Nema?e... :o(

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Zamčeno
Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Řehy » 13.11.2003, 22:25

Tak tu zase otravuju se svými problémy... Kone?n? jsem podruhé sundal hlavu, která byla prasklá a vym?nil jsem jí za jinou, která se zdá ok. V?era okolo p?lnoci jsem to dod?lal, nahemt a jel se project... jelo to docela p?kn?, ale zni?eho nic se rosvítilo mazání... chcípnul jsem to a myslel jsem, ?e mám málo oleje. Po?kal, jestli kdy? ste?e olej, jestli to zhasne... nezhalo a tak jsem to odtáhnul dom?. Dneska jsem skusil ods?oubovat baroskop, jestli není ?patný, ale je ok... nastartoval jsem a z díry po baroskopu a nasledn? i po olejovém filtru netekl v?bec olej... myslím si, ?e je to ?erpadlo, ale zase je mi divný, ?e ode?lo tak najednou z ni?eho nic... rpoto uvítám jakoukoli radu ?i nápad... Oleje tam bylo asi 5 litr?. Cht?l jsem sundat vanu a mrknout na ?erpadlo, ale ouvej. Vana nejde sundat, je tam málo místa i kdy? jsem nadzvednul auto za motor, aby se vyv?sil na silentblocích...jak tu potvoru mám sundat??? Flexu bych nerad volil...asi by se tam ?patn? vracela :D
Díky moc, je?t? ?e se má ?lov?k na koho obrátit...



<!--EDIT|Rehy|Nov 13 2003, 09:28 PM-->

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 14.11.2003, 12:48

V?t?ina v?cí odchází z ni?eho nic... P?t litr? oleje je STRA?LIV? MOC (!!!), má tam být 3,5l. Kdy? jsi m?nil hlavu, ud?lal jsi aspo? základní údr?bu? Kdy? se sundala hlava z mého starého motoru a já vid?l ten humus, co na ní zevnit? byl, divil jsem se, jak to, ?e jsem je?t? nezad?el. Vysrá?ený olej ud?lal n?co jako tuhou vazelínu, která spolehliv? ucpe kanálky. I kdy? - u tebe to fakt vypadá na to ?erpadlo...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Řehy » 14.11.2003, 18:16

Jasn?, k tomu, k ?emu jsem se dostal jsem vy?istil, ?e by se z toho dalo jíst... Pot?eboval bych ale poradit, jak sundat vanu... :(

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 15.11.2003, 10:48

Rehy píše:Jasn?, k tomu, k ?emu jsem se dostal jsem vy?istil, ?e by se z toho dalo jíst... Pot?eboval bych ale poradit, jak sundat vanu... :(
vytáhni motor je to práce na 2 hodiny, kdy? vanu sundá? na aut?, nebude? tam mít ?ádný p?ístup, nic tam po?ádn? neuvidí?, je to práce nanic. vyndat a vratit motor je u dvoukila hra?ka. jen odpojí?:elektriku, p?evodovku (myslim ?e ji dr?í 15 nebo 16 ?roubu),silenbloky,pár hadic, vytáhne? sání a motor mu?e stoupat k nebes?m.. zvládne to snad ka?dý.. :D
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Řehy » 15.11.2003, 17:41

Tak jsem zvolil variantu povolit motor ze silentlok?, p?izvednout ho, sundat vanu a pak ?erpadlo... rozebral jsem ho a vysypali se ne m? rozlámaná ozubená kola, která se asi slu?n? ?rotovali.... tak?e shánim ?erpadlo a pak u? se snad kone?n? svezu <_< jen?e sehnat ho je docela problém... Já chci jezdit!!! :unsure:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů