Turbo v pr....

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 03.11.2003, 20:07

TO IDANOW:Zrejme si me velice spatne pochopil,kdyz tak prudce reagujes na mou kritiku,ale kdybych byl opravdu presvedcen,ze to bylo z tve strany jakkoli umyslne,dal bych to nepokryte najevo.Nemam potrebu cokoli predstirat nebo mluvit v narazkach.Kdyz se ale tak stavis za svoje mechaniky,naznac nam tedy jakoukoli teorii jak mohl Jirka motor behem tydne odpalit vlastnim pricinenim,kdyz ja svuj motor doslova zdimu uz dva roky a nic se mu krom turba neprihodilo.Tim chci jen rici,ze tvuj kamarad odvedl spatnou praci(tim nemyslim vlastni prehozeni-to bylo v danych podminkach precizni) z hlediska diagnostiky motoru.A priste nebud vstahovacny.To,ze jsi to zprostredkoval jeste neznamena,ze za to neses vinu.Nebo jsi snad za jeho praci primo zodpovedny?
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 04.11.2003, 10:28

Sprinter píše:TO IDANOW:Zrejme si me velice spatne pochopil,kdyz tak prudce reagujes na mou kritiku,ale kdybych byl opravdu presvedcen,ze to bylo z tve strany jakkoli umyslne,dal bych to nepokryte najevo.Nemam potrebu cokoli predstirat nebo mluvit v narazkach.Kdyz se ale tak stavis za svoje mechaniky,naznac nam tedy jakoukoli teorii jak mohl Jirka motor behem tydne odpalit vlastnim pricinenim,kdyz ja svuj motor doslova zdimu uz dva roky a nic se mu krom turba neprihodilo.Tim chci jen rici,ze tvuj kamarad odvedl spatnou praci(tim nemyslim vlastni prehozeni-to bylo v danych podminkach precizni) z hlediska diagnostiky motoru.A priste nebud vstahovacny.To,ze jsi to zprostredkoval jeste neznamena,ze za to neses vinu.Nebo jsi snad za jeho praci primo zodpovedny?
to si asi este nevidel prudku reakciu :o
na to, ze si nas obvinil z dilentantizmu alebo podvodu, som az prilis kludny. ano, vztahujem si to aj na seba. tie tlaky som sa totiz meral s Romanom ja.
okrem tych tlakov za jeho pracu zodpovedny nie som, ani z toho nemam ziadny profit. plne mu vsak doverujem - pred dvomi rokmi mal moj motor rozhodeny do posledneho sruba a odkedy ho poskladal, slape ako hodinky.
nie som mechanik a nemozem vobec tusit, co sa v doublejay-ovom motore stalo. keby mal niekto tusenie, snad by to sem uz davno napisal.
howgh.

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 04.11.2003, 11:39

Kluciiii, nehadejte se na foru, myslim, ze neni duvod. :(

to sprinter: Roman se k tomu postavil celem, jsme domluveni, ze za 2 tydny prijedu na prodlouzeny vikend a rozhodi se to, aby se zjistilo, co se stalo. Do te doby jsou vsechny moznosti otevrene. Sam nemam zadnou teorii, co se mohlo stat, snad jen s vyloucenim toho, ze projetim vzdalenosti Malacky - Brno - Jihlava pri normalnim zpusobu jizdy bych si neco odpalil sam, coz ale taky nikdo nerekl.

to idanow: nikdy jsem ani nenaznacil, ze bych ten problem, ktery se vyskytl, bral jako podvod nebo diletantismus, ten motor startuje i jezdi subjektivne lip, nez ten stary. Jasne, nekde neco nevyslo, ale nadaval bych az teprve tehdy, kdyby se se mnou o tom nikdo nechtel bavit (nestalo se a doufam, ze ani nestane). Zatim jsem z toho spis smutny a jen doufam, ze ze podari zjistit, kde je zakopany pes. Za celou dobu, co jsem mel problemy s tim starym (proste jsem blbe koupil) jsi byl jediny, kdo se mi aspon pokusil pomoct, vsichni ostatni v mem okoli od tohoto auta zatim davali ruce pryc...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 04.11.2003, 17:53

Pani, vyzera to tu ako forum bedarov :( . Tak dobre sa to zacalo a teraz mam strach nieco napisat aby sa niekomu neposralo auto a nebol nestastny. To su 200sx vazne tak zle alebo (uvazujem) ich predchadzajuci majitelia tak dojebaly ze su len zdrojom problemov? Pokial viem, odpoved B je spravna a preto je tazke kupit 200sx v dobrom stave. Kazdy si vychutnava tie super G pri zrychleni a hovno sa stara... a potom to tak vyzera. Mam v sebe dve flase vina tak som to tak napisal, ale vazne to tu vyzera deprimujuco. Ked si Sprinter zobere pozicku kvoli autu a potom ma len oci pre plac a Doublejay ani nehovorim, co na to povedat. Ja tiez zijem a zarabam len na to auto a o to viac ma to stve.
Mal som zmiesane pocity s chlapika v Malackach (Idanow prepaci) ked som videl ten pristresok kde menil motor. Niet divu ze spojka rachoce...... Dufam ze Dublejay to nabuduce poriesi a velmi mu to prajem aby mal auto v dobrom stave. Co sa tyka Sprintera, ten je mojou srdcovou zalezitostou a skoro kazdy den sme v kontakte, takze viem o vsetkych jeho problemoch. Dufam ze aj on to poriesi a bude mat este chut na upravy a zvysovanie vykonu. Mozete mi verit ze je to super pocit vlastnymi silami si postavit karu ktora ma (dufam) cez 300 koni.
Toto forum by nemalo byt o problemoch ale o ich rieseniach a hlavne o dobrom pocite z uspesnej prace na aute....
A aby som nezabudol, Idanow je tiez chlap na spravnom mieste a viem ze ho urcite problemi VELMI mrzia a dostal sa k nim cisto nahodne....
Prajem vsetkym co maju problemi vela uspechov a dufam ze sa znova dostaneme do roviny nadsenia a pozitku z jazdy ;) .
Odchadzam vypit tretiu flasu..... :rolleyes:

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 04.11.2003, 19:17

2 raddy: super prispevok. nielen ze vsetkych obohacujes o bohate technicke znalosti a skusenosti, ale uspesne fusujes aj do psychologie. (bez ironie, nevedel som sa lepsie vyjadrit :))
dnesnu planovanu flasu cerveneho vypijem na tvoje zdravie.
salut! :)

sprinter
user
Příspěvky: 310
Registrován: 13.10.2004, 21:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sprinter » 05.11.2003, 00:21

Sakra chlapi to jste me spatne pochopili.Ja ani nebeduji,ani nezahazuji flintu do zita a uz vubec bych se dvoukila nevzdal.Ani jsem o tom neuvazoval.Vzdyt ktere auto vyzenes do takovych vykonu za tak malo penez.Stale doufam,ze problemy jednoho skaredeho dne skonci a uz se nikdy nic nepolame-jen dolivat benzin a menit olej(a zazvonil zvonec......). To idanow:neber si vsechno tak emotivne.Skodi to zdravemu usudku.Co by asi napadlo tebe z tech informaci,ktere mel ja?Jestli to budete opravdu rozhazovat,zadelavate si na spoustu problemu.Cokdyz budete muset prekrouzkovat?Co pak udelate s klikou?TO NENI ANI KRITIKA ANI IRONIE.Ja totiz timto vsim prosel.Spodek mam udelany a verim mu,a hlava ted prochazi testovanim.Takze preju co nejmin problemu a at hlavne Jirka na znacku nezanevre.
200sx s13 r.v.91
T3,chip,FMIC Avia
kat out,prime sani
pruziny Interaloy

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů