Dump ventil

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Anonymous

Příspěvek od Anonymous » 06.10.2003, 22:42

Práv? jsem dostal hotový dump ventil pro sprintera , je vyroben z duralu a teflonovým pístkem a hlavn? s jemným se?izováním tlaku na pru?inu , tak?e n?jaké podlo?ky nehrozí.

Kdyby m? n?kdo zájem po?lu foto , nep?i?loto ani moc draho , pokud se tady nas?íta dost zájemc? , cena se hodn? stla?í !

Dal?í fáze je výroba vzp?ry mezi tlumi?e do motoru z nerezu .


MSSERVIS@centrum.cz

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 07.10.2003, 06:50

luk píše:Práv? jsem dostal hotový dump ventil pro sprintera , je vyroben z duralu a teflonovým pístkem a hlavn? s jemným se?izováním tlaku na pru?inu , tak?e n?jaké podlo?ky nehrozí.
 
  Kdyby m? n?kdo zájem po?lu foto , nep?i?loto ani moc draho , pokud se tady nas?íta dost zájemc? , cena se hodn? stla?í !

  Dal?í fáze je výroba vzp?ry mezi tlumi?e do motoru z nerezu .


                                                                      MSSERVIS@centrum.cz
Nastavovatelny dump ventil je super vec, ja to mam tiez takto spravene. Na aky tlak sa da nastavit? Uz si ho skusal, ako reaguje na zmeny tlaku a ci drzi wastegate otvorenu (resp zatvorenu) podla tlaku turba?
(Dufam ze dump ventil je ten co ovlada wastegate na turbe :huh: )
A o tu vzperu by som mal urcite zaujem, zhanam ju uz strasne dlho....




<!--EDIT|raddy|Oct 7 2003, 06:51 AM-->

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 07.10.2003, 09:41

Uz jsem jednou psal o ty fotky Sprinterova auta po upravach, posles mi nejake? Ty nove fotky klidne pripoj a posli na doublejay@centrum.cz. Jinak o ventil a vzperu mam samozrejme taky zajem, doufam, ze nas bude vic. Je to super vec a vetsi pocet kusu se urcite dela lip nez jednokusovka. Dalsi info jen uvitam B)
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 11.10.2003, 20:11

to LUK:
Posli mi, prosim te, fotky toho pop off ventilu s nejakyma informacema a cenou do mailu: o_sommer@email.cz, rad bych si ho taky poridil (jestli teda nabidka stale plati..).
A ty dalsi fotky uprav bych taky rad videl :D
Diky..
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů