinami....

sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 10.09.2003, 23:27

Takze jdu shanet novou vacku.
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů